Niestety, ta okazja już wygasła

Abi: A Robot's Tales, gra platformowo-logiczna, pierwszy raz za darmo, Android, Google Play, App Store, iOS

lip 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Za darmo też na urządzenia z jabłuszkiem
apps.apple.com/pl/…=pl

Abi: A Robot's Tale przenosi nas do dalekiej przyszłości, kiedy to ludzie już dawno wyginęli, pozostawiając po sobie swoje zdobycze technologiczne. Poznajemy postaci dwóch robotów, tytułowego Abi oraz jego przyjaciela DD. Wyruszą one z misją mającą na celu odnalezienie ich przyjaciela. Przy okazji dowiedzą się, co stoi u postaw wyginięcia rasy ludzkiej.

552587_1.jpg
Abi: A Robot's Tale jest połączeniem gry platformowej z przygodówką, a główny nacisk został tu położony na eksplorację świata i wchodzenie w interakcję z napotykanymi na drodze jego elementami. W grze jesteśmy w stanie pokierować obiema postaciami, które różnią się od siebie nie tylko gabarytami i wyglądem, ale też posiadanym zestawem umiejętności. W dowolnej chwili możemy się między nimi przełączać, starając się rozwiązywać kolejne zagadki stające na naszej drodze.

552587_1.jpg
Abi: A Robot's Tale powstało w abstrakcyjnym stylu, a za jego oprawę graficzną odpowiada Max Wang - mieszkający w Szanghaju artysta wraz z animatorem Cheng Pengiem. To oni zresztą dali grze początek, zgłaszając jej koncept do Lilith Games, a następnie zakładając własne studio, które zajęło się właśnie produkcją tego tytułu.

552587_1.jpg
Rozgrywce w grze towarzyszy klimatyczne udźwiękowienie, mające na celu tworzyć atmosferę post-apokaliptycznego świata.

552587_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy