Niestety, ta okazja już wygasła

ADBL Vampire Liquid 1L - do Czyszczenia Felg i Deironizacji

cze 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z kuponem 10/40 z tego sklepu kupujemy ten płyn 1L za 37 zł! ⭐️ 🙌🏼 Do tego darmowa dostawa Myśle, ze warto. Opis aukcji:

ADBL Vampire Liquid 1L - do Czyszczenia Felg i Deironizacji

ADBL Vampire Liquid to środek do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z całego nadwozia.

Dzięki płynnej konsystencji doskonale się rozpyla na każdej powierzchni, nie spływa i nie wysycha szybko pozwalając na dłuższą pracę.

Neutralne pH sprawia, że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta i może być stosowany do codziennej pielęgnacji felg i lakieru. Świetnie radzi sobie z bieżącymi zabrudzeniami jakie każdy spotyka na drodze.

Sposób użycia: - Rozpyl środek na zanieczyszczoną powierzchnię pokrywając ja w całości. Pamiętaj, że czyszczony element musi być chłodny. - Pozostaw środek do zadziałania na 2-5minut. - Jeżeli to konieczne wypracuj środek na powierzchni pędzlem, szczotką lub gąbką. - Dokładnie spłucz wodą pod ciśnieniem. - W razie potrzeby powtórz kroki od 1 do 4.

Dodatkowe wskazówki:

Dla zwiększenia skuteczności możesz przed zastosowaniem ADBL Vampire umyć felgi z bieżących zabrudzeń ADBL Wheel Warrior i/lub ADBL APC.
l - Pojemność:1L - Ilość:1 szt.
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy