Ładowarka do akumulatorków + 16 akumulatorków AA Toshiba za 114,9 zł @ ibood.pl
40°Zakończono

Ładowarka do akumulatorków + 16 akumulatorków AA Toshiba za 114,9 zł @ ibood.pl

114,90zł
Pepper 0
sie 9. 2014
W dobie dużej ilości sprzętu przenośnego akumulatorki to rzecz, która na pewno znajdzie użycie w każdym domu. Dzięki platformie ibood.pl, która oferuje nam dziś szybką ładowarkę plus zapas akumulatorków, możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy i mieć spory zapas akumulatorków. Ponadto sama idea akumulatorków to nie dość, że oszczędność na przyszłość to jeszcze zadbamy o środowisko, bo jak wiemy baterie jednorazowy to spore obciążenie dla środowiska i jego czystości.
Ibood.pl przygotował ciekawą promocję na ładowarkę firmy Toshiba. Za cenę 114,9 zł otrzymamy pełen zestaw akumulatorków i ładowarkę. Szybka ładowarka marki Toshiba pozwala na ładowanie akumulatorków o pojemności 2000mAh w niecałe 2,5 godziny jeśli ładujemy 1 lub 2 baterie. Natomiast jeśli w ładowarce ładujemy 3 i 4 baterie to potrwa to do 5 godzin. Dioda Led umieszczona nad każdą baterią w ładowarce wskazuje nam czy akumulatorek który jest ładowany, nie jest uszkodzony, nienadający się do ładowania czy po prostu status naładowania akumulatorka. Akumulatorek możemy pozostawić w ładowarce bez obawy o przegrzanie lub przeładowanie gdyż ładowarka sama odłączy ładowanie jeśli akumulatorek będzie pełny.
Zestaw 16 akumulatorków o pojemności 2000 mAh każdy, nie mają tak dużego efektu rozładowania bo tylko 15% po 6 miesiącach. Producent deklaruje, że akumulatorki bez problemu wytrzymają ładowanie do 1500 razy.
Gwarancja na ładowarkę to 2 lata

Promocje w ibood są jednodniowe, także mamy szanse zakupić ten zestaw do 23:59 dzisiejszego dnia.

  1. IBood Okazje
  2. RTV/AGD/FOTO
Kategorie
  1. RTV/AGD/FOTO
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst