Niestety, ta okazja już wygasła
Acer BM320 32" 4K profesjonalny monitor dla grafików i fotografów.
183° Zakończono

Acer BM320 32" 4K profesjonalny monitor dla grafików i fotografów.

2.150zł3.299zł-35%Acer Okazje
30
sie 22.Dostawa z: Wielka Brytania

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Uwaga, do wszystkich, szczególnie giercomanów, którzy myślą, że w monitorach liczy się tylko częstotliwość odświeżania, HDR, czy szybkość reakcji matrycy, radzę darować sobie tę okazję.

Dla pozostałych....
Świetna cena, na profesjonalny monitor przeznaczony dla fotografów, grafików i montażystów video. Monitor 32" (nie 31,5") z rozdzielczością 4K, ze 100% pokryciem kolorów sRGB, 100% AdobeRGB, oraz 90% DCI P3.

Więcej danych technicznych tutaj: displayspecifications.com/en/…9ef

Najniższa cena w Polsce to 3299 zł ceneo.pl/596…122

W tej okazji 2072 zł (430 funtów) + wysyłka 78 zł (16,2 funta) razem 2150 zł.
Cena dla firm 1659 zł (430 funtów - 20% VAT) + przesyłka 65 zł (13,5 funta) razem 1724 zł

Aby kupić bez vat, wystarczy mieć europejski NIP i napisać do supportu, po tym dostaniemy link do opłacenia zamówienia poprzez PayPal i fakturę bez VAT.

Monitor dostępny również w Amazion UK w tej samej cenie, ale nie wysyłają do Polski.

Monitor dostarczany jest DPD przesyłka idzie około 4 dni. Mam go od około miesiąca i serdecznie polecam. Kupiłem go po tym jak Asus zwrócił mi kasę po 7 krotnym pobycie w serwisie monitora Asus PA32Q.
Aktualizacje społecznościowe
Acer OkazjeAcer kod rabatowy

Grupy

Najlepsze komentarze
Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko i żarł więcej prądu niż obecne oświetlenie autostrady A4. Tak było... 3000 lat temu...
30 Komentarzy
Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko i żarł więcej prądu niż obecne oświetlenie autostrady A4. Tak było... 3000 lat temu...
bysiu322/08/2019 19:02

Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko …Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko i żarł więcej prądu niż obecne oświetlenie autostrady A4. Tak było... 3000 lat temu...


Promieniowanie dochodziło chyba do mózgu
Lukasz6522/08/2019 19:49

Promieniowanie dochodziło chyba do mózgu


No. Somsiada...
No nie przesadzajmy, odświeżanie jest bardzo ważne dla każdego przecież. Niezależnie czy chce się grać, pracować czy oglądać niemieckie filmy dokumentalne.
świetna cena dziękuję za okazję
bysiu322/08/2019 19:02

Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko …Kiedyś dałem tysiaka za używkę monitora SONY CRT 22". Zajmował całe biurko i żarł więcej prądu niż obecne oświetlenie autostrady A4. Tak było... 3000 lat temu...


Hehe kiedyś z EIZO też tak miałem, ale monitor był miodny w każdym calu. Generalnie to czasy wymusiły przesiadek na lcdki, liczyłem na lepiej a wyszło w sumie geometryczne ok, ale jednak EIZO nauczyło mnie jednego, za jakość trzeba zapłacić.
Lifelover134922/08/2019 20:31

No nie przesadzajmy, odświeżanie jest bardzo ważne dla każdego przecież. Ni …No nie przesadzajmy, odświeżanie jest bardzo ważne dla każdego przecież. Niezależnie czy chce się grać, pracować czy oglądać niemieckie filmy dokumentalne.


Dla grafików to odświeżanie nie jest tak ważne jak dla graczy, generalnie już nowoczesne monitory nie męczą wzroku jak kiedyś i ważniejsze od odświeżania jest gamut kolorow
Yacek7822/08/2019 22:00

Dla grafików to odświeżanie nie jest tak ważne jak dla graczy, generalnie j …Dla grafików to odświeżanie nie jest tak ważne jak dla graczy, generalnie już nowoczesne monitory nie męczą wzroku jak kiedyś i ważniejsze od odświeżania jest gamut kolorow


Wiadomo, jednak ja już bym nie wrócił do niczego poniżej 120hz. Tylko faktycznie ciężko o coś z dobrą gamą kolorów i wysokim odświeżaniem za rozsądne pieniądze.
Nie jestem specem i dopiero od nie dawna rozglądam się za monitorem 32" IPS, ale przytoczę jeden komentarz, który znalazłem pod recką na Tom's Hardware:

"Lies. Acer nor Asus have 10-bit panels. All of their monitors are 8+FRC. They are GAME monitor companies, they are not going to give you a pro monitor. Do not trust either company, they are scamming you and you can read it in their forums. False marketing and lying. They can't even be bothered to list the specs on their scam HDR monitors that have been delayed until next year. They refuse to list Adobe, DCI-P3, and rec2020 coverage. And if you cannot get 100% sRGB, you're pathetic.

And the most glaring omission is they fail to tell you you need a Quadro to edit 10-bit. And STFU with contradicting me. I'm in the industry and know more than all of you, and NVIDIA even tell you themselves on their own site."

tomshardware.co.uk/ace…tml

Może ktoś znający się na rzeczy może odnieść się do tego, bo cena rzezywiście zachęcająca
SirNiedźwiedź23/08/2019 01:46

Nie jestem specem i dopiero od nie dawna rozglądam się za monitorem 32" I …Nie jestem specem i dopiero od nie dawna rozglądam się za monitorem 32" IPS, ale przytoczę jeden komentarz, który znalazłem pod recką na Tom's Hardware:"Lies. Acer nor Asus have 10-bit panels. All of their monitors are 8+FRC. They are GAME monitor companies, they are not going to give you a pro monitor. Do not trust either company, they are scamming you and you can read it in their forums. False marketing and lying. They can't even be bothered to list the specs on their scam HDR monitors that have been delayed until next year. They refuse to list Adobe, DCI-P3, and rec2020 coverage. And if you cannot get 100% sRGB, you're pathetic.And the most glaring omission is they fail to tell you you need a Quadro to edit 10-bit. And STFU with contradicting me. I'm in the industry and know more than all of you, and NVIDIA even tell you themselves on their own site."https://www.tomshardware.co.uk/acer-prodesigner-bm320-monitor,review-34002.htmlMoże ktoś znający się na rzeczy może odnieść się do tego, bo cena rzezywiście zachęcająca


Quadra to Quadra, nie masz, nie robisz w kolorze, zasadniczo : petapixel.com/201…es/

Jak widzisz, ma się to zmienić na dniach na drodze programowej, ale to nie jedyna różnica między Quadrą i grajkami z GForce. To różne karty, GF to budżetówka przy Q.

Tak, nadal jednak matryca musi fizycznie być w stanie wyświetlić dodatkowe kolory. Czy ta matryca jest 10b, to nie wiem, sprawdź w specyfikacji.
Z opisu promki trudno uwierzyć w 100% sRGB i aRGB.

Nawet gdyby tak było, zwracam uwagę, że reszta toru edycji też musi spełniać ten warunek, np. elektronika monitora czy interfejs. Jeśli dobrze pamiętam, taki HDMI chyba jeszcze nie spełnia

Zwracam też uwagę, że przez lata pracowało się na 8b i było dobrze. Nie dajmy się zwariować.
Na miejscu profesjonalisty zainwestowałbym raczej w kalibrator.
2734606-vgYPD.jpg
Lukasz6522/08/2019 19:49

Promieniowanie dochodziło chyba do mózgu


To zależy, czy siedziałeś przed czy z tyłu monitora. Najgroźniej było jednak z boku.

Co nie zmienia faktu, że każdy marzył o Sony Trinitronie G.
Rumpsztel23/08/2019 02:11

Quadra to Quadra, nie masz, nie robisz w kolorze, zasadniczo : …Quadra to Quadra, nie masz, nie robisz w kolorze, zasadniczo : https://petapixel.com/2019/07/29/nvidia-unveils-new-studio-driver-with-support-for-10-bit-color-for-creatives/Jak widzisz, ma się to zmienić na dniach na drodze programowej, ale to nie jedyna różnica między Quadrą i grajkami z GForce. To różne karty, GF to budżetówka przy Q. Tak, nadal jednak matryca musi fizycznie być w stanie wyświetlić dodatkowe kolory. Czy ta matryca jest 10b, to nie wiem, sprawdź w specyfikacji. Z opisu promki trudno uwierzyć w 100% sRGB i aRGB.Nawet gdyby tak było, zwracam uwagę, że reszta toru edycji też musi spełniać ten warunek, np. elektronika monitora czy interfejs. Jeśli dobrze pamiętam, taki HDMI chyba jeszcze nie spełnia Zwracam też uwagę, że przez lata pracowało się na 8b i było dobrze. Nie dajmy się zwariować. Na miejscu profesjonalisty zainwestowałbym raczej w kalibrator. [Obrazek]


Z linku, który podałeś wynika, że driver już jest do pobrania (na końcu artykułu). Powiedz mi jeszcze czy dobrze to rozumiem, że od RTX 2060 powinno teoretycznie być wspierane 10-bit z tym softem? Oczywiście jeśli monitor na pozwala. Czy to musibbyć jakaś specjalna wersja RTXa jak Max-Q? Chodzi mi tu o karty laptopowe.
SirNiedźwiedź23/08/2019 02:51

Z linku, który podałeś wynika, że driver już jest do pobrania (na końcu art …Z linku, który podałeś wynika, że driver już jest do pobrania (na końcu artykułu). Powiedz mi jeszcze czy dobrze to rozumiem, że od RTX 2060 powinno teoretycznie być wspierane 10-bit z tym softem? Oczywiście jeśli monitor na pozwala. Czy to musibbyć jakaś specjalna wersja RTXa jak Max-Q? Chodzi mi tu o karty laptopowe.


Nie odpowiem, sorry, używam Quadry.

Sam jestem ciekaw, bo poprawka poprzez driver oznaczałaby, że możliwości sprzętowe GF są celowo ograniczane, kastrowane.
@juhacz profesjonalny (przez j)
Yacek7824/08/2019 12:59

Nie ma za co


Sugerujesz, że popełniłem błąd w słowie profesjonalny, cały czas widzę, że wszędzie jest napisane przez "j" i po tym jak zobaczyłem Twoją uwagę był wszędzie napisane przez "j", ja nic nie zmieniałem, jeśli były błędy poprawiła je moderacja, bo ostania modyfikacja pochodzi z 23.08.19 z 18:01 i nie była moja. Ale dzięki za zawrócenie uwagi.
Ktoś ma? Warty swojej ceny czy lepiej szukać czegoś innego?
NiePitol25/08/2019 02:22

Ktoś ma? Warty swojej ceny czy lepiej szukać czegoś innego?


Mam, polecam jest świetny. Kolory, równomierność podświetlenia, bez zarzutów.
juhacz25/08/2019 09:39

Mam, polecam jest świetny. Kolory, równomierność podświetlenia, bez zarz …Mam, polecam jest świetny. Kolory, równomierność podświetlenia, bez zarzutów.


Kurde ja pisałem do supportu żeby było na firmę bez VAT i zanim mi przygotowali ofertę to był poniedziałek i promocja się skończyła...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst