Niestety, ta okazja już wygasła
Advanced SystemCare Pro 12.5 PC ( za darmo )
125° Zakończono

Advanced SystemCare Pro 12.5 PC ( za darmo )

21
lip 31. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

key : 62919-38B07-4A576-13854

Advanced SystemCare Pro 12.5 to w pełni funkcjonalne narzędzie do optymalizacji komputera, które wykorzystuje jedno kliknięcie, aby wyczyścić, zoptymalizować, przyspieszyć, chronić system, a nawet chronić prywatność online. Nowa karta Accelerate znacznie przyspiesza system, czas uruchamiania systemu, dyski i przeglądarki. Ponadto przebudowuje i ulepsza ponad 10 przydatnych narzędzi, takich jak Boot Manager, Performance Monitor, Large File Search, Automatic Shutdown, Win Hotfix, aby odkryć pełen potencjał komputera.
Aktualizacje społecznościowe
Giveaway of the day Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych narzedzi'... nie instalowac syfu, raz w miesiacu odpalic np ccleanera (po czym go zamknac, wylaczyc autostart i odpalic za kolejny miesiac) i tyle, a takie programy jak ten robia wiecej zlego niz dobrego.
2639232-W7rXY.jpg"Po co żem kupował Pjeterowi ten nowy kompjutr skoro takie cuda dajo za darmo"
21 Komentarzy
2639232-W7rXY.jpg"Po co żem kupował Pjeterowi ten nowy kompjutr skoro takie cuda dajo za darmo"
no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych narzedzi'... nie instalowac syfu, raz w miesiacu odpalic np ccleanera (po czym go zamknac, wylaczyc autostart i odpalic za kolejny miesiac) i tyle, a takie programy jak ten robia wiecej zlego niz dobrego.
kbi31/07/2019 11:23

no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych …no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych narzedzi'... nie instalowac syfu, raz w miesiacu odpalic np ccleanera (po czym go zamknac, wylaczyc autostart i odpalic za kolejny miesiac) i tyle, a takie programy jak ten robia wiecej zlego niz dobrego.


Chyba z tego softu nie korzystałeś.
To faktycznie kombajn, ale też zasobów dużo nie zżera jak nie potrzebuje.
Te narzędzia masz pod ręką jak zajdzie potrzeba, a nie, że cały czas chodzą zabierając zasoby.
Mi się wielokrotnie przydał do laptopów rodziny.
Nawet stare i słabe laptopy można nim oczyścić.
Pytanie na jak długo dostępna jest ta licencja i na ile użyć jest kod?
Edytowane przez: "xxeross" lip 31. 2019
Please note: the license is provided for 6 months. a sprawdzę sobie, co tam, dajo za darmo!
kbi31/07/2019 11:23

no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych …no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych narzedzi'... nie instalowac syfu, raz w miesiacu odpalic np ccleanera (po czym go zamknac, wylaczyc autostart i odpalic za kolejny miesiac) i tyle, a takie programy jak ten robia wiecej zlego niz dobrego.Ostatnio najnowszy ccleaner narobił mi dużo złego >>> musiałem przywrócić system z obrazu systemu.
Sprawdzę z ciekawości co wersja 12.5 oferuje.
Plusik
Oranger9931/07/2019 12:18

Sprawdzę z ciekawości co wersja 12.5 oferuje.Plusik


Ja nie zauważyłem różnic w stosunku do 12.4.
Pewnie jakieś usprawnienia pod kątem ostatniego feature packa Windowsa 10.
JEAKAR31/07/2019 12:06

Ostatnio najnowszy ccleaner narobił mi dużo złego >>> musiałem przywrócić s …Ostatnio najnowszy ccleaner narobił mi dużo złego >>> musiałem przywrócić system z obrazu systemu.


Ccleanera używam od kilku lat co jakiś czas i nigdy nie miałem takiego problemu
Amaczi31/07/2019 13:07

Ccleanera używam od kilku lat co jakiś czas i nigdy nie miałem takiego pr …Ccleanera używam od kilku lat co jakiś czas i nigdy nie miałem takiego problemuKażdy automat może "sfiksować".
Za ASC zawsze minus.
Dziękuję za ASC zawasze PLUS 😁
Edytowane przez: "Molibdenowy" lip 31. 2019
Jest masę filmików na YT które tłumaczą jak wyczyścić komputer jak widać nikt tego nie chce kupować i dlatego jest za darmo
Amaczi31/07/2019 13:07

Ccleanera używam od kilku lat co jakiś czas i nigdy nie miałem takiego pr …Ccleanera używam od kilku lat co jakiś czas i nigdy nie miałem takiego problemuJa również. Ta nowa wersja zrobiła mi głębokie czyszczenie (ustawienia domyślne), czego efektem był każdorazowo BSOD przy starcie systemu (błąd Kernel ...), na szczęście restart pomagał ...
JEAKAR31/07/2019 19:05

Ja również. Ta nowa wersja zrobiła mi głębokie czyszczenie (ustawienia domy …Ja również. Ta nowa wersja zrobiła mi głębokie czyszczenie (ustawienia domyślne), czego efektem był każdorazowo BSOD przy starcie systemu (błąd Kernel ...), na szczęście restart pomagał ...


O.o
Muszę przyznać, że programik znacznie lepszy od CC.
ASC wykrył problemy w rejestrze, które nie widział CC.
Efektem tego w końcu po wielu miesiącach mogłem wgrać zaległe 2 aktualizacje zabezpieczeń Windowsa 7.

Jedyny minus co do optymalizacji sieci - ucięło mi połowę downloadu, ale dało się to łatwo "odkręcić".
Driver Booster również spoko programik, chociaż nie do końca mu ufam - daty sterowników wyglądały podejrzanie.
Działa. Super
Avatar
Usunięty5698
kbi31/07/2019 11:23

no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych …no i ciekawe skad zasoby do dzialania bierze tych 'ponad 10 przydatnych narzedzi'... nie instalowac syfu, raz w miesiacu odpalic np ccleanera (po czym go zamknac, wylaczyc autostart i odpalic za kolejny miesiac) i tyle, a takie programy jak ten robia wiecej zlego niz dobrego.mylisz sie. Cleaner czysci tylko rejestr

Advanced System care to baaaaardzo propsowy program. Mi porafił podnosic komputer z awarią dysku. talerzowego czy jak siadały sterowniki. Komp łapał freezy bo miał bad sektory i ten program go podnosił na jakiś czas. Bardzo mi przedłużył żywnotność kompa swego czasu. Ten prgram też odpalac mozemy raz na jakis czas, nie musimy non stop. POLECAM BARDZO.
Oranger9901/08/2019 00:17

Muszę przyznać, że programik znacznie lepszy od CC.ASC wykrył problemy w re …Muszę przyznać, że programik znacznie lepszy od CC.ASC wykrył problemy w rejestrze, które nie widział CC.Efektem tego w końcu po wielu miesiącach mogłem wgrać zaległe 2 aktualizacje zabezpieczeń Windowsa 7.Jedyny minus co do optymalizacji sieci - ucięło mi połowę downloadu, ale dało się to łatwo "odkręcić".Driver Booster również spoko programik, chociaż nie do końca mu ufam - daty sterowników wyglądały podejrzanie.


Sugeruję uważać z DriverBooster, zwłaszcza jak masz mało popularny sprzęt.
Co prawda korzystałem z niego już dawno i może dodali jakieś zabezpieczenia, ale kiedyś mi kilka laptopów unieruchomił źle dopasowanymi sterownikami, a na kilku innych nadal drobne błędy pozostały, jak np. odwrotne sterowanie jasnością ekranu, nieprawidłowe rozpoznawanie podłączonych urządzeń wejścia/wyjścia dźwięku itd.
Przestałem z niego korzystać i poza aktualizacjami systemu aktualizuję tylko wybrane sterowniki w razie potrzeby.
Usunięty569801/08/2019 03:39

mylisz sie. Cleaner czysci tylko rejestrAdvanced System care to baaaaardzo …mylisz sie. Cleaner czysci tylko rejestrAdvanced System care to baaaaardzo propsowy program. Mi porafił podnosic komputer z awarią dysku. talerzowego czy jak siadały sterowniki. Komp łapał freezy bo miał bad sektory i ten program go podnosił na jakiś czas. Bardzo mi przedłużył żywnotność kompa swego czasu. Ten prgram też odpalac mozemy raz na jakis czas, nie musimy non stop. POLECAM BARDZO.nie, myle sie. zaden program tego typu nie jest w stanie przebic swiadomego usera, ktory po prostu wie jak dbac o system. na logike - user nie potrzebuje zasobow, kazda aplikacja tak, tyle. a bad sectory to albo fizyczne uszkodzenie nosnika, ktorego zaden program nie naprawi, albo uszkodzenie wynikajace z awarii - samo z siebie w drugim przypadku nie powstaje. jak miales bad sektory to albo pada nosnik, albo cos namieszales.
Avatar
Usunięty5698
kbi01/08/2019 22:32

nie, myle sie. zaden program tego typu nie jest w stanie przebic …nie, myle sie. zaden program tego typu nie jest w stanie przebic swiadomego usera, ktory po prostu wie jak dbac o system. na logike - user nie potrzebuje zasobow, kazda aplikacja tak, tyle. a bad sectory to albo fizyczne uszkodzenie nosnika, ktorego zaden program nie naprawi, albo uszkodzenie wynikajace z awarii - samo z siebie w drugim przypadku nie powstaje. jak miales bad sektory to albo pada nosnik, albo cos namieszales.Bad sektorów się nie naprawia tylko na podstawie echa danych je odzyskuje, bady się taguje by je omijac przy zapisie i wiele innych tricków. Ten program działa a twoje bajdurzenie świadczy o dogmatycznym podejściu, ze nic nikomu nie potrzebne...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst