Niestety, ta okazja już wygasła
ACDSee Video Studio 3 Za darmo
1636° Zakończono

ACDSee Video Studio 3 Za darmo

ZA DARMO249zł
61
1636° Zakończono
ACDSee Video Studio 3 Za darmo
Zaktualizowano maj 20. 2020 (Opublikowano kwi 18. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta na darmowy klucz do 20.05.2020. Po odwiedzeniu strony wpisujemy adres e-mail, na który dostajemy darmowy klucz, teraz wystarczy tylko ściągnąć program i zarejestrować.

W porównaniu do innych tego typu programów ten charakteryzuje się akceptowalnymi, a nawet niskimi wymaganiami sprzętowymi, odpalimy go nawet na Windows 7:
254175.jpg

ACDSee Video Studio to dysponujące podstawowymi funkcjami, bardzo proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do tworzenia i edycji wszelakiego rodzaju nagrań wideo. Z jego poziomu możemy także rejestrować obraz z naszego komputera oraz dźwięk z mikrofonu, a następnie wykorzystywać je w trakcie pracy nad projektem.

254175.jpg
Proces tworzenia i edycji materiału wideo realizowany jest z wykorzystaniem osi czasu. To właśnie za jej pośrednictwem dodajemy do projektu kolejne elementy, ustalamy ich kolejność, czas trwania itp. Program pozwala użytkownikowi wykorzystywać w pracy nagrania wideo w najpopularniejszych formatach oraz pliki dźwiękowe. Do naszej dyspozycji oddano również zestaw narzędzi, służących do przechwytywania obrazu z ekranu komputera, rejestrowania dźwięku z zewnętrznego źródła, nakładania na obraz napisów, a także efektów przejść pomiędzy kolejnymi materiałami.
254175.jpg
ACDSee Video Studio pozwala łatwo tworzyć atrakcyjne materiały wideo możliwe do odtworzenia na komputerze, stacjonarnym odtwarzaczu DVD czy nawet smartfonie. Z jego poziomu przygotujemy i opublikujemy również nasze nagrania na łamach serwisu YouTube. Narzędzie pozwala zapisać efekty naszej pracy w formatach MP4, AVI, WMV, MOV, M4V, MKV i MP3, a dzięki wsparciu technologii CUDA proces renderowania przeprowadzany może być znacznie szybciej przy użyciu mocy obliczeniowej nowoczesnych układów graficznych NVIDIA.
Źródło: dobreprogramy.pl
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
61 Komentarzy
Prześlij Komentarz