Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Acronis True Image 2020 1licencja - program do backupu
69°

Acronis True Image 2020 1licencja - program do backupu

86zł125zł-31% Darmowa dostawa Darmowa
6
lis 28. 2019
Acronis True Image 2020 1 PC - licencja - taniej nie znalazłem. Bardzo fajny soft do backupów. Na wersję 2020 trochę ludzi psioczy, ale cały czas idą poprawki i mam nadzieję, że będzie ok Osobiście używam chyba z 6 lat - jestem zadowolony.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2020

Grupy

6 Komentarzy
Bardzo dobry soft
Jeśli chodzi o backup to polecam Veeam Agent dla Microsoft Windows. Bardzo dobry program jest free, również dla firm. Posiadam w pracy Acronis True Image 2019, raz użyłem i leży.
Edytowane przez: "Marian_Duda" lis 28. 2019
Marian_Duda28/11/2019 10:16

Jeśli chodzi o backup to polecam Veeam Agent dla Microsoft Windows. Bardzo …Jeśli chodzi o backup to polecam Veeam Agent dla Microsoft Windows. Bardzo dobry program jest free, również dla firm. Posiadam w pracy Acronis True Image 2019, raz użyłem i leży.


Był w wersji free z tego co znalazłem na stronie veeam teraz już jest odplatny. No chyba że czytanie ze zrozumieniem leży.
Zamiast Veeam (obecnie chyba już tylko płatny) można użyć UrBackup (podobna zasada działania)
Nadal za drogo. I co roku nowa wersja. Jak zmienią politykę licencyjną, pewnie bym kupił, bo używam od lat.
Jodl428/11/2019 11:09

Był w wersji free z tego co znalazłem na stronie veeam teraz już jest od …Był w wersji free z tego co znalazłem na stronie veeam teraz już jest odplatny. No chyba że czytanie ze zrozumieniem leży.


Veeam Agent dla Microsoft Windows FREE jest prostym narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii zapasowych serwerów, komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem Windows. Pozwala on łatwo tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznym dysku twardym, w sieciowej pamięci masowej (NAS) lub w repozytorium Veeam Backup & Replication.
veeam.com/pl/…tml
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst