Niestety, ta okazja już wygasła
Acethinker PDF Converter Pro
586° Zakończono

Acethinker PDF Converter Pro

ZA DARMO119,75zł
28
wrz 23.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AceThinker PDF Converter Pro - To wszechstronne oprogramowanie do konwersji plików PDF umożliwia konwersję dokumentów PDF do różnych formatów. Dzięki niemu możesz zmieniać i tworzyć kopie zapasowe plików PDF do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Text i HTML w celu wygodniejszej edycji. Dzięki wbudowanej technologii OCR możliwe jest teraz wyodrębnianie tekstu z dokumentów PDF opartych na obrazach w oryginalnym formacie i wykresie. Możesz również przenieść format PDF do EPUB w celu wyświetlenia na urządzeniach mobilnych, takich jak iPhone, iPad, Android itp. Ponadto pozwala na konwersję plików PDF do wielu popularnych formatów obrazów, w tym World, Exel, JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, PPM, TXT, HTML TGA, JPEG 2000 i odwrotnie, może również łączyć, dzielić, kompresuj, odblokuj plik PDF itp.

Kluczowe cechy:
1. Szybko przekonwertuj swój plik PDF na Word, Excel, PPT, JPG, PNG, TXT, HTML i wiele innych i odwrotnie.
2. Konwertuj pliki PDF zbiorczo lub po prostu konwertuj wybrane strony.
3. Wyodrębnianie, dzielenie i scalanie stron PDF z łatwością.
4. Chroń ważne pliki PDF hasłem.
5. Łatwo odblokuj plik PDF chroniony hasłem.
6. Łatwa i szybka konwersja z wysokiej jakości plikami wyjściowymi.
7. Bezstratnie konwertuj pliki PDF z obrazami dzięki OCR

Uwaga: program obejmuje roczną licencję!
Klucz produktu: 9DC73-4CCCI-O5217-A908A
Link do bezpośredniego pobrania: download.acethinker.com/dow…ter
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Master_Santa23/09/2019 22:31

A właśnie chciałem kupować licencję do Abby Finereader PRO, a tu podobny pr …A właśnie chciałem kupować licencję do Abby Finereader PRO, a tu podobny program za darmo. DziękiTo super że mogłem pomóc.
28 Komentarzy
Patrzę a tu klucz. Myślę WTF ktoś się dossał do strony typu serialkeys... Wchodzę. Klik GIVEAWAY a tam ten sam klucz.
Gajos23/09/2019 20:41

Patrzę a tu klucz. Myślę WTF ktoś się dossał do strony typu seria …Patrzę a tu klucz. Myślę WTF ktoś się dossał do strony typu serialkeys... Wchodzę. Klik GIVEAWAY a tam ten sam klucz.Po prostu link do bezpośredniego pobrania programu jak i do klucza wkleiłem do opisu. Masz wybór, albo wchodzisz przez "Idź do okazji" albo idziesz prościej, korzystając z linka i klucza z opisu.
Edytowane przez: "miki88" wrz 23.
miki8823/09/2019 20:55

Po prostu link do bezpośredniego programu jak i klucz wkleiłem do opisu. M …Po prostu link do bezpośredniego programu jak i klucz wkleiłem do opisu. Masz wybór, albo wchodzisz przez "Idź do okazji" albo idziesz prościej, korzystając z linka i klucza z opisu.


Nie no spoko. Wszystko już jasne. Taka tylko pierwsza reakcja a nie jestem z tych którzy nie potrafią czegoś kliknąć tylko potrzebują wszystko na tacy bo bez tego ani rusz albo jest do "D..."
Edytowane przez: "Gajos" wrz 23.
+
A właśnie chciałem kupować licencję do Abby Finereader PRO, a tu podobny program za darmo. Dzięki
Master_Santa23/09/2019 22:31

A właśnie chciałem kupować licencję do Abby Finereader PRO, a tu podobny pr …A właśnie chciałem kupować licencję do Abby Finereader PRO, a tu podobny program za darmo. DziękiTo super że mogłem pomóc.
Zastanawiam się czy muszę zainstalować już teraz czy można ściągnąć i np. zainstalować za miesiąc z tym kluczem...
Wersja giveaway - 1 rok apdejtów (tylko albo aż, jak kto woli). Tzn. licencja jest chyba forever na tą wersję + to co wyjdzie w ciągu roku. Ale pewności nie mam.
Edytowane przez: "Przemek_C" wrz 23.
A tym pepper.pl/pro…e=3 Ashampoo PDF Pro nie zrobi się tego co ten program oferuje?
Edytowane przez: "TigerGG" wrz 24.
Czy trzeba się rejestrować, żeby wpisać klucz? Po otwarciu programu nie widzę opcji wpisania klucza.
Gdzie należy wprowadzić ten klucz?
TigerGG24/09/2019 03:06

A tym …A tym https://www.pepper.pl/promocje/ashampoo-pdf-pro-za-darmo-188268?page=3#thread-comments Ashampoo PDF Pro nie zrobi się tego co ten program oferuje?


Kwestia gustu, zawsze możesz spróbować obu programów. Pobierz oba i sprawdz który bardziej Ci pasuje. Ja wolę AceThinker PDF.
Edytowane przez: "miki88" wrz 24.
Do wpisania klucza potrzebne jest założenie konta i aktywowanie go do statusu VIP i tam przy aktywacji wklejamy i gotowe.
Anna_Ch24/09/2019 03:45

Gdzie należy wprowadzić ten klucz?


trzeba się zarejestrować w programie, a następnie wybrać opcję VIP i wpisać klucz. licencja na rok
Działa Wam jeszcze? U mnie link download.acethinker.com/dow…ter pokazuje "Sorry, the file you requested could not be found!"

Może ktoś ma na dysku instalator dla macOS i mógłby gdzieś udostępnić?
szejker24/09/2019 09:04

Działa Wam jeszcze? U mnie link …Działa Wam jeszcze? U mnie link https://download.acethinker.com/down.php?softid=pdfconverter pokazuje "Sorry, the file you requested could not be found!"Może ktoś ma na dysku instalator dla macOS i mógłby gdzieś udostępnić?Własnie kliknąłem i zaczyna pobieranie z linka, który podałeś
Super, działa. Program świetny jak wstępnie widzę dziękuje
Nigdzie w menu nie widzę jak przekonwertować pdf na epub. Jak to się robi?
szejker24/09/2019 09:04

Działa Wam jeszcze? U mnie link …Działa Wam jeszcze? U mnie link https://download.acethinker.com/down.php?softid=pdfconverter pokazuje "Sorry, the file you requested could not be found!"Może ktoś ma na dysku instalator dla macOS i mógłby gdzieś udostępnić?Działa cały czas, to jest link "Download", właśnie klikam i otwiera się bez problemu. Zmień wyszukiwarkę albo wyłącz czasowo antywira.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst