Adobe Creative Cloud abonament za 29,99 €​/miesiąc zamiast 61,49€​
131°Zakończono

Adobe Creative Cloud abonament za 29,99 €​/miesiąc zamiast 61,49€​

21
paź 25. 2018
Dzisiaj dostałem przez czat rabat na abonament Adobe CC (all Apps) z 61,49€ na 29,99€. Bardzo się zdziwiłem bo w sumie pytałem tylko o fakturę. Miła pani o trudnym do wymówienia imieniu spytała się czy chcę kupić abonament i po moim "Yes" od razu zaproponowała obniżkę prawie o połowę ceny. Jeśli ktoś potrzebuje to polecam najpierw poczatować z Adobe. Dodatkowo od razu przez czat wpisują dane do faktury więc nie trzeba się o to potem martwić przy kupowaniu pakietu nie dla firm. Polecam.
Aktualizacje społecznościowe
Adobe Okazje

Grupy

21 Komentarzy
Dlaczego te minusy?
Milek072 min

Dlaczego te minusy?


Też nie rozumiem. Obniżka o ponad 50%, a produkt bezkonkurencyjny (choć można dywagować). Moim zdaniem okazja świetna!
Cene popraw.
Milek0719 min

Dlaczego te minusy?Bo podejrzewam, że to cena za pierwszy rok ( czyli około 1550zł) a za każdy kolejny i tak trzeba będzie płacić po ponad 3000zł
tak to zwykle działa w przypadku wielu abonamentów, albo raczej sprzedaży w modelu subskrypcyjnym, złapać klienta rabatem na pierwszy rok, a po roku jak się do produktu przyzwyczai będzie musiał płacić już pełną cenę.
Usunięty86253paź 25.

Komentarz usuniętyA może po prostu dlatego, że gościu nie potrafi wpisać poprawnie ceny w parametrach okazji?
Tylko że cały cloud jest potrzebny pewnie 0.01% Pepperowiczów. Ciekawe czy ten plan fotograficzny też jest za 50% ceny czyli 6E- to było by coś dla szerszego nieco grona ...
Edytowane przez: "wewsie" paź 25. 2018
Za 9 $ jest caly cc ze zniżką studencką
MrMaciejj1 g, 49 min

Za 9 $ jest caly cc ze zniżką studencką


Pytanie jaka licencja? EDU czy komercyjna?
Jako student miałem za darmo soft wartości dziesiątek tysięcy złotych, ale co z tego, skoro nie można na nich robić żadnych projektów komercyjnych? Jeżeli ktoś to sprawdzi to tak, jakbyś żadnej licencji nie miał albo pobrał pirata.
Z mojej perspektywy wygląda to tak, że odkąd rozliczam faktury we firmie (4 lata) to ta subskrypcja zawsze kosztowała 29,90€
Także żadna nowość, ale być może okazja wymaga "aktywacji" przez czat
Czyli mam napisać przez chat na stronie Adobe do nich i dostanę zniżkę na Creative Cloud?
JimmyD6 g, 3 min

Pytanie jaka licencja? EDU czy komercyjna?Jako student miałem za darmo …Pytanie jaka licencja? EDU czy komercyjna?Jako student miałem za darmo soft wartości dziesiątek tysięcy złotych, ale co z tego, skoro nie można na nich robić żadnych projektów komercyjnych? Jeżeli ktoś to sprawdzi to tak, jakbyś żadnej licencji nie miał albo pobrał pirata.


Wersji studenckiej można używać do komercji.
Odpowiadam na zarzuty:
@FotX - Gdy bierze się abonament na rok to podpisuje się zgodę na kontynuację automatyczną na następne lata ale można go bezpłatnie przerwać po tym roku i wejść na czat jeszcze raz.
@MrMaciejj - zgadza się ale trzeba być studentem. Na dodatek można na tym zarabiać bo to wersja komercyjna. Generalnie firmy nie są studentami i wtedy warto wejść na czat
@CHCWD - czy mógłbyś się podzielić w jaki sposób uzyskujesz kontynuację w tej cenie? Z automatu Ci dają czy musisz coś robić?
@Anna_w - tak wchodzisz w kontakt/ faktury i rozliczenia/ czat i piszesz, że zamierzasz kupić pakiet CC ...

Jak ustawić cenę w Euro w tych boxach [nowa cena] - [ stara cena] ? Tam na sztywno są złotówki - ktoś pomoże?
Napisałam i nie otrzymałam żadnej oferty z lepszą ceną
MrMaciejj8 g, 34 min

Za 9 $ jest caly cc ze zniżką studencką


Jak zdobyć ten pakiet za 9 dolców?
Ann_wpaź 26. 2018

Napisałam i nie otrzymałam żadnej oferty z lepszą ceną


Dlatego jak dla mnie minus, bo według mnie nie jest to żadna promocja i oferta a loteria. Jednemu dadzą, drugiemu nie
@Anna_w Czy brałaś na fakturę na firmę?
JimmyD11 g, 45 min

Też nie rozumiem. Obniżka o ponad 50%, a produkt bezkonkurencyjny (choć mo …Też nie rozumiem. Obniżka o ponad 50%, a produkt bezkonkurencyjny (choć można dywagować). Moim zdaniem okazja świetna!


Bo przecież Polak może ukraść z internetu zamiast płacić 30€
Czy poza autorem okazji komuś udało się dorwać niższą cenę? Bo z tego co pamiętam tańsze abonamenty były tylko na pierwszy rok. Potem cena wzrasta. U mnie jest 49,99 euro obecnie a w pierwszym roku było 39,99 euro. Dostałem propozycję przedłużenia na kolejny rok za 49,99 euro miesięcznie. Jest sens pisać i próbować załatwić niższą cenę?
tra13 g, 5 min

Odpowiadam na zarzuty:@FotX - Gdy bierze się abonament na rok to podpisuje …Odpowiadam na zarzuty:@FotX - Gdy bierze się abonament na rok to podpisuje się zgodę na kontynuację automatyczną na następne lata ale można go bezpłatnie przerwać po tym roku i wejść na czat jeszcze raz.


Z tym czatem to jak piszą niektórzy różnie jest, może są jakieś warunki, dodatkowe kryteria otrzymania rabatu, tak czy inaczej niema gwarancji a jedynie nikła szansa na tańszy kolejny rok. Przerwać jasne że można po roku ale jak ktoś się decyduje na taką opcję to chce stabilnej cenie dostępu do programu w kolejnych latach, ja tam jestem "starej daty" i wolę tradycyjne model zakupu czyli z licencją wieczystą, abonamenty zarówno w przypadku MS jak i adobe są za drogie w porównaniu do licencji bezterminowych, tyle ze z adobe już chyba niemożliwy jest zakup bezterminowy, a do póki był CS cena wydawała się lepsza w przypadku długoterminowego użytkowania
@FotX Masz rację. Prywatnie zostałem przy CS 5.5 bo wystarcza + tani Affinity żeby się w starym Illustratorze nie męczyć. W firmie musimy mieć zgodne pliki z resztą świata i tu już Adobe wymusza. Swoją drogą nowy Illustrator wiesza się co pół godziny na wypasionym komputerze przy edycji zwykłych linii z kreską przerywaną ... to jest żenujące.

Może @CHCWD podpowie jak rozmawia z Adobe, że ma kontynuacje abonamentu na rabacie z automatu.
Edytowane przez: "tra" paź 28. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od tra. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst