Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
6 Komentarzy
W MM też
keygen_8bit24/09/2020 09:59

W MM teżTyle że w MM w wielu sklepach jest niestety z ekspozycji... czyli teoretycznie można ją traktować jako używkę.
xrnzaaas24/09/2020 19:50

Tyle że w MM w wielu sklepach jest niestety z ekspozycji... czyli …Tyle że w MM w wielu sklepach jest niestety z ekspozycji... czyli teoretycznie można ją traktować jako używkę.


A co to znaczy przy takich grach, że towar z ekspozycji?
Przecież pudełka cały czas stoją na ekspozycji.
Nie mają folii czy jak?

W takim Poznaniu to w 2/4 sklepach nie z ekspozycji.
Edytowane przez: "keygen_8bit" wrz 24.
keygen_8bit24/09/2020 20:53

A co to znaczy przy takich grach, że towar z ekspozycji? Przecież pudełka c …A co to znaczy przy takich grach, że towar z ekspozycji? Przecież pudełka cały czas stoją na ekspozycji. Nie mają folii czy jak?W takim Poznaniu to w 2/4 sklepach nie z ekspozycji.Wydaje mi się, że tak, widziałem adnotację, że pudełko z grą mosi nosić ślady zużycia. Dla mnie kupno gry bez oryginalnego zafoliowania, to jak kupno używki, bo nie masz pewności co do stanu płyty i obecności w opakowaniu wszystkich ulotek np. z kodami do dlc.
xrnzaaas25/09/2020 07:53

Wydaje mi się, że tak, widziałem adnotację, że pudełko z grą mosi nosić śla …Wydaje mi się, że tak, widziałem adnotację, że pudełko z grą mosi nosić ślady zużycia. Dla mnie kupno gry bez oryginalnego zafoliowania, to jak kupno używki, bo nie masz pewności co do stanu płyty i obecności w opakowaniu wszystkich ulotek np. z kodami do dlc.


Najgorsze jest jak kupujesz nówkę w folii a płyta lata w środku bo się wypięła z zatrzasków..
Jak zakup online z odbiorem w sklepie to jeszcze wymienią jak mają na miejscu ale jak wysyłka to już trzeba nagrywać "unboxing" w razie wystąpienia problemów.
keygen_8bit25/09/2020 08:37

Najgorsze jest jak kupujesz nówkę w folii a płyta lata w środku bo się wypi …Najgorsze jest jak kupujesz nówkę w folii a płyta lata w środku bo się wypięła z zatrzasków.. Jak zakup online z odbiorem w sklepie to jeszcze wymienią jak mają na miejscu ale jak wysyłka to już trzeba nagrywać "unboxing" w razie wystąpienia problemów.Wielokrotnie miałem taką sytuację kupując wysyłkowo i jeszcze ani razu płyta nie była porysowana. Co nie zmienia faktu, że powinno się podnieść jakość opakowań żeby zapobiec łatwemu wyskakiwaniu płyty z zatrzasków.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst