31°
Zakończono
80 zł na paliwo! Kupuj na PLUS.PL i odbierz RABAT na stacjach ORLEN
80 zł na paliwo! Kupuj na PLUS.PL i odbierz RABAT na stacjach ORLEN

80 zł na paliwo! Kupuj na PLUS.PL i odbierz RABAT na stacjach ORLEN

"Jeżeli nie masz jeszcze karty VITAY, to przystąp do programu. Możesz to zrobić na stacji
Orlen. Doładuj konto VITAY, używając kodu, który dostałeś od Nas lub pokaż przy kasie
kartę VITAY razem z kodem. Uzyskane doładowanie wymień na rabat na paliwo
lub inne nagrody z katalogu Programu VITAY."

2 Komentarze

jak przycebulić? co zamówić?

@MSTRKRFT nic
"Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w Okresie Trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki:
1) zawrze z Organizatorem na piśmie umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 miesiące (dalej jako: „Umowa”), w wyniku zamówienia złożonego w Okresie Trwania Promocji w Sklepie Internetowym Plus na stronie plus.pl (dalej jako: „Zamówienie”), wybierając promocję: a) JA + do wszystkich bez końca - Smartfon (SKLEP INTERNETOWY) z abonamentem w kwocie 69,99 PLN brutto lub wyższej, b) JA + do wszystkich bez końca - Tylko SIM (SPRZEDAŻ NA ODLEGŁOŚĆ) z abonamentem w kwocie 49,99 PLN brutto lub wyższej, c) JA + LTE z modemem lub routerem na 24 miesiące w sprzedaży na odległość -3 miesiące gratis z abonamentem w kwocie 59,99 PLN lub wyższej, d) JA + LTE - tylko SIM na 24 miesiące w sklepie internetowym z abonamentem w kwocie 49,99 PLN lub wyższej,
2) nie skorzysta z programu SmartDOM,
3) nie skorzysta z prawa do odstąpienia od Umowy na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r., poz. 827),"


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst