Niestety, ta okazja już wygasła
ACDSee Video Studio 3 Za darmo
1636° Zakończono

ACDSee Video Studio 3 Za darmo

ZA DARMO249zł
61
1636° Zakończono
ACDSee Video Studio 3 Za darmo
Zaktualizowano maj 20. (Opublikowano kwi 18.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta na darmowy klucz do 20.05.2020. Po odwiedzeniu strony wpisujemy adres e-mail, na który dostajemy darmowy klucz, teraz wystarczy tylko ściągnąć program i zarejestrować.

W porównaniu do innych tego typu programów ten charakteryzuje się akceptowalnymi, a nawet niskimi wymaganiami sprzętowymi, odpalimy go nawet na Windows 7:
254175.jpg

ACDSee Video Studio to dysponujące podstawowymi funkcjami, bardzo proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i edycji wszelakiego rodzaju nagrań wideo. Z jego poziomu możemy także rejestrować obraz z naszego komputera oraz dźwięk z mikrofonu, a następnie wykorzystywać je w trakcie pracy nad projektem.

254175.jpg
Proces tworzenia i edycji materiału wideo realizowany jest z wykorzystaniem osi czasu. To właśnie za jej pośrednictwem dodajemy do projektu kolejne elementy, ustalamy ich kolejność, czas trwania itp. Program pozwala użytkownikowi wykorzystywać w pracy nagrania wideo w najpopularniejszych formatach oraz pliki dźwiękowe. Do naszej dyspozycji oddano również zestaw narzędzi, służących do przechwytywania obrazu z ekranu komputera, rejestrowania dźwięku z zewnętrznego źródła, nakładania na obraz napisów, a także efektów przejść pomiędzy kolejnymi materiałami.
254175.jpg
ACDSee Video Studio pozwala łatwo tworzyć atrakcyjne materiały wideo możliwe do odtworzenia na komputerze, stacjonarnym odtwarzaczu DVD czy nawet smartfonie. Z jego poziomu przygotujemy i opublikujemy również nasze nagrania na łamach serwisu YouTube. Narzędzie pozwala zapisać efekty naszej pracy w formatach MP4, AVI, WMV, MOV, M4V, MKV i MP3, a dzięki wsparciu technologii CUDA proces renderowania przeprowadzany może być znacznie szybciej przy użyciu mocy obliczeniowej nowoczesnych układów graficznych NVIDIA.
Źródło: dobreprogramy.pl
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Hmm, opinie ma kiepskie. Martwią zwłaszcza komentarze, że instaluje crapware bez pytania. Nie wiem, czy w ogóle jest sens posiadania takiego softu, jeśli Da Vinci Resolve jest oprogramowaniem darmowym, które ma zakres funkcji tak szeroki, że wykorzystywane jest również w profesjonalnej obróbce wideo.
pamietacie ACDSee do przegladania zdjec na Win98?
konyy86_23/04/2020 02:31

pamietacie ACDSee do przegladania zdjec na Win98?


Swego czasu to była podstawa.
Edytowane przez: "_omd_" kwi 23.
61 Komentarzy
Są jakieś poradniki do tego? Chciałem zrobić film ze zdjęć ale nie wychodzi mi pełny ekran :/
Zarrock1218/04/2020 13:36

Są jakieś poradniki do tego? Chciałem zrobić film ze zdjęć ale nie wycho …Są jakieś poradniki do tego? Chciałem zrobić film ze zdjęć ale nie wychodzi mi pełny ekran :/Edytowane przez: "goodsoon" kwi 18.
Warte to coś?
Słaby ten program
Jak za darmoszke to uczciwa cena
Hmm, opinie ma kiepskie. Martwią zwłaszcza komentarze, że instaluje crapware bez pytania. Nie wiem, czy w ogóle jest sens posiadania takiego softu, jeśli Da Vinci Resolve jest oprogramowaniem darmowym, które ma zakres funkcji tak szeroki, że wykorzystywane jest również w profesjonalnej obróbce wideo.
Zadarmo to plusik+
W zestawie jest bardzo dobry screen recorder i chodź by dla niego warto. Co do wstawki..... Już była...
Enceladus18/04/2020 15:18

W zestawie jest bardzo dobry screen recorder i chodź by dla niego warto. …W zestawie jest bardzo dobry screen recorder i chodź by dla niego warto. Co do wstawki..... Już była...


Nieaktualna...
Dlatego masz w opisie informację, że to przedłużenie promocji.
Edytowane przez: "goodsoon" kwi 18.
Odnośnie właśnie nagrywania ekranu, możecie polecić jakiś darmowy program w którym nie ma znaku wodnego i ograniczeń czasowych? Czy właśnie ten program będzie w tym celu jednym z lepszych?
Szczerze powiem że lipa gdyż przy dobrej jakości zdjęć jak i słabszej po jakiś 2 minutach pojawia się błąd "Producing Failed!". Szkoda czasu na układanie, wrzucanie zdjęć po to aby ujrzeć taki komunikat, oto dowód.
4195371-U8Eii.jpg
To oferta ograniczona czasowo? Np. za darmo na rok?
Rozumiem, że mogę zainstalować później niż 22.04.2020, ale otrzymam darmowy klucz na maila podanego przed tą datą...
darmowy kombajn to davinci resolve, warto sprawdzić, mi w zupełności wystarcza
Dziękuję za wstawkę - leci plus!
Mi akurat ten program pasuje ze względu na wymagania sprzętowe (i3, 8GB RAM, grafika 512MB)
chronos6918/04/2020 18:23

To oferta ograniczona czasowo? Np. za darmo na rok?Rozumiem, że mogę z …To oferta ograniczona czasowo? Np. za darmo na rok?Rozumiem, że mogę zainstalować później niż 22.04.2020, ale otrzymam darmowy klucz na maila podanego przed tą datą...


Dostaniesz klucz produktu na maila, nie wiem niestety czy można instalować później
vir-nick18/04/2020 19:13

darmowy kombajn to davinci resolve, warto sprawdzić, mi w zupełności wy …darmowy kombajn to davinci resolve, warto sprawdzić, mi w zupełności wystarcza


No tylko weź pod uwagę, że nie każdy jest w stanie spełnić wymagania sprzętowe tego "kombajnu"
4204740-lWJUu.jpg
darks8618/04/2020 15:14

Hmm, opinie ma kiepskie. Martwią zwłaszcza komentarze, że instaluje cr …Hmm, opinie ma kiepskie. Martwią zwłaszcza komentarze, że instaluje crapware bez pytania. Nie wiem, czy w ogóle jest sens posiadania takiego softu, jeśli Da Vinci Resolve jest oprogramowaniem darmowym, które ma zakres funkcji tak szeroki, że wykorzystywane jest również w profesjonalnej obróbce wideo.


Niczego niepożądanego mi nie zainstalowało. Davinci ma dużo wyższe wymagania.
Edytowane przez: "goodsoon" kwi 22.
trzeba instalować, czy wystarczy mieć klucz?
dla prostych amatorskich montaży się nada?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst