Niestety, ta okazja już wygasła
AGD do -50%, np. G.A.T. kawiarka Fashion 6tc
523° Zakończono

AGD do -50%, np. G.A.T. kawiarka Fashion 6tc

50zł129zł-61%al.to Okazje
50
523° Zakończono
AGD do -50%, np. G.A.T. kawiarka Fashion 6tc
wrz 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
50 Komentarzy
Plus za opis
Polecacie kawiarkę? Nigdy nie używałem.
Plus, właśnie na dniach miałem kupować kawiarke
prusaq01/09/2020 17:01

Polecacie kawiarkę? Nigdy nie używałem.


Nie wiem czy akurat tę z oferty ale jak najbardziej polecam.
prusaq01/09/2020 17:01

Polecacie kawiarkę? Nigdy nie używałem.


Jeżeli ekspres do kawy jest za drogi dla Twojego budżetu, to wtedy tak, kawiarka to najlepszy wybór.
Niestety nie polecam tej z aluminiowym zbiornikiem na wodę. Możesz kupić z aluminiową górą ale dolny zbiornik powinien być ze stali nierdzewnej. Są takie kawiarki najlepszych producentów, dół za stali nierdzewnej góra aluminiowa.
Oczywiście możesz również kupić całą kawiarkę ze stali nierdzewnej.
Pamiętaj również że o ile nie pijesz jedynie espresso to najlepiej kupić kawiarkę 6tz.
Edytowane przez: "miki88" wrz 1.
miki8801/09/2020 17:19

Jeżeli ekspres do kawy jest za drogi dla Twojego budżetu, to wtedy tak, k …Jeżeli ekspres do kawy jest za drogi dla Twojego budżetu, to wtedy tak, kawiarka to najlepszy wybór. Niestety nie polecam tej z aluminiowym zbiornikiem na wodę. Możesz kupić z aluminiową górą ale dolny zbiornik powinien być ze stali nierdzewnej. Są takie kawiarki najlepszych producentów, dół za stali nierdzewnej góra aluminiowa. Oczywiście możesz również kupić całą kawiarkę ze stali nierdzewnej. Pamiętaj również że o ile nie pijesz jedynie espresso to najlepiej kupić kawiarkę 6tc.


One jak już to są ze ZnAL a nie alu, i w czym to szkodzi?
miki8801/09/2020 17:19

Jeżeli ekspres do kawy jest za drogi dla Twojego budżetu, to wtedy tak, k …Jeżeli ekspres do kawy jest za drogi dla Twojego budżetu, to wtedy tak, kawiarka to najlepszy wybór. Niestety nie polecam tej z aluminiowym zbiornikiem na wodę. Możesz kupić z aluminiową górą ale dolny zbiornik powinien być ze stali nierdzewnej. Są takie kawiarki najlepszych producentów, dół za stali nierdzewnej góra aluminiowa. Oczywiście możesz również kupić całą kawiarkę ze stali nierdzewnej. Pamiętaj również że o ile nie pijesz jedynie espresso to najlepiej kupić kawiarkę 6tc.a czemu nie aluminiowy zbiornik?
6tc to ilość zrobionej kawy czyli 6 jednostek a pije się na raz 1 albo 2. Czemu uzależniasz wielkość kwiarki od tego czy pije samo espresso czy coś później z tym espresso robi?
kuflik01/09/2020 17:39

One jak już to są ze ZnAL a nie alu, i w czym to szkodzi?


Jajko mądrzejsze od kury!
Tak na przyszłość zanim coś napiszesz, to przed dodaniem komentarza sprawdź 2 razy czy to co napisałeś ma sens.

Po1. Znal - to metal będący stopem cynku i aluminium lub aluminium oraz miedzi.
Po2. Przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Niestety kawiarka z aluminium ma tą wadę że z czasem na dnie takiej kawiarki ukaże się naszym oczom brzydki nagar. Dzieje się tak dlatego że po zaparzeniu kawy zbiorniczek nadal pozostaje mokry, woda na aluminium lub na stali ocynkowanej powoduje że z czasem naszym oczom ukaże się brzydki nagar.
Zestaw noży za 30 zł, nie wyglądają źle
miki8801/09/2020 18:05

Jajko mądrzejsze od kury! Tak na przyszłość zanim coś napiszesz, to przed d …Jajko mądrzejsze od kury! Tak na przyszłość zanim coś napiszesz, to przed dodaniem komentarza sprawdź 2 razy czy to co napisałeś ma sens. Po1. Znal - to metal będący stopem cynku i aluminium lub aluminium oraz miedzi.Po2. Przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Niestety kawiarka z aluminium ma tą wadę że z czasem na dnie takiej kawiarki ukaże się naszym oczom brzydki nagar. Dzieje się tak dlatego że po zaparzeniu kawy zbiorniczek nadal pozostaje mokry, woda na aluminium lub na stali ocynkowanej powoduje że z czasem naszym oczom ukaże się brzydki nagar.


Wiem co to znal, aluminium w nim to kilka procent.
Zamówiłem, zawsze kawiarka mnie ciekawiła jako że ekspres ciśnieniowy zostawiłem w domu rodzinnym - zobaczymy jak się spisze Jak się sprawdzi to z czasem poszukam czegoś lepszego z nierdzewki jak radzi @miki88
vooy01/09/2020 17:40

a czemu nie aluminiowy zbiornik?6tc to ilość zrobionej kawy czyli 6 j …a czemu nie aluminiowy zbiornik?6tc to ilość zrobionej kawy czyli 6 jednostek a pije się na raz 1 albo 2. Czemu uzależniasz wielkość kwiarki od tego czy pije samo espresso czy coś później z tym espresso robi?Ponieważ przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Niestety kawiarka z aluminium ma tą wadę że z czasem na dnie takiej kawiarki ukaże się naszym oczom brzydki nagar. Dzieje się tak dlatego że po zaparzeniu kawy zbiorniczek nadal pozostaje mokry, woda na aluminium lub na stali ocynkowanej powoduje że z czasem naszym oczom ukaże się brzydki nagar.

Ponieważ nie każdy pije jedynie espresso, a kawiarka nie służy nam jedynie do zaparzania espresso. Większość użytkowników kawiarki pije z niej zwykłą kawę lub kawę z mlekiem. Espresso 25-35 ml czyli jeden lub dwa łyki kawy, niestety ale większość ludzi używa kawiarki do zwykłej kawy lub kawy z mlekiem. Kawiarka 6tz pozwala nam na zaparzenie 250 ml naparu kawy, czyli szklanka czystej kawy lub kawy z mlekiem.

Osobiście nie jestem zwolennikiem espresso z kawiarki, dlaczego? ano dlatego że 90% kawiarek nie jest w stanie zaparzyć takiego espresso jak ekspres do kawy.
Edytowane przez: "miki88" wrz 1.
miki8801/09/2020 18:25

Ponieważ przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Ni …Ponieważ przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Niestety kawiarka z aluminium ma tą wadę że z czasem na dnie takiej kawiarki ukaże się naszym oczom brzydki nagar. Dzieje się tak dlatego że po zaparzeniu kawy zbiorniczek nadal pozostaje mokry, woda na aluminium lub na stali ocynkowanej powoduje że z czasem naszym oczom ukaże się brzydki nagar.Ponieważ nie każdy pije jedynie espresso, a kawiarka nie służy nam jedynie do zaparzania espresso. Większość użytkowników kawiarki pije z niej zwykłą kawę lub kawę z mlekiem. Espresso 25-35 ml czyli jeden lub dwa łyki kawy, niestety ale większość ludzi używa kawiarki do zwykłej kawy lub kawy z mlekiem. Kawiarka 6tc pozwala nam na zaparzenie 250 ml naparu kawy, czyli szklanka czystej kawy lub kawy z mlekiem. Osobiście nie jestem zwolennikiem espresso z kawiarki, dlaczego? ano dlatego że 90% kawiarek nie jest w stanie zaparzyć takiego espresso jak ekspres do kawy.


ile gram kawy zużywasz na jedno zaparzenie?
Dlaczego na 6tc to proste. Z kawiarki na espresso możesz zrobić małą kawę ale mocną czyli espresso. Tu masz więcej wody i z tej samej ilości kawy wychodzi nasza, polska czyli zupa kawowa poj 250 ml .
A co do kawiarek to b polecam. Piję zasadniczo tylko z takiej choć mam ekspres de longhi i french press
I tak na przykład: sitko kawiarki o pojemności 2tz (czyli około 100 ml) zmieści w sobie około 13 gramów zmielonej kawy. Kawiarka 3tz-4tz pomieści około 16-20 gramów kawy, a do kawiarki 6tz wsypiecie aż 32 gramy zmielonej kawy.
andrzej.wlodyka01/09/2020 18:34

Dlaczego na 6tc to proste. Z kawiarki na espresso możesz zrobić małą kawę a …Dlaczego na 6tc to proste. Z kawiarki na espresso możesz zrobić małą kawę ale mocną czyli espresso. Tu masz więcej wody i z tej samej ilości kawy wychodzi nasza, polska czyli zupa kawowa poj 250 ml .A co do kawiarek to b polecam. Piję zasadniczo tylko z takiej choć mam ekspres de longhi i french press

PatrickNoise01/09/2020 18:24

Zamówiłem, zawsze kawiarka mnie ciekawiła jako że ekspres ciśnieniowy zost …Zamówiłem, zawsze kawiarka mnie ciekawiła jako że ekspres ciśnieniowy zostawiłem w domu rodzinnym - zobaczymy jak się spisze Jak się sprawdzi to z czasem poszukam czegoś lepszego z nierdzewki jak radzi @miki88


Pamiętaj że posiadając kawiarkę możesz eksperymentować z kawą. Nie wierz w rożne mity np: w mit że do kawiarki zawsze sypiemy kawę aż po brzegi zbiorniczka na kawę. To jest jedynie mit, dlaczego tak uważam? ponieważ w tym przypadku nie obowiązują takie reguły. Pamiętaj jedynie aby do zbiorniczka na kawę zawsze sypać kawę w ilości minimum 60% jego pojemności. Pamiętaj również aby po wsypaniu kawy do zbiorniczka, nigdy jej nie ubijać! Większość źródeł mówi również aby do zbiorniczka na wodę wlewać już gorącą wodę, osobiście uważam że to czy nalejesz zimnej czy też gorącej wody zależy od nas samych. Dlaczego tak uważam? ponieważ wszystko zależy od rodzaju i palenia kawy a dodatkowo, to co najważniejsze, od naszego smaku i od naszych gustów i upodobań.
sandalbuldock01/09/2020 18:32

ile gram kawy zużywasz na jedno zaparzenie?


Nie powiem Ci dokładnie ponieważ 2 lata temu stwierdziłem że dla moich wygórowanych gustów smakosza kawy, kawiarka mnie już nie zadowala. Oczywiście wiem że ekspres do kawy to wydatek, ale żadna kawiarka niestety nie zastąpi nam dobrego ekspresu. Pamiętam jedynie że większość kaw jakie piłem z kawiarki to zwykła kawa lub kawa z mlekiem. W takim przypadku zależnie od smaku naparu kawy jaki chciałem uzyskać, zawsze wypełniałem zbiorniczek w 60%, mówimy o kawiarce 6tz.
@Klarina Nie żebym się czegoś czepiał, ponieważ to nie jest Twoja wina. Pojemność kawiarki oznacza się prawidłowo tz a nie jak mylnie pisze na stronie tc. To tak z czystej ciekawić gdyby ktoś nie wiedział.
miki8801/09/2020 18:05

Jajko mądrzejsze od kury! Tak na przyszłość zanim coś napiszesz, to przed d …Jajko mądrzejsze od kury! Tak na przyszłość zanim coś napiszesz, to przed dodaniem komentarza sprawdź 2 razy czy to co napisałeś ma sens. Po1. Znal - to metal będący stopem cynku i aluminium lub aluminium oraz miedzi.Po2. Przeszkadza to zwłaszcza w estetyce czyli utrzymaniu czystości. Niestety kawiarka z aluminium ma tą wadę że z czasem na dnie takiej kawiarki ukaże się naszym oczom brzydki nagar. Dzieje się tak dlatego że po zaparzeniu kawy zbiorniczek nadal pozostaje mokry, woda na aluminium lub na stali ocynkowanej powoduje że z czasem naszym oczom ukaże się brzydki nagar.


A na żeliwne grzejniki mówisz, że są z węgla?;p
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst