Niestety, ta okazja już wygasła

AEROPRESS GO - ZAPARZACZ DO KAWY

maj 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AeroPress to urządzenie, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi alternatywnych metod parzenia kawy. AeroPress Go to najnowsza wersja słynnego zaparzacza do kawy, który przypomina wielką strzykawkę. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że z łatwością zmieścimy go do każdej torby lub plecaka i zabierzemy ze sobą na wycieczkę.

AeroPress Go to urządzenie, które łączy w sobie zalety parzenia kawy w ekspresie ciśnieniowym, metody przelewowe oraz parzenia kawy za pomocą zaparzacza French Press. Dzięki niemu szybko i sprawnie przygotujesz dobrą kawę w domowym zaciszu, ale nie tylko. AeroPress Go możemy zabrać ze sobą na wycieczkę w góry, na piknik do parku, czy po prostu do biura, aby zaparzyć swoją ulubioną kawę.

Mniejsze rozmiary AeroPress Go sprawiają, że jest to bardzo kompaktowy gadżet. AeroPress Go ma pojemność 237 ml i za jednym razem możemy przygotować w nim 3 filiżanki kawy dla siebie i przyjaciół. Ogromną zaletą AeroPress Go jest możliwość złożenia całego zestawu w dołączony kubek i zamknięcie go silikonową pokrywką. W zestawie znajdziemy pakiet 350 papierowych filtrów, jednak nie musimy nosić ich przy sobie za każdym razem, ponieważ zestaw zawiera także pojemnik, który pomieści 20 filtrów.

CECHY AEROPRESS GO:
  • Pojemność: 237 ml
  • Wymiary: 120 x 90 x 90 mm
  • Wymiary złożonego zestawu: 140 x 100 x 100 mm

ZESTAW ZAWIERA:Zaparzacz AeroPress GoPapierowe filtry - 350 szt.MieszadełkoMiarka do kawyKubek / EtuiPojemnik na 20 filtrówSilikonowa pokrywka
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
Prześlij Komentarz