Niestety, ta okazja już wygasła
Algorytmy. Ilustrowany przewodnik - ebook za 9.90zł
908° Zakończono

Algorytmy. Ilustrowany przewodnik - ebook za 9.90zł

9,90zł54,89zł-82%Ebookpoint Okazje
29
908° Zakończono
Algorytmy. Ilustrowany przewodnik - ebook za 9.90zł
sty 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo ciekawa książka na początek przygody z programowaniem. Przedstawia kilka prostych algorytmów, wyjaśnionych przy pomocy prostych przykładów i ilustracji.
256 stron.

Opinię: "Świetna pozycja dla początkujących. Książka w interesujący sposób wprowadza czytelnika w świat algorytmów. Zabawne ilustracje, ciekawe przykłady oraz listingi kodu pomagają w lepszym zrozumieniu tematu również wśród kompletnych laików. Napisana łatwym i zrozumiałym językiem, co sprawia, że można ją przeczytać bez żadnego wysiłku w kilka wieczorów."

"Większość podstawowych struktur danych i algorytmów wyjaśniona w prosty , ale wystarczający sposób! Naprawdę super się ją czyta i może posłużyć zarówno do nauki jak i lektury w wolnym czasie. Polecam!"

346631.jpg
Jeśli chcesz po prostu zrozumieć działanie algorytmów, a nie masz ochoty na mozolne przedzieranie się przez setki trudnych stron, to trzymasz w ręku właściwą książkę! Dzięki temu interesującemu, przystępnemu podręcznikowi szybko przyswoisz sobie najważniejsze pojęcia i łatwo zrozumiesz, w jaki sposób algorytmy pomagają w rozwiązywaniu problemów programistycznych. Pokazano w nim słabe i mocne strony najważniejszych algorytmów. Nie zabrakło przydatnych schematów i przykładowych fragmentów kodu napisanego w Pythonie. Książkę tę szczególnie docenią programiści samoucy, inżynierowie i każdy, kto chce zyskać wiedzę o algorytmach.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz