(AKTUALIZACJA) Kamera sportowa HD Sony AS20 za 179zł (460z taniej) @ Tesco
147°Zakończono

(AKTUALIZACJA) Kamera sportowa HD Sony AS20 za 179zł (460z taniej) @ Tesco

Pepper 19
mar 23. 2015
(AKTUALIZACJA) Promocja teoretycznie została przedłużona do 25 marca. Z informacji które uzyskałem w sklepach, kamery miały przyjść w kolejnych dostawach. W odnośniku "idź do oferty" znajdziecie listę sklepów, gdzie kamera powinna być dostępna.

------------------------------

Od dzisiaj, tj 12 marca w hipermarketach Tesco (pełna lista dostępna jest na końcu gazetki pod odnośnikiem "idź do oferty") zakupimy kamerę sportową HD Sony AS20 przecenioną z 639zł na jedyne 179zł!


Kamera jest odpowiednikiem GoPro,
nagrywa obraz w formacie HD, oraz posiada wbudowane Wi-Fi do komunikacji z innymi urządzeniami!

Pełną specyfikacje urządzenia znajdziecie na stronie producenta (gdzie kamera kosztuje 900zł!)


Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
19 Komentarzy
Pewnie już i tak nie ma w sklepach
Ale jak by ktoś trafił to kupcie mi
szkoda, że strona nie działa
Autor Pepper
Adres poprawiony.
dzięki!
Objeździłem 4 Tesca - nigdzie już nie było. W jednym sklepie mi powiedzieli, że dostali dwie sztuki i poszły z samego rana, a w całodobowym gość powiedział, że o 0:01 wykupili (a było coś ok 5 szt.) Nie mniej promocja zarąbista.
Autor Pepper
Dziwne - znajomy dzwonił na infolinię wczoraj i powiedzieli mu, że ceny promocyjne w marketach całodobowych zmieniane są przez system około godziny 8.00.
Autor Pepper
Podjechałem do Tesco na Piątkowie (Poznań) i obsługa powiedziała, że jest duża szansa że po weekendzie jeszcze się pojawią te kamerki. Na ile to prawda - ciężko powiedzieć.
Zobaczymy ;-)
Autor Pepper
Dzisiaj w Tesco pani mi powiedziała, że kamerki niby są zamówione u dostawcy...ale nie wiadomo czy przyjdą przed końcem promocji. Jeśli tak, będą w środę-czwartek w cenie 179zł, jeśli przyjdą później - wróci cena ponad 600zł...

Gdybyś się dowiedział czegoś więcej to daj znać, bardzo by mi zależało żeby zdobyć tą kamerkę w tej cenie
Autor Pepper
Sam poluje na tą kamerę więc jak coś będę wiedział - napisze.
A przez strone tesko nieda sie zamuwić
Nie da się - przy tamtej ofercie sprawdzałem - kamera była dostępna tylko w sklepach stacjonarnych i to nie wszystkich.
Znowu będą po dwie sztuki na sklep ;-) Ci co mieszkają niedaleko mają szansę ;-)
Tzn kiedy będą ?
Nie wiem po co ludzie ciągle wkręcają innych, ze te kamerki jeszcze będą. Po telefonicznej rozmowie dostałem info że kamerki zostały jednorazowo sprowadzone z UK na potrzebę promocji i nie będzie żadnego kolejnego zamówienia. Zammiast nich Tesco obniżyło cene innych dwóch niszowych modeli z Pipidowa Dolnego. Inna sprawa, że bezrobotni w naszym kraju wykupili wszystkie by sprzedać 80% z nich na aledrogo - no ale taka nasza mentalność. Myślę że Sony Polska to naprawdę promocja nie na rękę.
Tu zdaje się nikt, nikogo nie wkręca - z tego co pamiętam, poprzednia oferta nie była do 25 marca tylko krócej, ale głowy nie dam. No chyba, że mówisz o tym, że Tesco sobie jaja robi i tak kelpią bez sensu.
BTW
Po 20 próbach połączeń dodzwoniłem się do Tesco w Wwie przy ul. Fieldorfa 41 gdzie wcześniej były te kamery. Dodzwoniłem się bezpośrednio do działu RTV - informacja jednoznaczna od pracownika: nie przyszły, nie ma i już nie będzie.
W sprzedaży są dwa inne modele kamery wyczynowej firmy "byle co" za tą cenę, te Sony były tylko na pokaz.
Autor Pepper
A u mnie w Tesco wczoraj ponoć były, ale poszły od razu rano. Ponoć ludzie codziennie przychodzą i o nie pytają. I tak pierwotnie promocja na nie była do 18.03, po czym została przedłużona do 25.03.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy