Niestety, ta okazja już wygasła
Alfawise V8S Najtańszy odkurzacz z mapowaniem, z wysyłką z polskiego mag. (140$)
189° Zakończono

Alfawise V8S Najtańszy odkurzacz z mapowaniem, z wysyłką z polskiego mag. (140$)

525zł Darmowa dostawa DarmowaGearBest Okazje
34
gru 28. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest to chyba najtańszy na rynku inteligentny odkurzacz, czyli sprzątający w sposób uporządkowany, a nie przypadkowy jak inne tanie roboty. Odkurzacz nie posiada laserowego dalmierza, jak Xiaomi, ale ma inne czujniki jak żyroskopy itp. Chyba go kupię i napisze coś więcej o tym odkurzaczu Cena około 525 złotych 140$)
Kupon PLSale77obniża o dodatkowe 4 dolary !
. Darmowa wysyłka z polskiego magazynu Gearbest.
Robot sprząta podobnie do Xiaomi Mi Robot, wiem wiem, #xiaomilepsze
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

34 Komentarze
Hmm. Mam roborocka i jestem bardzo zadowolony. Szukam drugiego robota ale tańszego... Ktoś ma może porównanie tego z okazji i roborocka?
trochę podejrzanie wygląda to mapowanie skoro nie ma żadnych kamer/radarów, pewnie musiałby najpierw przejechać całe mieszkanie po brzegach no a jeszcze są przeszkody pomiędzy ścianami...
Z wyglądu niemal identyczny jak iLife A4.
Edytowane przez: "rstpl" gru 28. 2018
Z tego, co wiem, to ten z Lidla (za 600 zł chyba) też sprząta objezdzajac najpierw całość po brzegach, a potem po kolei środek. Tyle, że nie ma wyboru sprzątania wybranego fragmentu mieszkania.
rstpl13 min

trochę podejrzanie wygląda to mapowanie skoro nie ma żadnych ka …trochę podejrzanie wygląda to mapowanie skoro nie ma żadnych kamer/radarów, pewnie musiałby najpierw przejechać całe mieszkanie po brzegach no a jeszcze są przeszkody pomiędzy ścianami...Z wyglądu niemal identyczny jak iLife A4.


Nie ma mapowanie tylko żyroskop, podobno sie to sprawdza i działa jak mapowanie.
@Benek_ no według tytułu jest mapowanie "Alfawise V8S Najtańszy odkurzacz z mapowaniem, z wysyłką z polskiego mag. (140$)"
rstpl28/12/2018 09:57

@Benek_ no według tytułu jest mapowanie "Alfawise V8S Najtańszy odkurzacz …@Benek_ no według tytułu jest mapowanie "Alfawise V8S Najtańszy odkurzacz z mapowaniem, z wysyłką z polskiego mag. (140$)"


Wystarczy wejść w opis robota.
To nie mapowanie tylko żyroskop. Dzięki niemu podobnie jeździ do tych z mapowaniem.
Jeśli można ustawić mu aplikacją wirtualne ściany/strefy bez sprzątania to warto się zastanawiać.

Jeśli nie to w sumie bez sensu.
Wg instrukcji nie ma harmonogramu sprzątania, trzeba go startować ręcznie z pilota.
Dzięki, kupione Będzie to mój pierwszy inteligentny odkurzacz. Jeśli się spodoba, na pewno kupię inne w przyszłości,
Benek_52 min

Wystarczy wejść w opis robota.To nie mapowanie tylko żyroskop. Dzięki nie …Wystarczy wejść w opis robota.To nie mapowanie tylko żyroskop. Dzięki niemu podobnie jeździ do tych z mapowaniem.


tak wiem, przez to w to powątpiewałem, taka sugestia dla autora okazji żeby poprawił opis.
rstpl1 g, 38 min

trochę podejrzanie wygląda to mapowanie skoro nie ma żadnych ka …trochę podejrzanie wygląda to mapowanie skoro nie ma żadnych kamer/radarów, pewnie musiałby najpierw przejechać całe mieszkanie po brzegach no a jeszcze są przeszkody pomiędzy ścianami...Z wyglądu niemal identyczny jak iLife A4.Ktoś pisal ze ma go i to mapowanie nawet działa, potrafi nawet zaczać od miejsca w którym skończył w pokoju
antykonceptor28/12/2018 10:08

Jeśli można ustawić mu aplikacją wirtualne ściany/strefy bez sprzątania to …Jeśli można ustawić mu aplikacją wirtualne ściany/strefy bez sprzątania to warto się zastanawiać.Jeśli nie to w sumie bez sensu.Za ta cene masz odkurzacze bez mapowania, wiec jak dla mnie jest sens, bo do kolejnego z mapowaniem dopłacasz drugie tye
Benek_1 g, 20 min

Wystarczy wejść w opis robota.To nie mapowanie tylko żyroskop. Dzięki nie …Wystarczy wejść w opis robota.To nie mapowanie tylko żyroskop. Dzięki niemu podobnie jeździ do tych z mapowaniem.wg opisu ma SLAM czyli simultaneous localization and mapping, robi mapę pomieszczenia i wykorzysuje ja do sprzatania a ze inna metoda niż xiaomi to inna sprawa
bb81 g, 42 min

Z tego, co wiem, to ten z Lidla (za 600 zł chyba) też sprząta objezdzajac n …Z tego, co wiem, to ten z Lidla (za 600 zł chyba) też sprząta objezdzajac najpierw całość po brzegach, a potem po kolei środek. Tyle, że nie ma wyboru sprzątania wybranego fragmentu mieszkania.ten z lidla niei ma mapowania, ma tryb objezdzajacy przy scianie, ale nie mapuje drogi.
Mmikk28/12/2018 11:22

Za ta cene masz odkurzacze bez mapowania, wiec jak dla mnie jest sens, bo …Za ta cene masz odkurzacze bez mapowania, wiec jak dla mnie jest sens, bo do kolejnego z mapowaniem dopłacasz drugie tye

Niby tak ale co mi po tym jak i tak będzie mi szurał miską z kocim żarciem.
antykonceptor5 min

Niby tak ale co mi po tym jak i tak będzie mi szurał miską z kocim żarciem.Dla każdego wg potrzeb, jest co wybierac
513,81 zł revolut
Otrzymałem jeszcze w starym roku, z jakiegoś powodu kurier rozwozil w sobotę. Nie wiem czego mogłem się spodziewać po robocie, bo to mój pierwszy raz z tym urządzeniem, ale patrząc na pojemnik - coś sprząta. Jeśli jest blisko ściany to zwalnia, ale już w przeszkody jak noga stołu wjeżdża jak na zawołanie. Wtedy oczywiście próbuje przeszkodę obejść. Trzeba także usunąć wszelkie kable z drogi, bo także lubi w nie wyjeżdżać, gubiąc przy tym swoją "nóżkę" (szczotkę).
Przyszedł i jeździ, niby czysto, a pojemnik pełny, szok. Skończył więc pojechał się ładować.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od czamarek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst