Aktualne kody rabatowe - zooplus.pl
-30°Zakończono

Aktualne kody rabatowe - zooplus.pl

5
lut 10. 2016
Obecnie dostępne są trzy NIEZALEŻNE kategorie rabatów
1. płatność przelewem: 1%
2. kupony: od 2% do 10% lub dodatkowe gratisy
3. Plan oszczędnościowy: 4% (nieuwzględniony w obliczeniach, wyjaśnienie pod koniec opisu)

Sklep ma średnio zróżnicowaną ofertę, najtańsze karmy kosztują około 5zł za kilogram. Oczywiście najwięcej można zyskać w przypadku droższych produktów.

Dla przykładu, karma Acana Pacifica 13kg (ceny zaokrąglone w górę, przelew)
a) najtańsza oferta Allegro: 256 zł
b) najtańsza oferta Ceneo: 248 zł
c) Zooplus: 248 zł
d) Zooplus z rabatem 3% (każdy zakup powyżej 450zł): 240 zł
e) Zooplus z rabatem 5% (newsletter lub pierwszy zakup): 235 zł
g) Zooplus z rabatem 10% (tylko pierwszy zakup z polecenia): 222 zł

W podpunkcie d) została podana cena jednego worka, z uwagi na specyfikę rabatu należałoby kupić dwa opakowania. W pozostałych przypadkach minimalna kwota zamówienia (dla darmowej dostawy) wynosi 99zł.

Relatywnie do najtańszej oferty z Ceneo można zaoszczędzić nawet 26zł przy pierwszym zakupie. Natomiast ze sklepami stacjonarnymi nie ma porównania - kilkadziesiąt złotych różnicy. Za każde wydane 4zł przysługuje 1 punkt Zooplus, jest też możliwe zdobywanie punktów Payback (około 0,5% dodatkowego zwrotu)

Kupon 10% na pierwszy zakup może przesłać dowolny użytkownik Zooplusa (regulamin wskazuje, że powinien to być znajomy). W formularzu wysyłania należy podać prawdziwe imię i nazwisko osoby, która wykorzysta kod oraz jej adres e-mail. Zarejestrować można się tylko po uprzednim dokonaniu zakupu, więc z góry uprzedzam - odpada klasyczna metoda z założeniem dwóch kont. Jeśli komuś nie podoba się konieczność ujawniania swoich danych, można wykorzystać kod uniwersalny, który daje 5% rabatu zamiast 10%: 5PRPLAFF
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
ciut drogi ten sklep jak dla moich kundli
"Zooplus.pl ma i tak jedne z najniższych cen, jednak warto wiedzieć, że można dodatkowo zyskać, jeśli umiejętnie wykorzysta się promocje oferowane przez ten sklep zoologiczny."


kompletna bzdura...
Zbanowany
Lubię Zooplus, ale uważam, że ich programy rabatowe/oszczędnościowe są mało atrakcyjne
Zależy, jak masz zabaweczkę w domu, to mało atrakcyjne, jak masz 50 kilo potwora w domu, co żre 12 kilo karmy na miesiąc, to plan oszczędnościowy się opłaca. No i zawsze mają jakieś promocje, teraz karma Lukullus (świetna karma, polecam z całego serca) jest 12 kilo plus 1,5 kilo gratis, dodatkowo promocja walentynkowa 2 puszki mokrej.
Pepper
@chryste.namotorze Tylko nie piszą na karcie produktu, czy oprócz bazy jaką jest np. wołowina, karma nie zawiera w sobie kurczaka lub tłuszczu drobiowego. Mój pies jest uczulony i jak zje taką karmę to mu wychodzi sierść garściami i ma łupież...a szukam trochę tańsze alternatywy do Wolfsbluta (jednak na worku 100-120zł różnicy to jest dużo).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy