Ładowarka Forever 5x USB.
74°Zakończono

Ładowarka Forever 5x USB.

12
sty 30. 2016
Ładowarka na 5 urządzeń USB. Znalezione w gablotce z elektroniką w sklepie Kaufland. Na próżno szukać w gazetkach więc może to tylko oferta konkretnego sklepu. Na znanym portalu aukcyjnym ceny startują od 70zł !

12 Komentarzy

Że swojej strony polecam że wszechmiar ładowarkę z IKEA za 29.90. Świetna nie piszcząca ładowarka. Nazywa się Koppla m.ikea.com/pl/…91/ Firmowe ładowarki do szuflady jeno kabelki wziąłem i gra gitara. Tablet telefon i powerbank ładuje jednocześnie.

A jaki prąd daje ta z Kauflanda?

Warto dodać, że ładowarka ma 6A. Przy ładowaniu jednego urządzenia, maksymalny prąd ładowania to 2A.
Przy ładowaniu pięciu urządzeń, prąd ładowania na gniazdo to 1,2A.
Przy trzech urządzeniach będzie 3 x 2A.
Avatar

Usunięty5246

mmxvSty 30.

Że swojej strony polecam że wszechmiar ładowarkę z IKEA za 29.90. Świetna nie piszcząca ładowarka. Nazywa się Koppla http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/00291891/ Firmowe ładowarki do szuflady jeno kabelki wziąłem i gra gitara. Tablet telefon i powerbank ładuje jednocześnie.


Mam coś podobnego, kupionego na grouponie za ok 20zł (nie pamiętam). W każdym razie 2 porty, malutka i ma chyba 2A (w teorii). Tak czy kwak, tablet naładować się da, podłączając telefon na noc również dwa urządzenia naładuje. Teraz już tylko takie ładowarki - jednoportowe mnie denerwowały (kontakty zajmowały)

@TheKing ta Koppla z IKEA ma 3400mah a na 1 urządzenie max 2400mah czyli bardzo szybko. Mój tablet jak sam podłącze to max 2 godziny i full a firmowa ładowarka prawie 4 godziny. Dane na fotce.31459-UT8ia.jpg

Nie ma Edyty w apce więc dopiszę ponadto że mierzyłem watomierzem i gdy ładowarka jest sama podłączona to nie pobiera prądu. To rzadkość bo firmowa pobiera sama jakieś ok. 2W a to już robi różnicę szczególnie jak na noc się zostawia urządzenia. A poza tym nie piszczy więc cewki są lepszej jakości niż w firmowej od Lenovo.

warto kupić ? tak na szybko bym prosił o poradę. Bo aktualna ładowarka gdy coś robię na telefonie to mi spada poziom naładowania..

mmxvSty 31.

@TheKing ta Koppla z IKEA ma 3400mah a na 1 urządzenie max 2400mah czyli bardzo szybko. Mój tablet jak sam podłącze to max 2 godziny i full a firmowa ładowarka prawie 4 godziny. Dane na fotce.[Obrazek]


Ponoć takie ładawanie ładowarką mocniejszą niż oryginalna która jest dostarczana z urządzeniem ,powoduje szybsze zużycie baterii pomijając znacznie szybszy czas ładowania ,jak powiedział pewien pan ze sklepu z elektroniką.Czyli coś za coś...

Raczej sceptycznie się odnoszę do twierdzeń o szybszym zażywaniu się baterii od ładowarek o dużej mocy. Układ ładowania każdego urządzenia sam reguluje przyjmowane natężenie tak, by było ono optymalne dla tego urządzenia, więc teoretycznie ładowarka oferująca 100000mah nie powinna uszkodzić urządzenia o zapotrzebowaniu na max 1000mah.

Dokładnie jak napisał Newarr. Pan że sklepu z elektroniką bredził.

adamsky1979Sty 31.

Ponoć takie ładawanie ładowarką mocniejszą niż oryginalna która jest dostarczana z urządzeniem ,powoduje szybsze zużycie baterii pomijając znacznie szybszy czas ładowania ,jak powiedział pewien pan ze sklepu z elektroniką.Czyli coś za coś...


Podlaczajac czajnik elektryczny do pradu nie powodujesz, ze pobiera on z sieci tyle, ile ta moze dac, tylko tyle, na ile zaprojektowano urzadzenie. Mimo ze siec w domu moze dac i kilkadziesiat amperow, to czajnik wezmie tylko swoje 10. Bo na tyle go zaprojektowano.
Tak samo to dziala z innymi urzadzeniami. To, ze ladowarka (a tak naprawde to tylko zasilacz, bo caly modul ladowania jest zamkniety w koncowym urzadzeniu, czyli tablecie/telefonie itd), moze dac 2,3,5, czy 10A, nie spowoduje, ze takie urzadzenie tyle wezmie. Wezmie tyle, na ile je zaprojektowano.
Z jednym moge sie czesciowo zgodzic: szybsze ladowanie moze skrocic czas zycia akumulatora. Tyle ze to skrocenie, bedzie niezauwazalne. Bo czy zauwazysz fakt, ze akumulator trzeba bedzie przestac uzywac(wymienic na nowy) po 500 cyklach ladowania a nie po 600? Nie. Bo on nie przestanie dzialac z jednego cyklu na drugi. On dalej bedzie miec XX% pojemnosci. Ale mniej, niz mialby nowy akku.

Moze mi ktos wyjaśni jak mam na ładowarce 5V 1A to na co patrzeć zeby nie kupic zbyt mocnej ładowarki bo nie ogarniam tego. Mam ładowarkę Philipsa z dwoma wyjściami USB ktora daje 5V 2.1A a nie chce przegiąć
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy