Niestety, ta okazja już wygasła
Airdrop: Giełda Bitpanda rozdaje 10€ nowym użytkownikom
-162° Zakończono

Airdrop: Giełda Bitpanda rozdaje 10€ nowym użytkownikom

43zł
5
sie 10.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Airdrop: Giełda Bitpanda rozdaje 10€ nowym użytkownikom.

Darmowe 10 euro oraz tokeny BEST
Austriacka Giełda Bitpanda działa od 2014 roku i oferuje powitalny bonus w postaci 10 euro dla nowych użytkowników. Giełda organizuje też Airdrop swojego tokenu BEST, który mogą otrzymać zweryfikowani użytkownicy. Żeby otrzymać bonus 10 euro od Bitpanda wystarczy rejestracja, weryfikacja oraz wykonanie transakcji o minimalnej wartości 10 euro. Trzeba jednak rejestrować konto z linku polecającego, jeśli zarejestrujemy konto z czystego linku tracimy zaś możliwość zdobycia dodatkowych 10 euro, to jest bardzo ważne.

Jeśli już założymy konto musimy zweryfikować naszą tożsamość. Są dwa rodzaje weryfikacji, light oraz full. Weryfikacja w wersji light wymaga od nas zesknowania kamerką któregoś z dokumentów oraz twarzy. Po pozytywnej weryfikacji light możemy składać depozyty tylko za pośrednictwem przelewu bankowego. Weryfikacja typu full, przebiega początkowo w podobny sposób, jednak na końcu zostajemy połączeni z osobą która zweryfikuje czy my to faktycznie my.
Wystarczy light do otrzymania bonusu.

Kiedy mamy już zweryfikowane konto, aby otrzymać bonus 10 euro musimy zrobić transakcje na taką samą kwotę. Należy więc zasilić swoje konto i tutaj pojawia się ważna kwestia. Możemy przelać swoje kryptowaluty o wartości np. 15 euro, wymienić je na walutę tradycyjną i wtedy otrzymamy bonus. Możemy także przeleć sobie np. 10 euro, kupić wybraną kryptowalutę i otrzymamy 10 euro na swój rachunek, o ile rejestrowaliśmy się z linku polecającego. Po wszystkim mamy 20 euro na koncie, a możemy wypłacić euro na konto dopiero od 25 euro. Więc warto zasilić konto np. kwotą 16 euro.

Zaczynajmy:
Zarejestruj się na stronie bitpanda.com (tylko rejestracja z linku polecającego daje możliwość odebrania 10 euro)
Zweryfikuj swoje konto.
Po zweryfikowaniu zasil swoje konto euro, dolarami lub kryptowalutami by móc zrobić transakcje.
Zrób transakcję o minimalnej wartości 10 EUR
Otrzymasz bonus.

Airdrop BEST token
Oprócz powitalnego bonusu w postaci 10 euro, po zweryfikowaniu swojego konta masz możliwość otrzymania darmowego, rodzimego tokenu giełdy jakim jest BEST. Wystarczy się zweryfikować i kliknąć „claim airdrop„. Będziemy otrzymać tokeny BEST z puli 10 mln sztuk. By otrzymywać ich więcej możemy zakupić minimalnie 500 sztuk kryptowaluty PAN i trzymać je na portfelu do końca airdropa. Wtedy otrzymujemy dodatkowe BEST z drugiej puli, która też wynosi 10 milionów sztuk. Im więcej masz PAN tym więcej BEST otrzymujesz. Można wykorzystać właśnie na to swój bonus. Airdrop trwa od 9 lipca do 12 sierpnia. Snapshop sald PAN odbędzie się 13stego sierpnia i wtedy też odbędzie się dystrybucja tokenów BEST.

Promocja dotycząca 10 euro prawdopodobnie jest nie ograniczona i nie ma limitu czasowego. Tokeny BEST mogą zaskoczyć swoją wartością w przyszłości, tak jak miało to miejsce z tokenami giełdy Binance. Giełda Bitpanda oferuje także program afiliacyjny w którym płaci Wam 20% od prowizji waszych poleconych.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Plus za info.
lol , jak u nas rozdajo tylko tak wirtualnie, a pozniej zabierajo kilka razy wiecej ale juz tak na prawde....
Bitpanda, bitpanzabierze
Tyle minusów a tak mało komentarzy?? Nie dowiem się że minusujecie za to że to krypto?? za to że weryfikacja ??? Może opis nieczytelny?? Nie dowiem się tego. ?? A może jak już był minus ja też dam.😄

Więcej info pisz
2683439-C6bvZ.jpg
Edytowane przez: "Piotrek_P" sie 11.
Pozdrawiam wszystkich którzy minusowali tę okazję


Received BEST
Airdrop distribution
from Bitpanda
+ BEST 420,4684
€ 30,36

Received BEST
Airdrop distribution
from Bitpanda
+ BEST 40,0898
€ 2,92
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Piotrek_P. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst