70% zniżki na pakiet badań laboratoryjnych @ Diagnostyka
73°Zakończono

70% zniżki na pakiet badań laboratoryjnych @ Diagnostyka

5
lis 23. 2015
Każdy, kto zgłosi się do udziału w konkursie organizowanym przez sieć laboratoriów Diagnostyka, otrzyma bon uprawniający do 70% zniżki na pakiet badań.
Pakiety zalecane są do wykonania przez kobiety i mężczyzn po 50 roku życia.

Aby dokonać zgłoszenia trzeba podać imię, nazwisko, miasto i odpowiedzieć na pytanie o motywację zgłoszenia. Uwaga - zgłaszać mogą się tylko kobiety.

W konkursie można wygrać tygodniowy pobyt w domu wakacyjnym, 13-dniowy pobyt w SPA oraz tablety (nie leki tylko elektronika ) oraz zestawy kosmetyków. Jednak nie to jest najistotniejsze, bo nagrody główne przeznaczone są dla 26 osób, a zniżkę na badania otrzyma każdy.

Pakiet badań dla kobiet obejmuje: Morfologia krwi (pełna),OB,kwas moczowy, glukoza, kreatynina, GGTP, ALT, TSH, cholesterol całkowity, estradiol, wapń całkowity, fosfor, Ca-125, Ca19-9, Ca 15-3 - za kwotę 70zł zamiast 200zł.
Pakiet badań dla mężczyzn obejmuje: Morfologia krwi (pełna),OB,kwas moczowy, glukoza, kreatynina, GGTP, ALT, TSH, Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), testosteron, Ca19-9, PS - za kwotę70zł zamiast 200zł.

Bony będą miały ważność do 31 grudnia 2015.


Promocja obowiązuje do 30 listopada.


Regulamin
Aktualizacje społecznościowe
Diagnostyka Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Jest jakaś wartość merytoryczna tych badań? Potrafią cos ważnego wskazać, czy sprawdzamy poziomy dla samego sprawdzania? Nie mówię o morfologii
Hemus90lis 23. 2015

Jest jakaś wartość merytoryczna tych badań? Potrafią cos ważnego wskazać, c …Jest jakaś wartość merytoryczna tych badań? Potrafią cos ważnego wskazać, czy sprawdzamy poziomy dla samego sprawdzania? Nie mówię o morfologii


Odczyn zapalny, nieprawidłowości w pracy tarczycy, jakieś niepokojące symptomy problemów z nerkami, wczesne diagnozowanie cukrzycy, cholesterol jest istotny (można być super szczupłym z cholesterolem jak gruby 60 latek, przez co miażdżyca dużo szybciej postępuje). Lekarzem nie jestem, ale moim zdaniem sensowne są te badania - ale traktować je trzeba jako przesiewowe, bo jeśli faktycznie coś złego się dzieje, to powinno wyjść.
Ja widzę 70 zł, z nie 70%.
@Kaban dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem :-) kupie chyba rodzicom
@Hemus90 Jak masz kogoś znajomego na medycynie/po studiach medycznych na pewno będzie w stanie więcej powiedzieć. Mogę się mylić bazuje tylko na własnych doświadczeniach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst