Niestety, ta okazja już wygasła
911 Operator
329° Zakończono

911 Operator

10,99zł29,99zł-63% Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
6
sie 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opracowana przez rodzime studio Jutsu Games gra stategiczno-symulacyjna, stanowiąca rozwinięcie zwycięskiego projektu z konkursu Indie Showcase, jaki odbył się podczas konferencji Digital Dragons 2016.

W 911 Operator gracze wcielają się w pracownika służb ratunkowych, obsługującego linię telefoniczną. Do naszych zadań należy przede wszystkim odbieranie połączeń od zagrożonych bądź już poszkodowanych osób, pomaganie im i dysponowanie na miejsca zdarzeń konkretnych służb mundurowych i ratunkowych. Oznacza to, że musimy np. udzielać porad związanych z pierwszą pomocą, a także dobierać odpowiednią liczbę ludzi i pojazdów (ciężarówki, helikoptery i wozy policji, straży pożarnej oraz pogotowia), by wysłać dobrze przygotowaną ekipę na miejsce wypadku. Ponadto czasami zdążają się też żartownisie – tych trzeba po prostu zignorować, o ile uda nam się rozpoznać delikwenta podczas rozmowy. Deweloperzy zatroszczyli się o szereg rozmaitych sytuacji – czasami są one bardzo poważne, innym razem zabawne, a bywa też, że frustrujące. Zmagamy się z nimi w ramach trybu fabularnego, którego akcja rozgrywa się w sześciu miastach.
Gracz może także toczyć rozgrywkę w trybie dowolnym, oferującym możliwość zaliczenia dyżuru w jednym z miast, których mapa znajduje się w bazie OpenStreetMap. Dzięki temu w 911 Operator obsługujemy zdarzenia odbywające się w realnych miejscach, a lokalizacja szpitali, remiz straży pożarnej czy posterunków policji wiernie odzwierciedla faktyczny stan.

Przed zakupem można zagrać w darmowe demo gry.

Opis gry.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Fajna giera, ale ma jeden mankament, szybko staje sie monotonna i przewidywalna.
Mang17/08/2019 17:02

Już płatne


Przecież nie było za darmo. To obniżka
6 Komentarzy
Fajna giera, ale ma jeden mankament, szybko staje sie monotonna i przewidywalna.
Już płatne
Mang17/08/2019 17:02

Już płatne


Przecież nie było za darmo. To obniżka
Symulacja call center
Wersja na telefon jest pod jakimś względem zubożona niż na pc?
Myślałem ze nowy operator na rynku się pojawił
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst