AKRACING ARCTICA PREMIUM BIAŁY, promocja na xkom najtaniej
-284°Zakończono

AKRACING ARCTICA PREMIUM BIAŁY, promocja na xkom najtaniej

999zł1.322zł-24%x-kom Okazje
19
lut 18.
Fotel firmy AKRACING Arctica koloru białego, jest jeszcze inny model przy którym cena również spada do 999 zł, tym razem koloru czarnego x-kom.pl/p/3…tml

Postanowiłem, że wstawię bo nie widziałem jeszcze tak tanio tego modelu. Na ceneo najtaniej 1322zł. Gdyby nie fakt, że mam już fotel to sam bym skorzystał z tej okazji.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Wszedłem, żeby przeczytać, że Herman Miller Aeron za 1200 euro jest lepszy, niż gamingowy fotel za 1200zł. Nie zawiodłem się.
Nigdy nie kupujcie skóry ekologicznej
19 Komentarzy
Ktos powie czym sie rozni taki fotel z skory ekologicznej za 600 zl a taki za 1200zl?
Piotrek44419 s

Ktos powie czym sie rozni taki fotel z skory ekologicznej za 600 zl a taki …Ktos powie czym sie rozni taki fotel z skory ekologicznej za 600 zl a taki za 1200zl?


Firma
Ktoś coś ? Biały czy ten czarny model?
Czarny, bo to model PREMIUM. Model ARCTICA to inny fotel choć bardzo podobny.
Nie ma czegoś takiego jak ARCTICA PREMIUM. Opis do poprawy.
Edytowane przez: "T_Sz" lut 18.
Skullpig9 min

Ktoś coś ? Biały czy ten czarny model?


Mam ARCTICA Silver. Szału nie ma, co najwyżej ok. Podparcie lędźwiowe w postaci poduszki mocowanej na paskach to porażka, niestety to standard w tego typu fotelach. Wyprofilowane kubełkowe siedzisko wymusza trzymanie kolan blisko siebie. Jak ktoś lubi siadać "szeroko" to może być zawiedziony.
Edytowane przez: "T_Sz" lut 18.
Piotrek4448 min

Ktos powie czym sie rozni taki fotel z skory ekologicznej za 600 zl a taki …Ktos powie czym sie rozni taki fotel z skory ekologicznej za 600 zl a taki za 1200zl?


Ceną.
Nigdy nie kupujcie skóry ekologicznej
Te wszystkie fotele gamingowe moim zdaniem nie są warte nawet połowy tej ceny dodatkowo więcej szkodzą kręgosłupowi niż pomagają. Nie jest to jakieś czcze gadanie, tylko moje wnioski po rozmowach z fizjoterapeutami sportowymi.

Jeżeli dobrze trafimy w tej cenie można kupić używany fotel Herman Miller Aeron, który jakością bije te wasze wszystkie "wynalazki". A nawet jeżeli nie uda się w tej cenie to lepiej sobie odłożyć trochę kasy i kupić nowy. Jeszcze lepszym wyjściem jest biurko z elektrycznie regulowaną wysokością i praca/granie na stojąco.
W lecie sauna gratis
Avatar
Usunięty41179
tygryski_dwa6 g, 54 min

Te wszystkie fotele gamingowe moim zdaniem nie są warte nawet połowy tej c …Te wszystkie fotele gamingowe moim zdaniem nie są warte nawet połowy tej ceny dodatkowo więcej szkodzą kręgosłupowi niż pomagają. Nie jest to jakieś czcze gadanie, tylko moje wnioski po rozmowach z fizjoterapeutami sportowymi.Jeżeli dobrze trafimy w tej cenie można kupić używany fotel Herman Miller Aeron, który jakością bije te wasze wszystkie "wynalazki". A nawet jeżeli nie uda się w tej cenie to lepiej sobie odłożyć trochę kasy i kupić nowy. Jeszcze lepszym wyjściem jest biurko z elektrycznie regulowaną wysokością i praca/granie na stojąco.


HM Aeron to kwestia mniej wiecej 5 tysięcy złotych. O ile fotel to wyżyny ergonomii tak z tym "trochę" kasy mocno przesadziłeś. Z całą resztą odnośnie ergonomii kubłów zgadzam się w pełni.
Wszedłem, żeby przeczytać, że Herman Miller Aeron za 1200 euro jest lepszy, niż gamingowy fotel za 1200zł. Nie zawiodłem się.
krecixE5 g, 54 min

Wszedłem, żeby przeczytać, że Herman Miller Aeron za 1200 euro jest lep …Wszedłem, żeby przeczytać, że Herman Miller Aeron za 1200 euro jest lepszy, niż gamingowy fotel za 1200zł. Nie zawiodłem się.


A miałeś przyjemność używać takiego fotela? Jak nie to proponowałbym nie dodawać bezsensownych komentarzy.

Dla mnie używanie nazwy gamingowy fotel jest porażką. Czym różni się fotel dla projektanta, architekta od tego dla GAMERA? Oni tak samo, jak gracz spędzają tyle samo czasu przed komputerem, a zdarza się, że i dłużej. Fotele gamingowe to jedno wielkie opakowane otoczką popularnością esportu. Nie przypominam sobie, żeby jeszcze kilka lat temu takie fotele były popularne. Aeron został zaprojektowany w 1992 i szczerze mówiąc żaden fotel gamingowy nie ma do niego startu. Porównywanie ceny jest bez sensu, dolicz sobie późniejsze koszty lekarzy itd.


Dodatkowo nie spotkałem się z fotelem gamingowym, który nadawałby się do kilkugodzinnej pracy przy komputerze.
A nazwa gamingowy raczej sugeruje, że do tego się nadaje. No chyba, że to chłyt małketingowy
Edytowane przez: "tygryski_dwa" lut 19.
Minimalny koszt zakupu nowego fotela dobrego do długiego siedzenia przy kompie to minimum 1500 zł np system kulik. Jeśli nie masz takiej gotówki to kup używany sprzęt np Dauphin. Fotel ergonomiczny daje możliwość regulacji każdego odcinka fotela. 90% osób siedzących przy komputerze narzeka na bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa i szyjnego. Wystarczy dostosować fotel i bóle po jakimś czasie mijają. O ile wiem żaden typowy fotel gamingowy nie zapewnia prawidłowego podparcia kręgosłupa a co za tym idzie tylko sobie szkodzicie. Używany fotel dobrej klasy to wydatek około 400 zł.
Mam taki i opisuje własne doświadczenia a nie fantazjuje jak wielu tutaj.
Ja bym nie podchodził tak negatywnie do foteli gamingowych, na początku też byłem na nie, że płaci się za samo słowo. Jednak gdzieś miałem okazję posiedzieć na takim spodobało mi się i kupiłem sobie. Już w ciągu pierwszych dni kręgosłup przestał boleć od siedzenia przy kompie, lepiej się wysypiałem. Ja mogę polecić każdemu fotel gamingowy. Nie siedziałem na Herman Miller i na większości foteli gamingowych, ale ja sobie kupiłem fotel spc gear 500 i ten mogę. Na pewno przesiadka ze zwykłego fotela na ten gamingowy będzie już sporym udogodnieniem dla kręgosłupa. Jednak jak ktoś ma pieniądze na zakup fotela to bym się zastanowił nad tym hermanem skoro tyle osób poleca.
tygryski_dwa1 g, 31 min

A miałeś przyjemność używać takiego fotela? Jak nie to proponowałbym nie do …A miałeś przyjemność używać takiego fotela? Jak nie to proponowałbym nie dodawać bezsensownych komentarzy.Dla mnie używanie nazwy gamingowy fotel jest porażką. Czym różni się fotel dla projektanta, architekta od tego dla GAMERA? Oni tak samo, jak gracz spędzają tyle samo czasu przed komputerem, a zdarza się, że i dłużej. Fotele gamingowe to jedno wielkie opakowane otoczką popularnością esportu. Nie przypominam sobie, żeby jeszcze kilka lat temu takie fotele były popularne. Aeron został zaprojektowany w 1992 i szczerze mówiąc żaden fotel gamingowy nie ma do niego startu. Porównywanie ceny jest bez sensu, dolicz sobie późniejsze koszty lekarzy itd. Dodatkowo nie spotkałem się z fotelem gamingowym, który nadawałby się do kilkugodzinnej pracy przy komputerze.A nazwa gamingowy raczej sugeruje, że do tego się nadaje. No chyba, że to chłyt małketingowySpokojnie fanboy-u... idź mieć ból tyłka gdzie indziej >,<

tygryski_dwa1 g, 31 min

Porównywanie ceny jest bez sensu, dolicz sobie późniejsze koszty lekarzy it …Porównywanie ceny jest bez sensu, dolicz sobie późniejsze koszty lekarzy itd....Nie mam słów.
Metrowy6 g, 33 min

Spokojnie fanboy-u... idź mieć ból tyłka gdzie indziej >,<...Nie mam słó …Spokojnie fanboy-u... idź mieć ból tyłka gdzie indziej >,<...Nie mam słów.


Wolę mieć metrowy ból tyłka tutaj i teraz.

Pokaż mi jakieś wiarygodne testy tych gamingowych wtedy pogadamy. A jak ich nie masz tylko wierzysz w czcze obietnice producenta daruj sobie z tekstami o fanbojach. Bo to raczej ty nim jesteś.

Jeżeli przeczytałbyś ze zrozumieniem moją wypowiedź, dowiedziałbyś się, że pisałem jeszcze o biurkach z elektrycznie regulowaną wysokością, które są jeszcze zdrowsze dla naszego kręgosłupa. Ty oparłeś się tylko na swoim bólu tyłka, że ktoś mądrzejszy od ciebie proponuje lepsze rozwiązanie i nienawiści do Hermana Millera

1975263-1zjC4.jpg
Edytowane przez: "tygryski_dwa" lut 19.
tygryski_dwa35 min

Wolę mieć metrowy ból tyłka tutaj i teraz. Pokaż mi jakieś wiarygodne testy …Wolę mieć metrowy ból tyłka tutaj i teraz. Pokaż mi jakieś wiarygodne testy tych gamingowych wtedy pogadamy. A jak ich nie masz tylko wierzysz w czcze obietnice producenta daruj sobie z tekstami o fanbojach. Bo to raczej ty nim jesteś. Jeżeli przeczytałbyś ze zrozumieniem moją wypowiedź, dowiedziałbyś się, że pisałem jeszcze o biurkach z elektrycznie regulowaną wysokością, które są jeszcze zdrowsze dla naszego kręgosłupa. Ty oparłeś się tylko na swoim bólu tyłka, że ktoś mądrzejszy od ciebie proponuje lepsze rozwiązanie i nienawiści do Hermana Millera [Obrazek]


Wiarygodne testy krzesła Może w każdej ofercie zaczniemy pisać, że produkt który jest 5 razy droższy jest lepszy... Nie każdy siedzi przed kompem cały dzień i myślę, że taka osoba nie potrzebuje krzesła za 6k >,< Jeszcze jak byś podał alternatywę "lepszego" krzesła w cenie tej z oferty to zrozumiałbym...
Ostatnio myslalem o wymianie i calkiem fajnie wygląda
Metrowy4 g, 20 min

Wiarygodne testy krzesła Może w każdej ofercie zaczniemy pisać, …Wiarygodne testy krzesła Może w każdej ofercie zaczniemy pisać, że produkt który jest 5 razy droższy jest lepszy... Nie każdy siedzi przed kompem cały dzień i myślę, że taka osoba nie potrzebuje krzesła za 6k >,< Jeszcze jak byś podał alternatywę "lepszego" krzesła w cenie tej z oferty to zrozumiałbym...


Ta seria filmów Ziemniaka z testami różnych foteli wydaje się całkiem ciekawa. Dobre porównywanie, ale jakby nie jest to wszystko dokończone i podsumowane.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst