Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Adam's Venture Origins PL Xbox One
143°

Adam's Venture Origins PL Xbox One

19,99zł 6,70zł Allegro Okazje
1
143°
Adam's Venture Origins PL Xbox One
paź 10. 2020
Wyrusz na wspaniałą przygodę w grze Adam's Venture: Początki. Jej fabuła rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku, a ty możesz zwiedzić starożytne ruiny i odnaleźć tajemnicze artefakty. Razem z zaufaną towarzyszką Evelyn będziecie musieli przechytrzyć nikczemną korporację Clairvaux.

Adam's Venture:Origins (Xbox One)to odnowione wydanie serii Adam's Venture, które poprawiono i zmieniono, aby lepiej przedstawić pierwsze przygody głównego bohatera.

Znajdziesz tam nowoczesną grafikę, lepszą rozgrywkę oraz animację, dzięki którym cała seria spełnia współczesne standardy.

WAdam's Venture: Początki (Xbox One)zrealizowano pierwotną wizję Vertigo Games dzięki SOEDESCO. Trudne zagadki, wspaniała grafika, wciągająca fabuła i dopracowana rozgrywka sprawiają, że Adam's Venture: Początki to gra przygodowa, co do której nie można pozostać obojętnym.

306951-OxfhE.jpg306951-4eERH.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
1 Komentarz
Pozycja może być interesująca dla osób lubiących przygotowanie gry typu Tomb Raider. Grafika jest całkiem znośna, gorzej z animacją postaci w grze. Mi udało się kupić ten tytuł za ok 5zł (jakiś czas temu była okazja na wersję cyfrową).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst