Niestety, ta okazja już wygasła
6x piwo Połczyńskie (2,59zł za 1) @ Netto
616° Zakończono

6x piwo Połczyńskie (2,59zł za 1) @ Netto

15,54zł23,94zł-35%Netto Okazje
24
Zaktualizowano gru 11. 2018 (Opublikowano lis 22. 2018)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AKTUALIZACJA: 10-16.12. w Netto karton 6 piw z browaru regionalnego Połczyn za 15,54 zł (2,59 zł za 1) - Połczyńskie, wśród których są: Chmielowe, Zdrojowe, Tęgie, Czarne, Połczyński Zdrój i na miodzie Drahimskim (dzięki @chalwadosmarowania) - jako jedyne piwo miodowe na świecie zawiera w sobie złoto Szwajcarii Połczyńskiej - Miód Drahimski, wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych jako pierwszy produkt w województwie zachodniopomorskim.

Standardowa cena jednego to 3,99 zł.

Ich mocną stroną jest świetna woda, na której warzone jes piwo w Połczynie-Zdroju. Ciekawostką jest fakt, że Połczyn zawdzięcza ją właśnie browarowi. Pod koniec XIX wieku jego ówczesny właściciel zbudował wodociąg na potrzeby zakładu i użyczył go również miastu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Netto to podpucha , w promocji tylko kilka zgrzewek na pierwszy dzień switem dla znajomego i po promocji do końca tygodnia .
Sprawdziłem to dwa razy zawsze było tak samo , wiec olewam ten sklep i ich pseudo promocje.
24 Komentarze
i tak nie przyjdzie dostawa do sklepu. nigdy nie ma
Netto to podpucha , w promocji tylko kilka zgrzewek na pierwszy dzień switem dla znajomego i po promocji do końca tygodnia .
Sprawdziłem to dwa razy zawsze było tak samo , wiec olewam ten sklep i ich pseudo promocje.
Ochotniklis 26.

Netto to podpucha , w promocji tylko kilka zgrzewek na pierwszy dzień …Netto to podpucha , w promocji tylko kilka zgrzewek na pierwszy dzień switem dla znajomego i po promocji do końca tygodnia .Sprawdziłem to dwa razy zawsze było tak samo , wiec olewam ten sklep i ich pseudo promocje.Zgadzam się też to zauważyłem!
@Cad@Kaban@zorka - jeśli można, to podbijcie, tym razem w kartonowym 6-paku
niby wodę powinni mieć dobrą, ale jakoś mnie te piwo nie przekonuje. Za to Amber za 2,29 w Biedronce to świetna promocja, naturalny i chmielowy polecam.
Przyjąłem wczoraj Tęgiego.

Dobrze czesze
koneserzy polecają?
siki
mateusz.sieczka1 min

siki


Wiemy, sami do niego sikamy
Jakby w środku było ABBE pszeniczne, warzone przez nich kilka lat temu brałbym na potęgę 1591068-jxckb.jpg
Zacna Panie cena
Zawsze to przeczytam inaczej.... Zdrojowe popłuczyny
Miodowe też, jeśli to te zestawy co można kupić w Dino. Kupiłem już chyba 3 razy i byłem mega zadowolony Jak chcecie to sprawdzę jakie są ostatnie 2 piwka, ale chyba zdrojowe jest podwójnie.
chalwadosmarowania11/12/2018 11:28

Miodowe też, jeśli to te zestawy co można kupić w Dino. Kupiłem już chyba 3 …Miodowe też, jeśli to te zestawy co można kupić w Dino. Kupiłem już chyba 3 razy i byłem mega zadowolony Jak chcecie to sprawdzę jakie są ostatnie 2 piwka, ale chyba zdrojowe jest podwójnie.


Chcemy, chcemy!
freelancer11/12/2018 11:31

Chcemy, chcemy!1591832-WaLnF.jpgProszę, jednak z tym dubelkiem się myliłem. Ludzie w sklepie mieli śmieszne miny jak robiłem to zdjęcie
chalwadosmarowania53 s

[Obrazek] Proszę, jednak z tym dubelkiem się myliłem. Ludzie w sklepie mi …[Obrazek] Proszę, jednak z tym dubelkiem się myliłem. Ludzie w sklepie mieli śmieszne miny jak robiłem to zdjęcie


Brawo Ty! No i jest miodeeek
Będzie pite
Kupione 1593215-EUs3a.jpg
Granitoid1 min

Kupione [Obrazek]


Smacznego! Zwłaszcza miodowego
Kupiłem w ciemno, zobaczymy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst