Alan Wake Edycja Specjalna za 6,99 @ Tesco
165°Zakończono

Alan Wake Edycja Specjalna za 6,99 @ Tesco

9
lut 6. 2016
W Tesco udało mi się nabyć edycje specjalną gry Alan Wake za 6,99.

W skład Edycji Specjalnej wchodzą:
- Gra Alan Wake w polskiej wersji językowej (będzie istnieć możliwość wyboru innych języków).
- Oba dodatki DLC: Pisarz i Sygnał również w polskiej wersji językowej.
- Akta Alana Wake’a – licząca 144 strony książka opisująca tajemnicze wydarzenia w Bright Falls, po raz pierwszy tłumaczona na język polski.
- Płyta CD z muzyką z 13 utworami z gry.
- 2 bonusowe płyty DVD z materiałami dotyczącymi gry: m.in. pamiętniki twórców Alan Wake, historia studia Remedy, wszystkie materiały graficzne, trailery w HD, itp.

Gre znalazłem w Tesco w Rzeszowie, możliwe, że w innych miastach też znajdziecie - piszcie w komentarzach. U mnie były jeszcze 2 sztuki.

Za 6,99 można znaleźć jeszcze dużo innych gier, np.: Singularity, gry z serii Barbie i inne.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
To jest promocja która jest już od chyba 2 miesięcy, w żadnym Tesco we Wrocławiu już nie ma jak coś, jest też zwykła wersja gry oraz dodatku za złotówkę drożej.
smugglersunlut 6. 2016

To jest promocja która jest już od chyba 2 miesięcy, w żadnym Tesco we Wro …To jest promocja która jest już od chyba 2 miesięcy, w żadnym Tesco we Wrocławiu już nie ma jak coś, jest też zwykła wersja gry oraz dodatku za złotówkę drożej.Potwierdzam. Na początku stycznia widziałem może z jedną sztukę Alana, która była w zwykłej wersji wśród innych crapów za 7.99 cz 8.99
W Tesco w Warszawie widział ktoś może to wydanie?
Janusze biznesu już działają na Allegro.
@1r0n już działają? Chyba od 2 miesięcy sam chciałam odpalić mały kramik ale dostałem tylko 2 sztuki w tym jedna dla siebie i jedną dla kolegi.
w Puławach dorwałem już miesiąc temu
kolan.kobulkalut 6. 2016

Potwierdzam. Na początku stycznia widziałem może z jedną sztukę Alana, któ … Potwierdzam. Na początku stycznia widziałem może z jedną sztukę Alana, która była w zwykłej wersji wśród innych crapów za 7.99 cz 8.99


I się nie podzieliliście z nami tacy pepperowcy :P
Xeamuslut 7. 2016

I się nie podzieliliście z nami tacy pepperowcy :PJedna sztuka to nie promocja Poza tym w gazetce normalnie było o tym. Nawet gdzieś tu chyba widziałem okazje o tym
W Tesco na powstańców Warszawy w Rzeszowie została 1szt. Jak kupowałem ok. 16 wczoraj.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy