A-DATA Power Bank 10000 mAh za 65 zł @ Satysfakcja
134°Zakończono

A-DATA Power Bank 10000 mAh za 65 zł @ Satysfakcja

16
lis 23. 2015lis 23. 2015
W Gorącym Strzale w sklepie Satysfakcja powerbank A-DATA o pojemności 10000 mAh w cenie 80 65 zł.

Ekskluzywny wygląd przypominającej skórę obudowy, niewielkie wymiary przy dużej pojemności baterii oraz możliwość ładowania i rozładowywania jednocześnie czynią z tego powerbanku doskonałego towarzysza każdej aktywne osoby poszukującej niedrogiego rozwiązania.

Koszt dostawy:
  • Paczkomat: 9,90 zł
  • Kurier: 15 zł

Oferta ważna do 24.11.2015 do godz 9:00 lub do wyczerpania zapasów.

16 Komentarzy

Jeżeli ktoś nie chce czekac dwóch tygodni na XIAOMI, to jest to dobra oferta.

Jakby nie patrzeć tutaj 66% zniżki, którą x-kom oferuje pójdzie na najtańszą przesyłkę. Dodatkowo ja osobiście każdemu odradzam x-kom.pl

@Umzer
Można i z innych stron. Każdy oryginalny power bank ma zdrapkę. Wpisuje się numer z niej na specjalnej stronie i wiadomo czy mamy oryginał. Jak nie to reklamacja albo do banku i zwrot pieniędzy.

I ładny ref link ;-) Ja nie zamówię z twojego ref linka power banka, bo w promocji JD zamówiłem za free ponad 15 sztuk rożnych marek do testowania.

n00Lis 23. 2015

@Umzer Można i z innych stron. Każdy oryginalny power bank ma zdrapkę. Wpisuje się numer z niej na specjalnej stronie i wiadomo czy mamy oryginał. Jak nie to reklamacja albo do banku i zwrot pieniędzy.I ładny ref link ;-) Ja nie zamówię z twojego ref linka power banka, bo w promocji JD zamówiłem za free ponad 15 sztuk rożnych marek do testowania.Tam jest najtańszy

admin

@Umzer Tylko następnym razem bez refa

niebawem ten cały SRA... sorki XIA...-OMI zaleje wysypiska a wy skończycie reklamować szajs !

@Bigluk co to Za herezje

@Bigluk Posiadasz Xiaomi? Bo jak nie, to się nie wypowiadaj. Kilka markowych powerbanków rozkłada na łopatki ceną i jakością wykonania, a niemarkowe nie mają co do niego startować. Posiadam ja, posiadają znajomi i nikt nie narzeka. Trzyma parametry podane przez producenta. Jak na razie nie słyszałem, żeby znajomym sprawiał problemy.

Również korzystam z xiaomi 10400 i jest rewelacyjny. Ponad tydzień bez kontaktu mój telefon może funkcjonować.

porozmawiamy za rok. jeśli nadal powiecie że wszystko ok to zwrócę honor. Nie spotkałem ani jednej chińskiej rzeczy o której mógłbym powiedzieć że "rozkłada na łopatki .... jakością wykonania" to dopiero herezja. Ja mam też np powerbank firmy OMEGA, działa bez zarzutu ale nie reklamuje jak wy xiaomi pod niebiosa . Wystarczy sprawdzić jakie mają zabezpieczenia takie "chinolstwa".Widzę że wyznajesz zasadę "Nie znam się, więc się wypowiem" Świetnie nadajesz się na polityka

W internecie znajdziesz setki zdjęć rozebranych powerbanków XIAOMI. Nie dość, że ogniwa dają jedne z najlepszych (SANYO 3350 mAh), to elektronika też jest dobra (ogniwa są chronione lepiej niż wymaga tego producent). mdiy.pl/tes…ah/

Lepiej zobacz co masz w tym swoim Omega.

BiglukLis 24. 2015

porozmawiamy za rok. jeśli nadal powiecie że wszystko ok to zwrócę honor. Nie spotkałem ani jednej chińskiej rzeczy o której mógłbym powiedzieć że "rozkłada na łopatki .... jakością wykonania" to dopiero herezja. Ja mam też np powerbank firmy OMEGA, działa bez zarzutu ale nie reklamuje jak wy xiaomi pod niebiosa . Wystarczy sprawdzić jakie mają zabezpieczenia takie "chinolstwa".Chłopie, czy Ty przespałeś ostatnią dekadę? Czasy kiedy słowo "chińszczyzna" było tożsame ze słowem "tandeta" dawno minęły. Xiaomi jest tego świetnym przykładem - ich powerbanki są na rynku od bodaj 1,5 roku i jak na razie zbierają jedynie pozytywne recenzje. Poczytaj też o telefonach Xiaomi - jeśli chodzi o jakość wykonania, to w niczym nie ustępują telefonom produkowanym w Chinach dla koncernów z USA, czy innej Korei.
Oczywiście nie dotyczy to okazji z Chin za "dolara" - tu jakość rzeczywiście najczęściej dobrze odzwierciedla cenę.

@krzychu78
Nie zgodzę się ...
Nie dość że nie przespałem to nie dałem się nabrać na pseudo reklamę w internecie. Tak samo starali się przekonać ludzi do marki GOCLEVER/MANTA i wielu innych.
Jedyne co się zmieniło w ostatniej dekadzie to cały sprzęt elektroniczny na całym świecie zrobił się bardziej szajsowny i mniej odporny na "czas".
To jest moje osobiste zdanie więc nie gorączkujcie się zbytnio Swoją drogą ciekawe ilu z was ma org xiaomi a ile podrobki.

@Bigluk

Naprawdę porównujesz GC do XIAOMI? Wiesz, co różni te dwie firmy. Jedna z nich ma dział o nazwie "Kontrola Jakości" i jest 5 producentem smartfonów na świecie, a druga obkleja odpadki swoim logo.

Mój ulubiony pisarz powiedział kiedyś "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". W pełni się z nim zgadzam.

@Bigluk Wartość firmy nie jest wyznacznikiem jakości produktów (patrz: Apple).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst