Niestety, ta okazja wygasła 20 kwietnia 2023.
175°
13
Opublikowano 21 marca 2023

Alice: Madness Returns @Gra PC EA

5,99zł13,98zł-57%
EA Okazje
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
Dołączył w 2019
8.258
3.683

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Jedenaście lat temu Alicja straciła całą rodzinę w straszliwym pożarze. Po tym wydarzeniu jej umysł nigdy nie był już taki sam. Szalona dziewczynka została zamknięta w ośrodku dla psychicznie chorych Rutledge, gdzie stawiała czoła nawiedzającym ją demonom, coraz głębiej zapuszczając się w Krainę Czarów. Teraz, po dziesięciu latach, w końcu udało jej się uciec... lecz wciąż nie doszła do siebie po tamtej tragicznej nocy. Ponieważ jej umysł od dawna nie jest w dobrym stanie, nie umie poradzić sobie ze strachem wywoływanym dziwnymi wspomnieniami, snami i wizjami. Może pomoże jej pobyt w Krainie Czarów. Zawsze tak było. Udaje się tam w poszukiwaniu tego, czego „prawdziwy” świat nie potrafi jej dać: poczucia bezpieczeństwa, wiedzy i prawdy o tym, co się wydarzyło w przeszłości. Ale pod jej nieobecność Kraina Czarów również się zmieniła. Coś strasznego się stało — na niegdyś piękny azyl zstąpiło straszne zło. Czy Alicja ocali Krainę Czarów — i samą siebie — od szaleństwa, które pożera je obie?
Więcej szczegółów na EA
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Pro_Per
 2. Awatar użytkownika leo27woolf
  Ciekawe kiedy trójka wyjdzie, ponoć powstaje.
  Awatar użytkownika VipeRsan
  Powstaje, powstaje i powstać nie może. Była ściepa zakończona sukcesem, były artbooki, a nawet 1 czy 2 filmiki animowane , ale mimo wszystko Alice: Otherlands (czyli finalna gra z trylogii) upadła gdzieś w 2014 roku. Od 2017 znowu McGee próbuje reanimować grę tym razem pod tytułem Alice: Asylum i... mamy na razie jakiegoś artbooka, pewnie skończy się na tym samym co Otherlands. Ogólnie EA chyba nie jest zainteresowane w wykonaniu sequelu, ani nikomu nie chce odstąpić praw do tytułu.
 3. Awatar użytkownika lorax2048
  Warto brać nawet za 59,99 a co dopiero za 1/10 tego. Gra jest świetna, cudowny psychodeliczny klimat, bardzo różnorodne lokacje i choć nieraz klnąłem na elementy platformowe (zwłaszcza jak gra uznaje że nie wcisnąłem trzeciej spacji, choć ewidentnie to zrobiłem, a zdarza się tak czasem) to i tak całość uważam za konieczną do ogrania. Nie jest łatwa, ale nie jest też absurdalnie trudna. Uwaga, na win 10 uruchamiać w trybie zgodności z win 7, jeśli będzie się długo wczytywać lub wywali no to jeszcze raz. Aha, gra nie ma oficjalnie PL języka, ale jest spolszczenie na sieci, ja z niego korzystałem i jest spoko. P.S. jest to kontynuacja American McGee Alice z 2000, choć wg mnie jedynka nie jest konieczna do zagrania w Madness Returns - niemniej ja jedynkę obejrzałem całą na YT zanim się zabrałem za "dwójkę".
  Awatar użytkownika kenavru
  W jedynke sie nawet fajniej gralo ta cześć ofc wymiata graficznie, ale na klawiaturze to czysty masochizm, poleglem gdzies chyba po walce z czajnikiem xd
 4. Awatar użytkownika VipeRsan
  Szkoda, że to nie Complete Collection
  Awatar użytkownika KochającyŁobuz
  Widzę, że CC bardzo odstaje cenowo. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego tak jest? Alice wygląda trochę na filmikach jak Dante's Inferno, która bardzo mi się podobała, wziąłbym i tę grę, ale powiedz o różnicach
Awatar użytkownika