Adobe Lightroom od dzisiaj ZA DARMO!
257°Zakończono

Adobe Lightroom od dzisiaj ZA DARMO!

6
gru 8. 2015
Stało się! Adobe zrezygnował z obowiązkowej, płatnej subskrypcji Creative Cloud!
Dla tych którzy nie wiedzą – Adobe Lightroom to bardzo profesjonalne i złożone narzędzie do obróbki obrazu dostępne dla posiadaczy urządzeń mobilnych. W skrócie i w niewielkim uproszczeniu można by tę aplikację nazwać Photoshopem na Androida (i iOS oczywiście). Nie mija się to zbyt dużo z prawdą, ponieważ zarówno jeden, jak i drugi program wspomaga wzajemnie używane formaty. Możemy zatem rozpocząć edycję pliku na komputerze, a skończyć na tablecie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Free Lightroom! Unleash your creativity with free access to all the editing capabilities in Lightroom for as long as you’d like on your smartphone or tablet. Sign up for an Adobe ID and get a time-limited trial that allows you to sync photos and edits across devices, access to Lightroom on desktop and the web, access Photoshop CC, and more. After your trial has expired, you’ll continue access to all the editing capabilities for free on your smartphone or tablet.

Podoba "promocja" jest na: Adobe Photoshop Express play.google.com/sto…ile

P.s. a jeśli bardzo Ci się spodoba i przywiążesz się do platformy to później sobie już zapłacisz... proste
PS na tablet, i wszystko jasne
@mysior - sam program jest darmowy i ma odblokowane wszystkie funkcje. to co cytujesz to opcja synchronizacji pomiedzy urządzeniami i wersjami mobile - pc
fb_100008217162515gru 8. 2015

@mysior - sam program jest darmowy i ma odblokowane wszystkie funkcje. to …@mysior - sam program jest darmowy i ma odblokowane wszystkie funkcje. to co cytujesz to opcja synchronizacji pomiedzy urządzeniami i wersjami mobile - pc

tak, nie neguje że jest promocja, zaznaczam tylko czego nie dotyczy.
Żeby się później ktoś nie zdziwił jak po 30 dniach od rozpoczęcia wytłuszczonego triala każą mu płacić za synchronizacje obrazków między urządzeniami.
Wersja na Androida, nic szczególnego. Słabo.
Bardzo mnie to cieszy pytanie na jak długo free będzie...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst