92°
Zakończono
Adidas BEAU JEU Euro 2016 TOP REPLIQUE RTV euro AGD
Adidas BEAU JEU Euro 2016 TOP REPLIQUE RTV euro AGD

Adidas BEAU JEU Euro 2016 TOP REPLIQUE RTV euro AGD

Na allegro ceny zaczynają się od 79zł. Więc jak ktoś ma ochotę zaoszczędzić parę złotych i mieć szybką wysyłkę to polecam.

13 Komentarzy

Tylko nigdzie nie napisano który to model repliki, AC5418 czy AC 5414, miedzy nimi dwukrotna prawie różnica w cenie i jakości wykonania.

@richard.riddick na zdjęciu jest model AC5414, jeśli nie będzie piłka jak na zdjęciu to niezgodność towaru z opisem, czyli bezproblemowy zwrot a nawet może i rekompensata.

czy ta piłka nie jest przypadkiem w Auchan za 49,99 zł !

cholera poharatał bym w gałę

interpunkcyjnyterroysta4 min

cholera poharatał bym w gałę

​gdzie te czasy kiedy nie było boisk, a żeby pograć chwilkę była kolejka na trawie pod blokiem... dziś w mojej okolicy są 3 nowe boiska typu orlik i cały czas zamknięte, bo chętnych brak.

@holden @mloody to są wersje glider, one są generalnie gorszej jakości.

Autor

mloodyCze 19.

​gdzie te czasy kiedy nie było boisk, a żeby pograć chwilkę była kolejka na trawie pod blokiem... dziś w mojej okolicy są 3 nowe boiska typu orlik i cały czas zamknięte, bo chętnych brak.tak to już jest, społeczeństwo staje się coraz lepsze nowocześniejsze i coraz bardziej świadome. Dziś już wiemy że nie trzeba wychodzić na dwór żeby pokopać piłkę wystarczy właczyć pc a jak śię znudzi piłka do pojeździć samochodem a pod wieczór może jakaś strzlanka?

Spojrzałem na tą okazję i mi się przypomniało, że mam jeszcze nierozpakowaną piłkę od Coca-Coli z promocji nakrętkowej z MŚ Brazylia 2014

W martes stacjonarnym są po 45-49zł.

Autor

@Matti to są wersje glider...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst