(AKTUALIZACJA) WINDSURFING na Stadionie Narodowym za 19,90zł (bilet ulgowy) @ Groupon
140°Zakończono

(AKTUALIZACJA) WINDSURFING na Stadionie Narodowym za 19,90zł (bilet ulgowy) @ Groupon

Pepper 0
lip 6. 2014
(AKTUALIZACJA)
Na Grouponie pojawiły się bilety ulgowe już za 19,90zł - spieszcie się, oferta niedługo wygasa!

Jeśli interesujesz się sportami wodnymi lub chcesz po prostu zobaczyć płytę Stadionu Narodowego wypełnioną po brzegi wodą, jest to oferta dla Ciebie!

Trzy tysiące metrów sześciennych wody, wiatr dochodzący w porywach do blisko 70 km/h i najlepsi windsurferzy na świecie – tak wyglądać będzie Halowy Puchar Świata w Windsurfingu, który odbędzie się 6 września w Warszawie. Zawody to część prestiżowego cyklu PWA World Tour. Na płycie warszawskiego stadionu wyrośnie gigantyczny basen, długi na 90 i szeroki na 33 m. Wypełnianie go trzema tysiącami metrów sześciennych wody potrwa ponad dwa dni – ok. 50 godzin. Po jednej ze stron zbiornika, na całej długości, zostanie ustawionych ponad 30 olbrzymich wiatraków, które wytworzą sztuczny wiatr wiejący z prędkością bliską 70 km/h. To on pozwoli windsurferom rozpędzać się i walczyć o medale w trzech konkurencjach.

6 września będzie miało miejsce to ciekawe wydarzenie w kalendarzu imprez sportowych w Polsce - Halowy Puchar Świata w Windsurfingu w ramach cyklu PWA World Tour.

Groupon z tej okazji sprzedaje bony, które następnie wymieniamy na wejściówki w cenie obniżonej z 60zł do 39,90zł a więc 33% taniej.

Sam Groupon nie upoważnia do wejścia na teren imprezy, należy go wymienić na bilet na stronie grouponfan.pl. Pełna instrukcja dostępna jest na stronie oferty.
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy