Advanced SystemCare Ultimate 9
151°Zakończono

Advanced SystemCare Ultimate 9

7
paź 25. 2016
Advanced SystemCare Ultimate 9 za darmo przez 18 godzin 5 minut od teraz.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Up to 300% Faster PC - bierzcie póki jest okazja. Prawdziwą bestię zrobi z waszego pcta haha
Edytowane przez: "Calvex" paź 25. 2016
ma ktos moze serial??
Nie jest za free tylko cena -60%
pkob86paź 28. 2016

ma ktos moze serial??

​Ja mam pełno, w tv na każdym kanale. Ten portal nie służy takim jak Ty.
korzystam z tego programu juz kilkanascie lat, teraz nie zdarzylem pobrac klucza bo nie mialem dostepu do neta. jak nie chcesz pomoc to nie, za miesiac bedzie znowu.
Calvexpaź 25. 2016

Up to 300% Faster PC - bierzcie póki jest okazja. Prawdziwą bestię zrobi z …Up to 300% Faster PC - bierzcie póki jest okazja. Prawdziwą bestię zrobi z waszego pcta haha


ja potrzebuję programu który ze starego lapka żony zrobi 3 x drozszy komputer niż to co za niego chcą dać na allegro
pkob86paź 29. 2016

korzystam z tego programu juz kilkanascie lat, teraz nie zdarzylem pobrac …korzystam z tego programu juz kilkanascie lat, teraz nie zdarzylem pobrac klucza bo nie mialem dostepu do neta. jak nie chcesz pomoc to nie, za miesiac bedzie znowu.


Jeszcze tego tutaj brakuje by ze strony zrobić wymianę pirackich kluczy. Z reguły klucze dostajesz na podanego przez siebie maila, i to jest haczykiem w darmowym rozdawaniu klucza. Nawet jak jest to ten sam klucz a dostaniesz go od kogoś innego jest to już wersja nielegalna. Nie będę zagłębiał się w rozmowy o legalności bo to temat rzeka. Dla szukających alternatyw jest darmowy Ashampoo WinOptimizer 2016 12.00.40 które są niczym innymi niż lekko zmodyfikowanymi wersjami poprzednich edycji. Np. aktualnie jest dajmy wersja 10, a 2016 to po prostu 9.x i z tym jadą tak od daaaawna.
Ogółem podziwiam ludzi którzy wierzą w te bzdury, połowa opcji to miała rację bytu przy systemach z rodziny XP, później zaczęło się to mijać z celem, a optymalizacja, nawet o 100% to bajka, o 300 nie wspominam,. Wyjdzie na to ze z kompa z dobrym talerzowcem zrobi SSD
Edytowane przez: "Maksiu" paź 29. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy