Akcja lojalnościowa (bon na 25zł) @ Kaufland
122°Zakończono

Akcja lojalnościowa (bon na 25zł) @ Kaufland

7
sie 16. 2016
Zrób zakupy 5 razy za min. 50 zł. Zachowaj paragony każdy na min. 50 zł. Odbierz w markecie bon o wartości 25 zł .Akcja lojalnościowa obowiązuje od 18 sierpnia do 26 października 2016 roku. Bony na zakupy można odebrać w Punkcie Informacyjnym na terenie dowolnego marketu Kaufland.Uwaga!


Na paragonie nie może być produktów alkoholowych,wyrobów tytoniowych ani e-papierosów - paragony z tymi artykułami są wykluczone z akcji lojalnościowej.

7 Komentarzy

koniec?

noo... ktoś zagiął czasoprzestrzeń i dziś mamy 27 październik już... pff

Nagrodą za udział w Akcji jest 5 (słownie: pięć) bonów upominkowych Kaufland opiewających na kwotę 5 złotych każdy, a więc o łącznej wartości 25 złotych, uprawniające do zakupów w dowolnym markecie sieci Kaufland („Nagroda”).

No ale i tak spoko, bo można przecież potem od razu tymi pięcioma zapłacić za coś.

kaufland15lat.pl/reg…rsu

Uważajcie żeby na paragonie nie nie było nawet najmniejszego produktu alkoholowego / papierosowego, bo cały paragon będzie nieważny.

Super!

ciekawa promocja

ZAJEBISTA OFERTA!!! Od kilku dni robię zakupy za darmo! Zanim wejdę do sklepu szukam paragonów powyżej 50 zł, ostatnio znalazłem 20 paragonów
(20*5 zł=100 zł) i zrobiłem zakupy za darmo i jeszcze mi zostało. Szkoda, że akcja trwa do 26 października, bo myślałem już o rzuceniu pracy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst