Niestety, ta okazja już wygasła

ACE2ACE Rolka do Usuwania Sierści Zwierząt @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)
ACE2ACE Rolka do Usuwania Sierści Zwierząt

Funkcje i szczegóły
1.Łatwy w użyciu: Dzięki zasadzie tarcia szczotka przyciąga sierść zwierząt domowych jak magnes podczas użytkowania i zbiera włosy w pojemniku. Po użyciu wystarczy otworzyć pokrywkę, aby usunąć włosy z pojemnika.
2.Szybkie czyszczenie: ACE2ACE wałek do usuwania sierści zwierząt domowych posiada funkcję samooczyszczania.Wystarczy obrócić go w przód iw tył, aby zebrać wszystkie sierść zwierząt i kłaczki w pojemniku.
3.Wielokrotnego użytku: Ten wałek do usuwania sierści zwierząt domowych może być ponownie użyty, a wysokiej jakości materiał nylonowy jest trwalszy niż tradycyjne rolki lub taśmy. Nie musisz wyjmować ani uzupełniać urządzenia, wystarczy opróżnić włosy z pojemnika i produkt może być ponownie użyty.
4.Wszechstronność: ACE2ACE depilator dla zwierząt nadaje się do wszystkich rodzajów sierści kota, psa lub królika – zarówno krótkich, jak i długich. Możesz go używać do ubrań, koców, szczotek do sof, mebli tapicerowanych i wszędzie tam, gdzie chcesz usunąć włosy.
5.Uwaga: Ten wałek do kłaczków zbiera włosy na zasadzie tarcia i nie nadaje się do gładkich, twardych i mokrych powierzchni. Nie stosować bezpośrednio na zwierzętach.


554210-t8wSh.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

16 Komentarzy