Akcesoria dla graczy Razer 10% taniej @ Morele
Zakończono

Akcesoria dla graczy Razer 10% taniej @ Morele

8
cze 23. 2016
Akcesoria gamingowe Razer 10% taniej.
Kod rabatowy: RAZER10
Promocja trwa do 30.06.2016 lub do wyczerpania zapasów.
22896.jpg
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Tragiczna jakość produktów. Nie polecam.
Autor
arescze 23. 2016

Tragiczna jakość produktów. Nie polecam.


Razer? Tragiczna jakość? Dobry żart!
DoReMicze 23. 2016

Razer? Tragiczna jakość? Dobry żart!


Podzespoły, których używają są dostępne w sprzęcie 3x tańszym.
Autor
arescze 23. 2016

Podzespoły, których używają są dostępne w sprzęcie 3x tańszym.


A jakiś konkret? Przykład? Dowód? Czy to tylko Twoja subiektywna opinia?
DoReMicze 23. 2016

A jakiś konkret? Przykład? Dowód? Czy to tylko Twoja subiektywna opinia?1. Dramatyczne sensory w myszkach z interpolacją
2. Keypady: belkin zrobił swojego keypada n52 czy jakoś tak i dawali dożywotnią gwarancję bo sprzęt był mega jakości. Oprogramowanie tak samo. Razer wykupił od nich ten sprzęt i od kiedy sprzedają pod swoją marką to jest gwarancja już tylko 2 lata. Miałem oba i razer wrócił po kilku godzinach do sklepu bo uczucie było jakbyś przesiadł się z nowego BMW do łady.
3. Klawiatury: chociażby lycosa disco czy obecne mechaniczne, które psują się i przynajmniej w Polsce trudno wyegzekwować gwarancję.

Razer i podobne marki kupuje się jako sprzęt do grania. Najważniejsza wówczas jest jakość, a nie logo. Design mają świetny, ale na tym kończą się plusy ich produktów. Każdy kto zachwala ich produktu albo dostaje od nich kasę albo nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, że wyrzucił pieniądze w błoto.

Powiedz co potrzebujesz to postaram się doradzić najlepszy produkt
arescze 23. 2016

1. Dramatyczne sensory w myszkach z interpolacją2. Keypady: belkin zrobił … 1. Dramatyczne sensory w myszkach z interpolacją2. Keypady: belkin zrobił swojego keypada n52 czy jakoś tak i dawali dożywotnią gwarancję bo sprzęt był mega jakości. Oprogramowanie tak samo. Razer wykupił od nich ten sprzęt i od kiedy sprzedają pod swoją marką to jest gwarancja już tylko 2 lata. Miałem oba i razer wrócił po kilku godzinach do sklepu bo uczucie było jakbyś przesiadł się z nowego BMW do łady. 3. Klawiatury: chociażby lycosa disco czy obecne mechaniczne, które psują się i przynajmniej w Polsce trudno wyegzekwować gwarancję.Razer i podobne marki kupuje się jako sprzęt do grania. Najważniejsza wówczas jest jakość, a nie logo. Design mają świetny, ale na tym kończą się plusy ich produktów. Każdy kto zachwala ich produktu albo dostaje od nich kasę albo nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, że wyrzucił pieniądze w błoto. Powiedz co potrzebujesz to postaram się doradzić najlepszy produkt


Też słyszałem wiele podobnych opinii na temat Razera i tak naprawdę w większości to jest prawda, a co do twojej porady to szukam klawiatury mechanicznej najlepiej do 400zł, zastanawiałem się nad Roccat Ryos jest za 299zł w x-komie, jakieś opinie?
Glakocze 23. 2016

Też słyszałem wiele podobnych opinii na temat Razera i tak naprawdę w wię … Też słyszałem wiele podobnych opinii na temat Razera i tak naprawdę w większości to jest prawda, a co do twojej porady to szukam klawiatury mechanicznej najlepiej do 400zł, zastanawiałem się nad Roccat Ryos jest za 299zł w x-komie, jakieś opinie?ozone strike musisz tylko poczytac o przelacznikach i wybrac te, ktore beda Ci odpowiadały
ja się niestety przejechałem na Razerze. Miałem klawe+mysz+słuchawki. Produkty świetne ale nie za tą cenę. Idzie w tych cenach znaleźć dużo ciekawsze pozycje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy