Zakończono
Akcesoria dla graczy Razer 10% taniej @ Morele
8 Komentarzy

Tragiczna jakość produktów. Nie polecam.

ares14 min

Tragiczna jakość produktów. Nie polecam.


Razer? Tragiczna jakość? Dobry żart!

DoReMi3 min

Razer? Tragiczna jakość? Dobry żart!


Podzespoły, których używają są dostępne w sprzęcie 3x tańszym.

ares2 min

Podzespoły, których używają są dostępne w sprzęcie 3x tańszym.


A jakiś konkret? Przykład? Dowód? Czy to tylko Twoja subiektywna opinia?

DoReMi39 min

A jakiś konkret? Przykład? Dowód? Czy to tylko Twoja subiektywna opinia?1. Dramatyczne sensory w myszkach z interpolacją
2. Keypady: belkin zrobił swojego keypada n52 czy jakoś tak i dawali dożywotnią gwarancję bo sprzęt był mega jakości. Oprogramowanie tak samo. Razer wykupił od nich ten sprzęt i od kiedy sprzedają pod swoją marką to jest gwarancja już tylko 2 lata. Miałem oba i razer wrócił po kilku godzinach do sklepu bo uczucie było jakbyś przesiadł się z nowego BMW do łady.
3. Klawiatury: chociażby lycosa disco czy obecne mechaniczne, które psują się i przynajmniej w Polsce trudno wyegzekwować gwarancję.

Razer i podobne marki kupuje się jako sprzęt do grania. Najważniejsza wówczas jest jakość, a nie logo. Design mają świetny, ale na tym kończą się plusy ich produktów. Każdy kto zachwala ich produktu albo dostaje od nich kasę albo nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, że wyrzucił pieniądze w błoto.

Powiedz co potrzebujesz to postaram się doradzić najlepszy produkt

aresCze 23.

1. Dramatyczne sensory w myszkach z interpolacją2. Keypady: belkin zrobił swojego keypada n52 czy jakoś tak i dawali dożywotnią gwarancję bo sprzęt był mega jakości. Oprogramowanie tak samo. Razer wykupił od nich ten sprzęt i od kiedy sprzedają pod swoją marką to jest gwarancja już tylko 2 lata. Miałem oba i razer wrócił po kilku godzinach do sklepu bo uczucie było jakbyś przesiadł się z nowego BMW do łady. 3. Klawiatury: chociażby lycosa disco czy obecne mechaniczne, które psują się i przynajmniej w Polsce trudno wyegzekwować gwarancję.Razer i podobne marki kupuje się jako sprzęt do grania. Najważniejsza wówczas jest jakość, a nie logo. Design mają świetny, ale na tym kończą się plusy ich produktów. Każdy kto zachwala ich produktu albo dostaje od nich kasę albo nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, że wyrzucił pieniądze w błoto. Powiedz co potrzebujesz to postaram się doradzić najlepszy produkt


Też słyszałem wiele podobnych opinii na temat Razera i tak naprawdę w większości to jest prawda, a co do twojej porady to szukam klawiatury mechanicznej najlepiej do 400zł, zastanawiałem się nad Roccat Ryos jest za 299zł w x-komie, jakieś opinie?

GlakoCze 23.

Też słyszałem wiele podobnych opinii na temat Razera i tak naprawdę w większości to jest prawda, a co do twojej porady to szukam klawiatury mechanicznej najlepiej do 400zł, zastanawiałem się nad Roccat Ryos jest za 299zł w x-komie, jakieś opinie?ozone strike musisz tylko poczytac o przelacznikach i wybrac te, ktore beda Ci odpowiadały

ja się niestety przejechałem na Razerze. Miałem klawe+mysz+słuchawki. Produkty świetne ale nie za tą cenę. Idzie w tych cenach znaleźć dużo ciekawsze pozycje.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst