Niestety, ta okazja już wygasła

AIRENA Ręcznie kuty nóż kuchenny, 14 cm, styl japoński, ze stali damasceńskiej PRIME

lip 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
  • Wyjątkowe wzornictwo – ręcznie kuty nóż do mięsa marki Airena jest nieco cięższy niż przeciętny nóż kuchenny, ale nie musisz się martwić jego wagą. Doskonała równowaga i dodatkowy ciężar sprawiają bowiem, że krojenie jest przyjemniejsze i wygodniejsze. Konstrukcja typu full-tang, która różni się od uchwytu przyspawanego w przeciętnym nożu kuchennym, nie łamie się, a zakrzywiony kształt drewnianego uchwytu sprawia, że jest wygodny i poręczny. Użytkownik cieszy się pewnym chwytem.
  • Wysokiej jakości stal – profesjonalne noże do mięsa marki Airena są wykonane z wysokiej jakości stali węglowej 5Cr15MoV. Twardość 56±2 HRC sprawia, że wytrzymałe ostrze charakteryzuje się niewiarygodną wytrzymałością krawędzi, ochroną przed rdzą i korozją. (Ze względu na wysoką zawartość węgla, po użyciu należy utrzymywać nóż w czystości i suchości, aby uniknąć rdzy.)
  • Przenośne etui skórzane wysokiej klasy – nóż szefa kuchni jest wyposażony w doskonale wykonany pokrowiec ochronny z skóry. Dobrze chroni ostrze i można go przymocować do paska, aby zabrać ze sobą na wycieczkę. (Aby zapobiec wypadnięciu noża ze skórzanego etui, etui może być nieco ciasne).
  • Uniwersalny nóż rzeźniczy spełnia wszystkie wymagania szefa kuchni; bez problemu wykonasz codzienne zadania związane z krojeniem w kostkę i rozdrabnianiem podczas krojenia kurczaka, kotletów jagnięcych, steków, warzyw i owoców. Jest to dobry wybór do gotowania, na wycieczki, grillowanie, polowanie lub wędrówki piesze, z pewnością będzie to Twój praktyczny asystent, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
  • - Nóż kuchenny marki AIRENA jest dobrze zapakowany w ekskluzywne pudełko prezentowe, które idealnie nadaje się jako prezent dla rodziców, ukochanej osoby i przyjaciół na wyjątkowe okazje, takie jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie, Nowy Rok i urodziny.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

13 Komentarzy