Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
518° Zakończono
47
Opublikowano 23 stycznia 2022

ALEkontakt.pl VoIP za *5zł rocznie SIP utrzymanie numeru telefonu stacjonarnego

5zł20zł-75%
Darmowa dostawa
Avatar
Opublikowane przez Nick_do_zmiany_22
Dołączył w 2015
540
2.374

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

*opłatę/PLNy można wykorzystać na połączenia

HaloNet z Gliwic zmodyfikował stawkę o skromne 15x w górę, którą zapowiadał już od pół roku jak nie dłużej.

AleKontakt jest z Zabrza, należy do VoxNet Sp. z oo sp. komandytowa.

LISTA OPERATRÓW VoIP w Polsce
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

47 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  No proszę dopiero teraz zobaczyłem, że halonet podniósł opłatę za numer, ale jakie 15x? Jak dla mnie to 12x (było złotówka rocznie a jest miesięcznie).
  Druga sprawa to niezawodność - halonet mam od chyba 10 lat i nigdy z nim problemów nie było, a jak z tym operatorem?
  Trzecia sprawa, to patrząc na ceny połączeń od tego operatora, to i tak przy wykonaniu kilku połączeń miesięcznie na numery komórkowe halonet nadal bardziej się opłaca.

  kotos12323/01/2022 14:54

  o co chodzi z tymi telefonami VoiP w ogóle? to coś jak krótkofalówkarstwo? …o co chodzi z tymi telefonami VoiP w ogóle? to coś jak krótkofalówkarstwo? Czy ma to jakieś sensowne zastosowanie w dobie skajpa, komórek, whatzupa i messengera  Już wyjaśniam:
  Jeśli masz w rodzinie jakąś osobę starszą, która w postępie technologicznym osiągnęła swoje maksymum w obsłudze pilota do telewizora i obsługę telefonu typu tulipan (tak są tacy ludzie) i ta osoba ma dzieci/ wnuki za granicą to choć byś na głowie stawał, to nie nauczysz jej obsługi messengera czy innego podobnego syfu. Ale mając powyższe osiągnięcia technologiczne bez problemu zadzwoni do dziecka/ wnuka będącego gdziekolwiek na świecie i mającego zamontowaną apkę SIP z polskim numerem telefonu stacjonarnego na swoim smartfonie i zrobi to w cenie takiej samej jak pogaduchy z sąsiadką z naprzeciwka.
 2. Avatar
  Mika_Pika23/01/2022 21:38

  Halonet od września 2020 ma już opłatę 1 zł netto miesięcznie za nr , lecz …Halonet od września 2020 ma już opłatę 1 zł netto miesięcznie za nr , lecz tego nie nalicza wcale. Po co aplikacja, mają nr dostępowy na który dzwonię i mam od 7 do 60 gr za minutę i dzwonie na cały świat zamiast od 1,5 do 9 zł za minutę z komórki na połączenia zagraniczne.


  Niektórzy mają numery które chcą zaparkować ale nie używają na codzien.
  Ja mam numer który nawet ktoś z amnezją nie zapomni i potrzebuje go tylko utrzymać
 3. Avatar
  Ja od 3 dni testuję ZADARMA.com.
  W moim przypadku nie potrzebuję numeru, by do mnie ktoś dzwonił. To ja potrzebuję dzwonić taniej.
  Prowadzenie konta jest tam darmowe i co dla mnie jest super mogę sobie wpisać mój Caller ID jako mój numer komórkowy. Więc dzwonię sobie z apki i rozmówcy wyświetla się mój numer komórkowy.
 4. Avatar
  Halonet od września 2020 ma już opłatę 1 zł netto miesięcznie za nr , lecz tego nie nalicza wcale. Po co aplikacja, mają nr dostępowy na który dzwonię i mam od 7 do 60 gr za minutę i dzwonie na cały świat zamiast od 1,5 do 9 zł za minutę z komórki na połączenia zagraniczne.
 5. Avatar
  kotos12323/01/2022 14:54

  o co chodzi z tymi telefonami VoiP w ogóle? to coś jak krótkofalówkarstwo? …o co chodzi z tymi telefonami VoiP w ogóle? to coś jak krótkofalówkarstwo? Czy ma to jakieś sensowne zastosowanie w dobie skajpa, komórek, whatzupa i messengera


  "krótkofalówkarstwo" ???,
 6. Avatar
  malecky23/01/2022 15:16

  Już wyjaśniam:Jeśli masz w rodzinie jakąś osobę starszą, która w postępie t …Już wyjaśniam:Jeśli masz w rodzinie jakąś osobę starszą, która w postępie technologicznym osiągnęła swoje maksymum w obsłudze pilota do telewizora i obsługę telefonu typu tulipan (tak są tacy ludzie) i ta osoba ma dzieci/ wnuki za granicą to choć byś na głowie stawał, to nie nauczysz jej obsługi messengera czy innego podobnego syfu. Ale mając powyższe osiągnięcia technologiczne bez problemu zadzwoni do dziecka/ wnuka będącego gdziekolwiek na świecie i mającego zamontowaną apkę SIP z polskim numerem telefonu stacjonarnego na swoim smartfonie i zrobi to w cenie takiej samej jak pogaduchy z sąsiadką z naprzeciwka.


  W wielu przypadkach dochodzą jeszcze wieloletnie przyzwyczajenia, niechęć przed nowym oraz komunikacja główne z osobami o podobnych przyzwyczajeniach. Moja seniorka rodu, pomimo użytkowania smartfona, tradycyjnej komórki i stacjonarnego, najchętniej wybiera ten ostatni. Wielofunkcyjność smartfona przeszkadza bo bateria rozładowuje się w ciągu dnia a obecnie leży od miesięcy rozładowany (funkcja dzwonienia taka sama jak w pozostałych, ekran dotykowy przeszkadza). Mobilność komórki jest neutralna bo seniorka niespecjalnie wychodzi poza dom, a jeśli już to w standardowe miejsca. Stacjonarny ma za to te plusy, że nigdy się nie rozładuje (chyba że zabraknie prądu), zawsze jest w jednym miejscu oraz dzwoni tak głośno, że słychać w domu obok przez ścianę.
 7. Avatar
  o co chodzi z tymi telefonami VoiP w ogóle?
  to coś jak krótkofalówkarstwo?
  Czy ma to jakieś sensowne zastosowanie w dobie skajpa, komórek, whatzupa i messengera
 8. Avatar
  Super, dzięki. Właśnie miałem zmieniać z freeconetu bo każą sobie płacić miesięcznie chyba 7.50
 9. Avatar
  Halonet podnosi z 1pln? Zaraz paczam
  Rzeczywiście zmieniam.
  Pierwszy numer telefoniczny (sprawdź strefy i formaty) 1,00 zł / miesiąc 1,23 zł / miesiąc

  Jak ktoś ma jeden numer to happycall jest chyba też 1 PLN za mc. (Edytowano)
 10. Avatar
  Takie pytanie. Trzeba mieć jakiś serwer czy wystarczy wyłącznie apka na telefonie i będzie działał taki "numer stacjonarny"
 11. Avatar
  Amstok23/01/2022 18:57

  Takie pytanie. Trzeba mieć jakiś serwer czy wystarczy wyłącznie apka na tel …Takie pytanie. Trzeba mieć jakiś serwer czy wystarczy wyłącznie apka na telefonie i będzie działał taki "numer stacjonarny"


  Apka lub telefon z baza np. Siemens gigaset tu uwaga musi mieć "IP" w nazwie pewnie są inne zestawy ale ten akurat kojarzę.
 12. Avatar
  A_Spag23/01/2022 19:09

  Apka lub telefon z baza np. Siemens gigaset tu uwaga musi mieć "IP" w …Apka lub telefon z baza np. Siemens gigaset tu uwaga musi mieć "IP" w nazwie pewnie są inne zestawy ale ten akurat kojarzę.


  A która dokładnie Apke na androida polecacie?
 13. Avatar
  Autor
  malecky23/01/2022 15:16

  No proszę dopiero teraz zobaczyłem, że halonet podniósł opłatę za numer, al …No proszę dopiero teraz zobaczyłem, że halonet podniósł opłatę za numer, ale jakie 15x? Jak dla mnie to 12x (było złotówka rocznie a jest miesięcznie).


  1pln to netto dla Halonet-u z Gliwic.
  Wcześniej było 1pln brutto na 1 okrągły rok u nich.
 14. Avatar
  Szukam czegoś ala wirtualna centralka, powitanie, przekierowanie itd. Da się coś takiego w dobrej cenie?
 15. Avatar
  @Nick_do_zmiany_1 a wiesz, że śledzę wstawkę bo mam właśnie halonet i nie uśmiecha mi się płacić co miesiąc tylko za przechowywanie numeru do odbierania połączeń, jutro muszę poczytać o tym
 16. Avatar
  Hajdn23/01/2022 20:30

  Szukam czegoś ala wirtualna centralka, powitanie, przekierowanie itd. Da …Szukam czegoś ala wirtualna centralka, powitanie, przekierowanie itd. Da się coś takiego w dobrej cenie?


  postaw asteriska albo cos podobnego za free.
  dla mniej zaawansowanych mozesz obczaic telecube.pl albo cos podobnego (Edytowano)
 17. Avatar
  Hajdn23/01/2022 20:30

  Szukam czegoś ala wirtualna centralka, powitanie, przekierowanie itd. Da …Szukam czegoś ala wirtualna centralka, powitanie, przekierowanie itd. Da się coś takiego w dobrej cenie?


  IP PBX Asterisk + raspberry pi/tani vps
  Taki setup możesz mieć spokojnie nawet za 10 zł miesięcznie tylko samemu musiałbyś się nauczyć konfigurować system lub kogoś poprosić. Według mnie jest to lepsze rozwiązanie ponieważ mamu tutaj prawie nieograniczone możliwości, możemy nagrywać rozmowy w ilości na jakie pozwala nam miejsce na VPS/Raspberry a zawsze można ogarnąć dodatkowe miejsce podłączając np. dysk. Do tego nie ma jakiś głupich ograniczeń dotyczących wybierania tonowego czy ilości numerów prywatnych w firmie. Oczywiście do tego i tak potrzebujesz numer więc ten z okazji będzie ok. Jeśli jednak chcesz z niego dużo dzwonić to ja bym na twoim miejscu zapytał się prowiderów co mają abonamenty jak Netia.
 18. Avatar
  metylbca23/01/2022 20:44

  postaw asteriska albo cos podobnego za free.dla mniej zaawansowanych …postaw asteriska albo cos podobnego za free.dla mniej zaawansowanych mozesz obczaic telecube.pl albo cos podobnego


  A co to ten asterix? Albo jakie podobne? Gdzie szukać informacji na ten temat?
Avatar