Adidas BEAU JEU Euro 2016 TOP REPLIQUE RTV euro AGD
92°Zakończono

Adidas BEAU JEU Euro 2016 TOP REPLIQUE RTV euro AGD

13
cze 19. 2016
Na allegro ceny zaczynają się od 79zł. Więc jak ktoś ma ochotę zaoszczędzić parę złotych i mieć szybką wysyłkę to polecam.
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Tylko nigdzie nie napisano który to model repliki, AC5418 czy AC 5414, miedzy nimi dwukrotna prawie różnica w cenie i jakości wykonania.
@richard.riddick na zdjęciu jest model AC5414, jeśli nie będzie piłka jak na zdjęciu to niezgodność towaru z opisem, czyli bezproblemowy zwrot a nawet może i rekompensata.

czy ta piłka nie jest przypadkiem w Auchan za 49,99 zł !
cholera poharatał bym w gałę
interpunkcyjnyterroystacze 19. 2016

cholera poharatał bym w gałę

​gdzie te czasy kiedy nie było boisk, a żeby pograć chwilkę była kolejka na trawie pod blokiem... dziś w mojej okolicy są 3 nowe boiska typu orlik i cały czas zamknięte, bo chętnych brak.
@holden @mloody to są wersje glider, one są generalnie gorszej jakości.
Autor
mloodycze 19. 2016

​gdzie te czasy kiedy nie było boisk, a żeby pograć chwilkę była kolejka n … ​gdzie te czasy kiedy nie było boisk, a żeby pograć chwilkę była kolejka na trawie pod blokiem... dziś w mojej okolicy są 3 nowe boiska typu orlik i cały czas zamknięte, bo chętnych brak.tak to już jest, społeczeństwo staje się coraz lepsze nowocześniejsze i coraz bardziej świadome. Dziś już wiemy że nie trzeba wychodzić na dwór żeby pokopać piłkę wystarczy właczyć pc a jak śię znudzi piłka do pojeździć samochodem a pod wieczór może jakaś strzlanka?
Spojrzałem na tą okazję i mi się przypomniało, że mam jeszcze nierozpakowaną piłkę od Coca-Coli z promocji nakrętkowej z MŚ Brazylia 2014
W martes stacjonarnym są po 45-49zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy