Niestety, ta okazja już wygasła
+7 Monet za zakupy od 77 zł w kategoriach Zabawki i Zabawki ogrodowe
456° Zakończono

+7 Monet za zakupy od 77 zł w kategoriach Zabawki i Zabawki ogrodowe

11
sie 31.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby otrzymać dodatkowe Monety:
1. Kup i opłać w jednej płatności zakupy za minimum 77 zł (bez kosztów przesyłki) w kategoriach Zabawki, Zabawki ogrodowe.
2. W ciągu 6 dni przejdź do zakładki Monety, gdzie kliknij w [odbierz].
3. Na Twoje konto wpadną dodatkowe Monety.

Promocja trwa od 31 sierpnia do 2 września. W czasie jej trwania możesz zgarnąć maksymalnie 7 Monet.

Regulamin promocji
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

11 Komentarzy
Coraz mniej monet .p
Bo mniejsza kwota minimalna. Prawie 10 ÷ to i tak ladnie.
doduo31/08/2019 10:48

Bo mniejsza kwota minimalna. Prawie 10 ÷ to i tak ladnie.


Ładnie to jest w Biedronce jak robią 2+1. Wtedy masz nawet 33%, tutaj niecałe 10% szału nie robi.
Edytowane przez: "BaZyL4" sie 31.
BaZyL431/08/2019 14:58

Ładnie to jest w Biedronce jak robią 2+1. Wtedy masz nawet 33%, tutaj n …Ładnie to jest w Biedronce jak robią 2+1. Wtedy masz nawet 33%, tutaj niecałe 10% szału nie robi.


Jednak wybór „troche" większy jest na allegro. No i nie trzeba się wybierać do Biedronki, stać w kolejkach, grzebać w koszach, itd. Co kto lubi.
Łączy się ta akcja z monetami za zakupy w Strefie rodzica Allegro?
BaZyL431/08/2019 14:58

Ładnie to jest w Biedronce jak robią 2+1. Wtedy masz nawet 33%, tutaj n …Ładnie to jest w Biedronce jak robią 2+1. Wtedy masz nawet 33%, tutaj niecałe 10% szału nie robi.


A to super, tylko w biedronce nie ma zabawek.
pow3r31/08/2019 21:57

A to super, tylko w biedronce nie ma zabawek.


A co to jest to co nazywają "zabawkami" w takim razie? Czym jest LEGO sprzedawane w Biedronce? Czym jest PlayDoh? I wiele wiele innych markowych zabawek? Tekstylia? Mrożonki? Art. przemysłowe?
Tego nie wiem ja. Nie wiedzą tego pracownicy w biedronce też. Nie wie tego nawet kadra kierownicza. Zabawka to towar oznaczony w wewnętrznych przepisach biedronki jako zabawka. Tobie może się wydawać, że widzisz zabawki w biedronce, ale to są zabawki w ogólnym pojęciu. Z doświadczenia rozumiemy co moze sie miescić w kategorii zabawka, ale to jest biedronka. Tu się poslugujemy kodami i kategoriami przyporządkowanymi do kodów. Zabawka w biedronce to towar zakwalifikowany do kategori zabawka, a nie koniecznie jakiejś przedmioty, które wymieniasz, chyba, że zweryfikowałeś to w wewnetrznych bazach sklepu.
pow3r01/09/2019 01:07

Tego nie wiem ja. Nie wiedzą tego pracownicy w biedronce też. Nie wie tego …Tego nie wiem ja. Nie wiedzą tego pracownicy w biedronce też. Nie wie tego nawet kadra kierownicza. Zabawka to towar oznaczony w wewnętrznych przepisach biedronki jako zabawka. Tobie może się wydawać, że widzisz zabawki w biedronce, ale to są zabawki w ogólnym pojęciu. Z doświadczenia rozumiemy co moze sie miescić w kategorii zabawka, ale to jest biedronka. Tu się poslugujemy kodami i kategoriami przyporządkowanymi do kodów. Zabawka w biedronce to towar zakwalifikowany do kategori zabawka, a nie koniecznie jakiejś przedmioty, które wymieniasz, chyba, że zweryfikowałeś to w wewnetrznych bazach sklepu.


No ok, rozumiem teraz Twój tok rozumowania i nawet zgadzam się z nim. Mimo wszystko to co łapie się w kategorię zabawek w Biedronce potrafi być w znacznie lepszych cenach niż po promocjach na Allegro.
BaZyL401/09/2019 01:09

No ok, rozumiem teraz Twój tok rozumowania i nawet zgadzam się z nim. M …No ok, rozumiem teraz Twój tok rozumowania i nawet zgadzam się z nim. Mimo wszystko to co łapie się w kategorię zabawek w Biedronce potrafi być w znacznie lepszych cenach niż po promocjach na Allegro.


Jest też druga strona medalu. Chesz kupić zabawkę dla swojego dziecka. Bardzo jest to nieprawdopodobne, że akurat (pomijając nawet wszelkie problemy z kategoriami wewnetrznymi towarów w sklepie) to czego szukasz jest w biedronce. Bardzo nieprawdopodobne jest też, że znajdziesz coś zbliżonego. A jak jesg na allegro? A powiedzmy chcę kupić maskotkę cthulhu. Znajdę? Zaraz się przekonamy.
pow3r01/09/2019 01:26

Jest też druga strona medalu. Chesz kupić zabawkę dla swojego dziecka. Ba …Jest też druga strona medalu. Chesz kupić zabawkę dla swojego dziecka. Bardzo jest to nieprawdopodobne, że akurat (pomijając nawet wszelkie problemy z kategoriami wewnetrznymi towarów w sklepie) to czego szukasz jest w biedronce. Bardzo nieprawdopodobne jest też, że znajdziesz coś zbliżonego. A jak jesg na allegro? A powiedzmy chcę kupić maskotkę cthulhu. Znajdę? Zaraz się przekonamy.


Zależy od klienta. Jeśli chcesz kupić prezent dla swojego dziecka, to wiesz czego chcesz, dla kogo i raczej niedługo przed wręczeniem. Jeśli dla czyjegoś dziecka to szukasz zabawki, nie przykładasz az tak wielkiej wagi czy jest to jakas konkretna, przeglądasz co jest aktualnie w Biedronce i coś może się trafić.
Zakup za 78 zł i monety przyznane od ręki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst