Niestety, ta okazja już wygasła
AKU Bellamont II Air buty damskie
147° Zakończono

AKU Bellamont II Air buty damskie

238,68zł Darmowa dostawa DarmowaWildberries Okazje
12
lis 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Buty Bellamont II Air włoskiej marki AKU zwracają uwagę nie tylko swoją pozytywną kolorystyką, ale i wysoką funkcjonalnością. Jeśli buty trekkingowe zakładasz częściej niż domowe kapcie, ten model podniesie komfort Twoich outdoorowych wypadów w nieznane.

Model pochodzi z serii Bellamont, która wyróżnia się wykonaniem z ekologicznych materiałów, które jednocześnie odznaczają się niezwykłą trwałością. Mowa tu m.in. o podeszwie Vibram EkoStep, która zrobiona jest z odpadów produkcyjnych powstałych w procesie przetwarzania gumy, ale nie odbywa się to kosztem jakości, z której słynie Vibram. Podeszwa zapewnia Ci więc maksymalną przyczepność, która sprawdzi się na zróżnicowanym, także mokrym terenie. Także przednia część buta wykonana jest z gumowego materiału, który pochodzi z recyclingu. Zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz chroni palce przed urazami.

Swoją nazwę buty zawdzięczają ultralekkiej konstrukcji, którą udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu materiałów o niskiej wadze. Pokryte siateczkowym materiałem oferują doskonałą oddychalność i niską wagę, która zwiększy Twoją efektywność na szlaku.


IMS, czyli Internal Midsole System (System Wewnętrznej Śródpodeszwy), to specjalna konstrukcja podeszwy stosowana w butach AKU. Umożliwia wygodne ułożenie stopy i sprawia, że ma ona kontakt jedynie z ergonomicznie ukształtowaną wkładką zewnętrzną, a nie z twardą warstwą podeszwy. Dodatkową zaletą systemu IMS jest to, że wkładka wspiera stopę i zapobiega jej przesuwaniu się na boki i do przodu w trakcie chodzenia. Posiada także właściwości amortyzujące.

System AIR 8000® zapewnia przede wszystkim wysoką oddychalność, która jest niezwykle istotna dla butów turystycznych. System ten został opracowany przez AKU i opiera się na specjalnie skonstruowanej tkaninie, której poziom oddychalności zwiększa się przez okres 24 godzin, przewyższając inne materiały nawet o 11 razy.

Podeszwa Vibram® - rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie za sprawą zastosowanego do ich produkcji materiału oraz specjalnych wycięć.

Parametry:

cholewka: skóra zamszowa + AIR8000® (1.8mm)
podszewka: Sanifit
cholewka wzmocniona gumą
podeszwa zewnętrzna: Vibram® Predator II Ecostep
podeszwa środkowa: pianka EVA o podwójnej gęstości, z recyklingu
niska konstrukcja


Ruski sklep
Kod: snow35
Rozmiary:
324751-FpUb7.jpg
324751-0JJwd.jpg324751-BJNmo.jpg324751-eVMmI.jpg324751-PA1T1.jpg324751-jmovK.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
UWAGA! Przed zakupem sprawdź tę dyskusję -> pepper.pl/dys…801
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz