Niestety, ta okazja już wygasła

AdGuard Family Plan dożywotnia subskrypcja na 9 stanowisk (możliwe $24 ~111,44 zł)

lip 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AdGuard Family Plan: Lifetime Subscription w cenie $29.52 z podatkiem ($5.52). Zazwyczaj na Stacksocial udawało się kupić bez podatku (płacąc przez PayPal lub Google Pay przy wyborze adresu z USA), mi jednak odrzucało te transakcje (najprawdopodobniej z powodu różnego kodu pocztowego w zamówieniu i Revolucie).

Problem ominąłem wprowadzając bezpośrednio nr jednorazowej karty Revoluta z poprawnym kodem pocztowym (w moim przypadku kod z Wrocławia) ale z adresem Meksykańskim Wygooglałem, że kod pocztowy pokrywa się z kodem jakiegoś miasteczka w Meksyku Dla Meksyku doliczany podatek wynosił $0, zatem całość którą pobrało mi z karty Revolut to $24 ~113 zł)

Jest to jedna z najniższych cen za ten pakiet, jednak słaby dolar zmniejsza atrakcyjność tej okazji w porównaniu z poprzednimi wstawkami. Podobnie zakup w rublach nie będzie już opłacalny jak kiedyś

Dostępne są jeszcze pakiety w cenie $29.99 + $10 na kolejne zakupy, jednak nie można zastosować wtedy kodu obniżającego cenę do $24 oraz wersja 'Personal' na 3 stanowiska.
Aktualizacje społecznościowe

34 Komentarze