Niestety, ta okazja już wygasła
Abilix Krypton 0 - Robot Edukacyjny
527° Zakończono

Abilix Krypton 0 - Robot Edukacyjny

286,95zł479,99zł-40% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
21
527° Zakończono
Abilix Krypton 0 - Robot Edukacyjny
sty 6. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Roboty edukacyjne Abilix z serii Krypton pozwalają na naukę programowania na różnych poziomach zaawansowania. Korzystanie z nich rozwija także kreatywność, logiczne myślenie i zdolności matematyczne bez względu na wiek! Ogromne możliwości, jakie dają roboty Abilix w zakresie konfigurowania ich wyglądu oraz programowania zachowań sprawią, że zabawa z nimi nigdy się nie znudzi. Każdy z robotów łączy się z aplikacją za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi. Przystępne i przejrzyste, multimedialne instrukcje obsługi, budowania i programowania, oraz przyjazny wygląd, czynią zabawkę odpowiednią nawet dla dzieci w wieku 3 lat! Dodatkowo, produkty z serii Krypton zawierają mnóstwo materiałów w języku polskim, dzięki czemu każdy będzie w stanie poznać bliżej fascynujący świat robotyki.

347859.jpg
Abilix Krypton 0 to zestaw pozwalający na stworzenie nawet 17 zróżnicowanych konstrukcji, z których każda pozwala na rozwijanie innych umiejętności. W budowaniu robotów pomoże poradnik dostępny z poziomu nowoczesnej aplikacji. Oprócz instrukcji dotyczących konstruowania zawiera on także przykładowy program oraz zestaw aktywności, których może podjąć się maszyna.


347859-c5r3J.jpg
Tutaj można zobaczyć wszystkie 17 projektów do zbudowania:
abilix.pl/pl/…-0/

Zestawy zostały podzielone pod kątem ich zawartości i poziomu zaawansowania. Krypton 0 to poziom podstawowy. Zestaw charakteryzuje się uproszczonym "mózgiem" robota, prostymi elementami konstrukcyjnymi oraz łatwymi w budowie projektami, przez co jest odpowiedni nawet dla dzieci w wieku 3+ lat.Dedykowana aplikacja Abilix Krypton, na urządzenia mobilne, pozwala na eksperymentowanie z programowaniem robotów, na 3 różne sposoby. Aplikacja zawiera w sobie 4 tryby, pozwalające zapoznać się z podstawowymi elementami z zestawu i przetestować każdy z modułów elektronicznych, zbudować robota zgodnie z trójwymiarową instrukcją budowy, a następnie zaprogramować go, przy pomocy programowania typu:

  • Drag & Drop (sekwencje przygotowanych akcji) - w trybie Projektowanie Robotów
  • Flowchart (programowanie diagramowe) - w trybie Schematy Blokowe
  • Scratch (układanie kolorowych bloczków) - w trybie Programowanie

Dodatkowy informacje:
neorobot.pl/pl/…tmlOpinie i recenzje na stronie ceneo:
ceneo.pl/726…123

Dostawa:
  • Odbiór w punkcie - empik 0,00 zł
  • Odbiór w Żabce - 6,99 zł

---
Cena robota na innych stronach +/- 400zł
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
Najlepsze komentarze
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz