Niestety, ta okazja już wygasła
Aktualne ale słaby współczynnik ceny do jakości - ZEGAREK INGERSOLL THE HATTON AUTOMATIC

REFERENCJA: I01402 | MODEL: UIN/143
59° Zakończono

Aktualne ale słaby współczynnik ceny do jakości - ZEGAREK INGERSOLL THE HATTON AUTOMATIC REFERENCJA: I01402 | MODEL: UIN/143

1.190zł1.990zł-40% Darmowa dostawa DarmowaW.KRUK Okazje
9
gru 5. 2018
ZEGAREK INGERSOLL THE HATTON AUTOMATIC
REFERENCJA: I01402
MODEL: UIN/143

Przeceniony z 1990 na 1190 zł.
Można skorzystać z rat 0%.
Czas realizacji 7+ dni.

Bezpłatna dostawa
Grawer gratis.

Są dostępne też inne zegarki Ingersoll w promce.

Cena taka sama jak w WatchShop ale myślę że mimo wszystko dużo osób woli Kruka
Aktualizacje społecznościowe
W.KRUK OkazjeW.KRUK katalog

Grupy

9 Komentarzy
Cytaty z forum zegarkowego"

Ingersoll zasłynął z „zegarka za dolara”. Robert Ingersoll wylansował w 1892 roku model „Yankee” reklamując go jako „zegarek, który przyniósł sławę dolarowi”. Jego cena była tak niska, że każdy robotnik mógł go kupić za przysłowiową dniówkę.


Ingersoll to marka powstała w USA, od początku produkująca "biedne" zegarki z niskiej półki. Biedne nie znaczy do konca że złe, a ujuż tym bardziej że nieciekawe, marka ma sporo sympatyków, choc zegarki to bezkamieniowe buksiaki z niskiej pólki. O ile wiem, bezpośrednio od Ingersolla wywodzi sie dzisiejszy Timex - jak widać profil produkcji taki sam. Z kolei obecnie istniejąca marka Ingersoll to chiński pomysł na pobój zachodnich rynków. Oprócz nazwy nie ma to nic wspólnego z amerykańskim producentem.
Trochę drogi chiński zegarek
tofik.tophor11 min

Cytaty z forum zegarkowego"Ingersoll zasłynął z „zegarka za dolara”. Robert …Cytaty z forum zegarkowego"Ingersoll zasłynął z „zegarka za dolara”. Robert Ingersoll wylansował w 1892 roku model „Yankee” reklamując go jako „zegarek, który przyniósł sławę dolarowi”. Jego cena była tak niska, że każdy robotnik mógł go kupić za przysłowiową dniówkę.Ingersoll to marka powstała w USA, od początku produkująca "biedne" zegarki z niskiej półki. Biedne nie znaczy do konca że złe, a ujuż tym bardziej że nieciekawe, marka ma sporo sympatyków, choc zegarki to bezkamieniowe buksiaki z niskiej pólki. O ile wiem, bezpośrednio od Ingersolla wywodzi sie dzisiejszy Timex - jak widać profil produkcji taki sam. Z kolei obecnie istniejąca marka Ingersoll to chiński pomysł na pobój zachodnich rynków. Oprócz nazwy nie ma to nic wspólnego z amerykańskim producentem.


Proszę o podpięcie pod ofertą!
Ja niestety jestem nieswiadomy w świecie zegarków a nie mam czasu żeby zweryfikować jakość.
Sam się kiedyś napaliłem na Stührlinga na Amazonie na święta a jak przyszedł to dopiero zacząłem czytać
tofik.tophor12 min

Cytaty z forum zegarkowego"Ingersoll zasłynął z „zegarka za dolara”. Robert …Cytaty z forum zegarkowego"Ingersoll zasłynął z „zegarka za dolara”. Robert Ingersoll wylansował w 1892 roku model „Yankee” reklamując go jako „zegarek, który przyniósł sławę dolarowi”. Jego cena była tak niska, że każdy robotnik mógł go kupić za przysłowiową dniówkę.Ingersoll to marka powstała w USA, od początku produkująca "biedne" zegarki z niskiej półki. Biedne nie znaczy do konca że złe, a ujuż tym bardziej że nieciekawe, marka ma sporo sympatyków, choc zegarki to bezkamieniowe buksiaki z niskiej pólki. O ile wiem, bezpośrednio od Ingersolla wywodzi sie dzisiejszy Timex - jak widać profil produkcji taki sam. Z kolei obecnie istniejąca marka Ingersoll to chiński pomysł na pobój zachodnich rynków. Oprócz nazwy nie ma to nic wspólnego z amerykańskim producentem.Czyli wszystko się zgadza 300$ czyli dość "biedna" wersja jak na realia życia w USA.
Edytowane przez: "MCK1" gru 5. 2018
Kasować dla dobra obywateli czy zostawić?
keygen_8bit2 min

Kasować dla dobra obywateli czy zostawić?


Skasuj, żadna promocja, a jeszcze znawcy się nie wzięli za minusowanie ;-)
Dla dobra obywateli zamykam i zmieniam opis.
to po wuj to wstawiasz?????
Prawie Valjoux:-) a tak na poważnie. To wszystko już było powiedziane. Za te piniondze można już trafić orient stara który pozamiata toto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst