Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
161°
911 Operator
gru 19. 2020
Graj na mapie dowolnego miasta na świecie!

W 911 OPERATOR wcielasz się w rolę operatora numeru ratunkowego, który musi błyskawicznie reagować na przychodzące zgłoszenia. Twoim zadaniem jest nie tylko odbieranie telefonów, ale również odpowiednia reakcja na sytuację – czasem wystarczy podanie instrukcji pierwszej pomocy, innym razem potrzebna jest interwencja policji, straży pożarnej czy służb medycznych. Pamiętaj, że po drugiej stronie telefonu może być każdy: ojciec umierającej córki, nieobliczalny zamachowiec czy zwykły żartowniś. Czy poradzisz sobie z każdym z nich?

GRAJ W DOWOLNYM MIEŚCIE NA ŚWIECIE*
Sprawdź dziesiątki tysięcy miast z całego świata. W trybie dowolnym możesz wybrać dowolne miasto, a gra pobierze jego mapę wraz z prawdziwym rozkładem ulic, adresów i infrastruktury służb ratunkowych. Spróbuj również swoich sił w trybie kariery, w którym czeka 6 miast z unikatowymi wydarzeniami – przetrwaj trzęsienie ziemi w San Francisco i ochroń Waszyngton przed zamachami bombowymi.

ZARZĄDZAJ ZESPOŁAMI
Masz do dyspozycji szereg jednostek policji, straży pożarnej i służb medycznych, które korzystają ze zróżnicowanych pojazdów (od zwykłych karetek po helikoptery), przydatnego ekwipunku (m.in. kamizelki kuloodporne, apteczki czy narzędzia techniczne) i profesjonalnych członków zespołu o różnych umiejętnościach.

ŻYCIE LUDZKIE JEST W TWOICH RĘKACH!

Kluczowe cechy gry:
* Ponad 50 nagrań dialogów inspirowanych prawdziwymi telefonami: czasem poważnymi i dramatycznymi, a czasem zabawnymi lub irytującymi.
* Prawdziwe instrukcje pierwszej pomocy.
* Możliwość grania w dowolnym mieście na świecie!
* 6 specjalnie przygotowanych miast w trybie kampanii z wyjątkowymi telefonami i wydarzeniami.
* Ponad 140 typów generowanych zgłoszeń.
* 12 typów pojazdów służb ratunkowych (w tym helikoptery, furgonetki policyjne czy motory).
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz