Niestety, ta okazja już wygasła
Adidas NMD R1 White Lush Red MĘSKIE
Zakończono

Adidas NMD R1 White Lush Red MĘSKIE

292zł649zł-55%Ataf Okazje
6
Zakończono
Adidas NMD R1 White Lush Red MĘSKIE
kwi 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dość dużo rozmiarów jeszcze leży, but fajny bo na booście (bardzo wygodny), ciekawa propozycja na lato
Aktualizacje społecznościowe
Ataf OkazjeAtaf kody rabatowe
6 Komentarzy
Niezły ulep
Hmm, a gdzie ta okazja. W podobnej cenie leżą w outletach, aż się półki uginają. Rok czy dwa lata temu cena byłaby zacna. Teraz mało kto w tym chodzi.
_andrey_23/04/2019 19:31

Hmm, a gdzie ta okazja. W podobnej cenie leżą w outletach, aż się półki ugi …Hmm, a gdzie ta okazja. W podobnej cenie leżą w outletach, aż się półki uginają. Rok czy dwa lata temu cena byłaby zacna. Teraz mało kto w tym chodzi.


Gdzie? Jakiś link?
edwin2024/04/2019 23:02

Gdzie? Jakiś link?


"... aż się półki uginają" - mowa o stacjonarnym sklepie do którego trudno będzie podać link . Od siebie dodam, że bywam co jakiś czas w Factory blisko Krakowa i tam wielokrotnie trafiałem na podobną cenę. Właśnie o tym miejscu myślałem pisząc wcześniejszy komentarz.
_andrey_25/04/2019 01:33

"... aż się półki uginają" - mowa o stacjonarnym sklepie do którego trudno …"... aż się półki uginają" - mowa o stacjonarnym sklepie do którego trudno będzie podać link . Od siebie dodam, że bywam co jakiś czas w Factory blisko Krakowa i tam wielokrotnie trafiałem na podobną cenę. Właśnie o tym miejscu myślałem pisząc wcześniejszy komentarz.


Czyli ta sama cena a można kupić tylko stacjonarnie.
Jak dla mnie to za okazję należy się plus.
edwin202 min

Czyli ta sama cena a można kupić tylko stacjonarnie. Jak dla mnie to za o …Czyli ta sama cena a można kupić tylko stacjonarnie. Jak dla mnie to za okazję należy się plus.


Już i tak widzę, że zakończona. A mój plusik i tak by nie wleciał Wolę inne modele z boostem.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Maikeleleq_.. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst