Niestety, ta okazja wygasła 22 maja 2022.
-219° Zakończono
13
Opublikowano 22 kwietnia 2022

Męskie buty Adidas terrex swift solo /solo2 rozmiary 47 1/3 i 48

279,99zł
Darmowa dostawa · Martes Sport Okazje
Avatar
Opublikowane przez kaprawy
Dołączył w 2021
1
1

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja z karta klubowicza na buty trekkingowe Adidas
Martes Sport Więcej szczegółów na Martes Sport
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  dopisz że 2 numery tylko
  ROZMIARY
  47 1/3
  48
 2. Avatar
  Sama cena nie jest jakoś spektakularnie niska jak za ten model, a do tego jeszcze Martes czyli "gwarancja do bramy i suę nie znamy"... Słabo
  Edit: buty trekkingowe? Chyba na trekking do osiedlowego po bułki albo z psem na spacer na pobliski skwerek. (Edytowano)
 3. Avatar
  arkopolo22/04/2022 18:28

  Sama cena nie jest jakoś spektakularnie niska jak za ten model, a do tego …Sama cena nie jest jakoś spektakularnie niska jak za ten model, a do tego jeszcze Martes czyli "gwarancja do bramy i suę nie znamy"... Słabo Edit: buty trekkingowe? Chyba na trekking do osiedlowego po bułki albo z psem na spacer na pobliski skwerek.


  Dokładnie Tak jak piszesz
  Martes = brak zwrotów/brak gwarancji/złe użytkowanie/wina użytkownika
  Nie działa na nich dosłownie nic, żaden rzeczoznawca, ani spory, jedynie sprawa w sądzie.
  Przerabiałem temat, nie jestem odosobniony, gdyż kilku znajomych też to przerabiało, a w sieci mnóstwo informacji na ten temat.
  Nie polecam Martes 😝 (Edytowano)
 4. Avatar
  SlawKo7922/04/2022 18:34

  Dokładnie Tak jak piszesz Martes = brak zwrotów/brak gwarancji/złe uż …Dokładnie Tak jak piszesz Martes = brak zwrotów/brak gwarancji/złe użytkowanie/wina użytkownikaNie działa na nich dosłownie nic, żaden rzeczoznawca, ani spory, jedynie sprawa w sądzie.Przerabiałem temat, nie jestem odosobniony, gdyż kilku znajomych też to przerabiało, a w sieci mnóstwo informacji na ten temat.Nie polecam Martes ?


  to jedna z dwóch firm która mnie w życiu wydygała. i obydwie są niestety nasze.
  4f jego popłuczyny outhorn i właśnie martes.
  jak się nie ma czasu na UOKiK lepiej nie kupować. reklamację według widzimisię rozpatrują.
  uzasadnienie odmowy:
  nie może nie działać bo by tyle osób tego nie kupiło
 5. Avatar
  ^ to + brzydki kolor
 6. Avatar
  Autor
  PeteWwa22/04/2022 18:27

  dopisz że 2 numery tylkoROZMIARY47 1/348


  Stacjonarnie było dużo więcej numerów
 7. Avatar
  kaprawy22/04/2022 18:34

  Stacjonarnie było dużo więcej numerów


  no ale my virtualnie tylko
 8. Avatar
  Autor
  SlawKo7922/04/2022 18:34

  Dokładnie Tak jak piszesz Martes = brak zwrotów/brak gwarancji/złe uż …Dokładnie Tak jak piszesz Martes = brak zwrotów/brak gwarancji/złe użytkowanie/wina użytkownikaNie działa na nich dosłownie nic, żaden rzeczoznawca, ani spory, jedynie sprawa w sądzie.Przerabiałem temat, nie jestem odosobniony, gdyż kilku znajomych też to przerabiało, a w sieci mnóstwo informacji na ten temat.Nie polecam Martes ?


  Dobrze że informujesz sam nie miałem przyjemności nic reklamować więc nie wiem jak wygląda to fizycznie
 9. Avatar
  PeteWwa22/04/2022 18:40

  to jedna z dwóch firm która mnie w życiu wydygała. i obydwie są niestety na …to jedna z dwóch firm która mnie w życiu wydygała. i obydwie są niestety nasze. 4f jego popłuczyny outhorn i właśnie martes. jak się nie ma czasu na UOKiK lepiej nie kupować. reklamację według widzimisię rozpatrują. uzasadnienie odmowy:nie może nie działać bo by tyle osób tego nie kupiło


  W wielu znanych mi przypadkach niestety nie pomógł UOKiK, a sprawy były załatwiane właśnie przez powiatowego, jako przedstawiciela.
  Pomimo wysłania pisma przez UOKiK wraz z orzeczeniem uprawnionego rzeczoznawcy, nie zmienili postawy.
  Dopiero w momencie, gdy otrzymali pismo z sądu postanowili zwrócić koszty obuwia, rzeczoznawcy i sądowe na wskazane konto, ale zero informacji, przeprosin, czy czegokolwiek.
 10. Avatar
  Miałem inny model tych butów(też terrex). Kupiony w sklepie Adidasa w Szczecinie (Galaxy). Buty się rozkleiły przy samym czubku po trzech miesiącach. Reklamacja oczywiście odrzucona z powodu niewłaściwego użytkowania. Dostałem opinię rzeczoznawcy na półtorej strony.Próbowałem się odwołać, ale bezskutecznie. W końcu odpuściłem, no nie miałem czasu żeby latać z nimi do sądu.
  Jeżeli ktoś potrzebuje butów na kilka miesięcy, to fajna opcja. Buty są naprawdę wygodne, ale nie liczyłbym na długie użytkowanie. Co do reklamacji to nawet sam adidas się wypina, więc nie liczyłbym na jakiekolwiek wymiany
 11. Avatar
  Almukantarat22/04/2022 19:09

  Miałem inny model tych butów(też terrex). Kupiony w sklepie Adidasa w Sz …Miałem inny model tych butów(też terrex). Kupiony w sklepie Adidasa w Szczecinie (Galaxy). Buty się rozkleiły przy samym czubku po trzech miesiącach. Reklamacja oczywiście odrzucona z powodu niewłaściwego użytkowania. Dostałem opinię rzeczoznawcy na półtorej strony.Próbowałem się odwołać, ale bezskutecznie. W końcu odpuściłem, no nie miałem czasu żeby latać z nimi do sądu.Jeżeli ktoś potrzebuje butów na kilka miesięcy, to fajna opcja. Buty są naprawdę wygodne, ale nie liczyłbym na długie użytkowanie. Co do reklamacji to nawet sam adidas się wypina, więc nie liczyłbym na jakiekolwiek wymiany


  Mam Swift Solo 1 już pomiędzy rokiem i półtorej i wyglądają prawie jak nowe. Delikatna fala tylko się z materiału zrobiła, ale to trzeba by się schylić i przyglądać żeby na nią zwrócić uwagę. W tym czasie wysokich gór nie widziały (z czym pewnie by miały problem), ale poza tym ich nie oszczędzałem. W porównaniu do innych adidasów kupowanych ostatnimi latami to trwałość zdecydowanie powyżej przeciętnej. Także może na felerny egzemplarz trafiłeś.
 12. Avatar
  Nie polecam słaba jakość oraz mocno obcisłe .
 13. Avatar
  Etsudo22/04/2022 23:08

  Mam Swift Solo 1 już pomiędzy rokiem i półtorej i wyglądają prawie jak nowe …Mam Swift Solo 1 już pomiędzy rokiem i półtorej i wyglądają prawie jak nowe. Delikatna fala tylko się z materiału zrobiła, ale to trzeba by się schylić i przyglądać żeby na nią zwrócić uwagę. W tym czasie wysokich gór nie widziały (z czym pewnie by miały problem), ale poza tym ich nie oszczędzałem. W porównaniu do innych adidasów kupowanych ostatnimi latami to trwałość zdecydowanie powyżej przeciętnej. Także może na felerny egzemplarz trafiłeś.


  Jak napisałem, miałem inny model terrexów. Teraz sprawdziłem i był to chyba Terrex Ax3 Beta. Faktycznie odchodzą trochę od swiftów, ale nie zmienia to faktu, że o gwarancji można zapomnieć
Avatar