Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
280°
Opublikowano dzień temu

Agregat prądotwórczy generator Toolbox TB2000 AVR 1300W (nominalna 1kW) jednofazowy / lub TB4000 3000W za 699zł

499zł599,99zł-17%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika RaSzar
Opublikowane przez
RaSzar
Dołączył w 2020
59
770

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja smart od jutra o 10:00. Po mojej analizie cenowo/rynkowej: może firma nie jest wyjątkowo znana ale w tej cenie (100zł taniej) te parametry - chyba nie ma na co narzekać. Ceny w innych sklepach niż firmowy kosmicznie duże Gdyby ktoś potrzebował większy - jego starszy brat 3000W za 599+100zł przesyłka więc 2 stówy drożej i ciągle dostępna: allegro.pl/ofe…wcB

Dane techniczne:Napięcie 230V + 12V

Częstotliwość 50/60 Hz

gniazda 1x12V oraz 1x230V

Moc nominalna 1,0 KW

Moc maksymalna 1,3KW

prądnica Miedziana 100%

System AVR

Rozruch ręczny

Silnik 4-suwowy

Moc silnika 3,5 KM/2,8 kW

pojemność silnika 1,62 cm2

Pojemność zbiornika 6L

Wymiary (dł x szer x wys) 45x36x39cm

Waga netto 23,4kg

Waga Brutto 25,00 kg

Wyposażenie:
 • Agregat prądotwórczy TB2000
 • Klucze do świec
 • Wtyczka 1x 230V
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Oryginalne opakowanie

  Opis
  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 1,3KWModel: TB2000Przedmiotem oferty jest agregat prądotwórczy marki TOOLBOX o mocy maksymalnej prądnicy 1,3KW zasilany silnikiem o mocy 3,5KM/2,8kW. Agregat został wykonany z bardzo solidnych materiałów, pozwalających mu na długoletnią pracę. Posiada stalową obudowę i jest odporny na trudne warunki. Generator przeznaczony jako awaryjne źródło zasilania o napięciu 230V w przypadku zaniku napięcia w sieci, które pozwala wytwarzać energię elektryczną w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz. Idealnie sprawdzi się w gospodarstwach domowych w czasie zaniku prądu, na działkach czy kampingach.
  701323_1.jpg
  Niezawodny i prosty w obsłudze silnik spalinowyZapewnia zasilanie prądnicy o napięciu 230V. Urządzenie napędzane jest czterosuwowym silnikiem spalinowym o mocy 3,5 KM/2,8kW! Jest mocniejszy niż większość agregatów na rynku o podobnych parametrach. Najczęściej spotykane są silniki 3KM. Pojemność silnika to 1,63 cm3 (tutaj muszę dodać coś od siebie, że chyba się pomylili ) :D.Silnik odpalany jest manualnie za pomocą szarpaka. Szarpak zamontowany w naszym Agregacie jest nowoczesnym modelem, który zapewnia łatwe odpalenie urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba się "szarpać" i siłować z Agregatem.Co ważne jest to silnik zmienno-obrotowy. Konstrukcja samego silnika sprawia że agregat zarządza obrotami swojej pracy. W efekcie w zależności od obciążenia prądnicy będzie zużywał mniej lub więcej paliwa, a przy niskim obciążeniu pozwoli nam na oszczędność pieniędzy. Jest to najnowsze rozwiązanie, nie potrzebujące dodatkowych zewnętrznych urządzeń do sterowania pracy silnika.
  701323_1.jpg
  Zobacz na filmie jak pracują nasze agregaty prądotwórcze:
  Wielofunkcyjny panel przedni Agregat posiada wyjście klasyczne na 230V z bezpiecznikiem, dające nam stałą moc na poziomie 1,0KW. Maksymalna moc znamionowa wynosi 1,3KW. Ponadto agregat posiada gniazdo 12V z oddzielnym bezpiecznikiem dla tego gniazda. Dodatkowo na wyposażeniu znajdziemy gumowe nóżki, które mają za zadanie stabilizować położenie oraz tłumić drgania. Na panelu sterowania znajdują się wskaźniki, które pozwalają kontrolować parametry napięcia wyjściowego, a także alarmują o niskim poziomie oleju.
  701323_1.jpg
  Miedziane uzwojenieAgregat posiada miedzianą prądnicę! Stojan miedziany jest znacznie trwalszy od swoich aluminiowych konkurentów. Miedziane uzwojenie przewodzi do 60% więcej ciepła, wolniej się nagrzewa oraz szybciej stygnie. Dzięki czemu dużo trudniej spalić prądnicę, jest odporna na przegrzanie, Gwałtowne wzrosty zapotrzebowania na energię. W wypadku gdy podłączymy produkt o większej mocy niż jest w stanie uciągnąć agregat, miedziana prądnica wytrzyma moment między wzrostem zapotrzebowania mocy a zadziałaniem bezpiecznika. Tu liczą się sekundy, prądnice aluminiowe gorzej radzą sobie z taką sytuacją. Dzięki czemu agregat może pracować wiele godzin. Miedź zapewnia mniejsze straty energii, co czyni ją bardziej energooszczędną. Większość agregatów dostępnych na rynku w tej klasie cenowej posiada prądnicę aluminiową. Ponadto trzeba uważać na producentów i importerów z informacją o miedzianych prądnicach. Spotykanym procederem jest pisanie o prądnicy miedzianej gdy tylko wirnik wykonany jest z miedzi, a stojan nadal jest aluminiowy. Nasze prądnice to 100% miedź.
  701323_1.jpg
  Niektóre urządzenia elektryczne do rozruchu potrzebują w krótkim czasie otrzymać moc kilkukrotnie większą od ich nominalnej mocy, jest to częste zjawisko, szczególnie przy silnikach indukcyjnych. W takiej sytuacji możemy obliczyć początkowy współczynnik, czyli moc potrzebną do normalnego użycia pomnożyć przez określony współczynnik. Czyli na przykład współczynnik 1 zastosujemy przy użyciu urządzeń takich jak suszarki, opalarki, frytkownice, miksery, kuchenki, żelazka, tostery, odkurzacze, lampki itp. Współczynnik 2 stosuje się przy kosiarkach elektrycznych, szlifierkach kątowych, nożycach do żywopłotu, piłach elektrycznych, pralkach, itp. Dla sprężarek, myjek ciśnieniowych, betoniarek generalnie przyjmujemy wartość współczynnika 3, dla lodówek, zamrażarek i klimatyzacji współczynnik będzie wynosił 3 lub więcej. W praktyce oznacza to, że dla urządzenia o mocy 600 W oraz współczynnika 2 do rozruchu będziemy potrzebowali generatora o mocy znamionowej co najmniej 1200W.Pamiętaj, że każde urządzenie elektryczne posiada swój prąd rozruchowy, który może zwiększyć zapotrzebowanie na prąd nawet kilkukrotnie.Jest to szczególnie istotne podczas zakupu agregatu do mocniejszych maszych takich jak:
  • kompresory
  • pompy
  • dojarki
  • spawarki
  • betoniarki
  • szlifierki
  Zwiększony pobór mocy trwa bardzo krótko, potem urządzenie posiada właściwy do pracy pobór mocy. By dobrze zarządzać tym zjawiskiem i prawidłowo podłączać urządzenia warto korzystać z watomierza.
  701323_1.jpg
Allegro Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Przemek_Wosinski
  Przemek_Wosinski
  mam wrażenie że to duży sprzęt z bardzo małą mocą... mylę się?
  Awatar użytkownika RaSzar
  RaSzar Autor
  W tej cenie nie optymalizowali chyba wielkości. Mocniejszy brat 36kg waży i duży faktycznie tu raczej chodzi o stosunek ceny do konkurencji niż wybitność samego agregatu
 2. Awatar użytkownika robertpatryk
  robertpatryk
  O! W sam raz do małego bagażnika w tesli!
 3. Awatar użytkownika Nick_do_zmiany_008
  Nick_do_zmiany_008
  [deleted]
  Awatar użytkownika NLC
  NLC
  Tak potrzebują, że sprzedają je później na tamtejszym odpowiedniku oeliksa
 4. Awatar użytkownika korred
  korred
  Hej czy ktoś byłby w stanie podsunąć propozyje małego agregatu do potrzymania CO w domu jednorodzinnym. Podstawowe wymaganie rozrusznik i avr gdyż rodzice nie mają siły ciągnąć za linkę. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kosmit
  Kosmit
  Ja kupiłem ostatnio jakiegoś klona na silniku Rato. Walizkową wersję 2000W inwerter, ale bez rozrusznika na linkę. Powiem szczerze, małe, fajne i ciche Musi być rozrusznik ?
 5. Awatar użytkownika RAVONE
  RAVONE
  Czyli rozumiem , że czystego sinusa nie daje.
 6. Awatar użytkownika Witold_Kardys
  Witold_Kardys
  Pojemność silnika 162cm3.
  1.62cm3 i 3KM to by był niezły wyczyn. Chociaż ja mam silnik 4.6cm3 który kręci 3KM więc może z 1.62 też by wycisnął zalewając czystym nitro i kręcąc do 100tys rpm.
  Awatar użytkownika Aquari
  Aquari
  tak, to jest jakaś marsjańska technika tu zaszyta
 7. Awatar użytkownika DudiSD
  DudiSD
  Z pewnością trzyma parametry 🏼
 8. Awatar użytkownika Pjoter11
  Pjoter11
  2.8kw z tytułu aukcji to moc silnika spalinowego to g
  . Ma 1300w niby ale oglądając film umieszczony w aukcji od razu widać że to byle co
Awatar użytkownika