308°
Zakończone
6x paczek M&M (150g) za 11,48zł (lub 4 paczki za 5,98zł!) @ Tesco

6x paczek M&M (150g) za 11,48zł (lub 4 paczki za 5,98zł!) @ Tesco

Artykuły spożywczeOkazje Tesco

6x paczek M&M (150g) za 11,48zł (lub 4 paczki za 5,98zł!) @ Tesco

Pepper

Aktualizacja 1
Z kuponem można zakupić 4 opakowania M&M za 5,98zł, oraz np. 2 opakowania krówek + np wafelek za nieco ponad 3zł!
Od wczoraj w sieci Tesco dzięki połączeniu dwóch promocji, 6 paczek M&M, po 150g każda kupimy za 11,48zł.

Cena standardowa jednej paczki to 5,49zł.

Aby skorzystać z promocji, musimy wziąć parzystą liczbę paczek, aby skorzystać z promocji 2za1 a następnie musimy przy kasie dać kasjerce kupon rabatowy -5zł przy zakupach za 15zł na słodycze dostępny w gazetce.

Łącznie, przy zakupie 6 paczek, dostałem 21,47zł rabatu:
15811.jpg


Promocja działa także na krówki (2 opakowania po 350g każde za 6,99zł), a także np. na czekoladę Studentską która w promocji kosztuje 6,99zł/sztuka (musimy kupić dwie i jakiś "zapychacz za 1,02zł).

27 Komentarzy

Zaimponowałeś mi!

A te krówki to jak wychodzi? @Kaban
I czy MMsy są tylko rozechowe czy są jakieś czekoladowe?

Pepper

Trudna matematyka co @Jacuss ? 2za1 więc dwie paczki kosztują 6,99zł, więc musimy wziąć 4 paczki za 13,98zł + coś za 1,02zł., wyjdzie 10zł za 4 paczki krówek + coś (np. jakiś wafelek).

KabanSty 22.

Trudna matematyka co @Jacuss ? 2za1 więc dwie paczki kosztują 6,99zł, więc musimy wziąć 4 paczki za 13,98zł + coś za 1,02zł., wyjdzie 10zł za 4 paczki krówek + coś (np. jakiś wafelek).



jazda szok jade do tesco mam nadzieje ze gazetka będzie

Pepper

Z kasjerką jak rozmawiałem, to mówiła, że nikt z tego nie korzysta. Na wykopie piszą, że można jeszcze bardziej przycebulić - bo niby kupon wchodzi przy zakupie np 2 paczek krówek i zapychacza - ponoć najpierw jest odejmowane od 15zł te 5zł z kuponu, a potem te 6,99zł za 2za1, więc 2 paczki + coś powinny kosztować koło 3zł. Sprawdź, może się uda.

Jak kupie 4 paczki za 10 zł KRÓWEK to moja żona będzie mnie na rękach nosić więc aż tak już cebulił nie będę @Kaban

@Kaban

Gdzie jest info co jest w promocje 2za1?

Pepper

W gazetce.

KabanSty 22.

W gazetce.



Już wiem tylko tu nie można usuwać komentarzy

12,75zł/kg dobra okazja a można jeszcze taniej mając zniżkę pracowniczą, wyszłoby jakieś 10zł w kumulacji tej promocji
Pamiętam promocję na ten sam produkt w biedronce, gratis były biało czerwone farbki w kulkach, wtedy wychodziło 12zł albo 15zł za kilogram.

Plusik się należy za dostrzeżenie kumulacji w promocji

...już nie chce korzystać z cukierkowych promocji ani alkoholowych bo się przejadłem i przepiłem a promocja piwna z Lidla pepper.pl/pro…732 kusi bardzo

12,75 za kg ? jak to liczysz?

4 5,5 = 22 zł /2 = 11 -5 = 6zł /4 = 1,50 za paczuszke która ma 150 gram, czyli razem 15zł/kg
mając kupon 35 zeta kupic 18 paczek za 100zł -50-35 czyli za 15 wiec wychodzi 83 grosze za paczke xd

Numer z M&M przeszedł.Tylko lekko zmodyfikowany.Tzn 4 paczki + kupon, całkowity koszt 5.99zł
To wychodzi 1.50zł za paczkę.

Potwierdzam. Deala można jeszcze nieco ulepszyć. Kupiłem 4 paczki M&M's za 5,99 (kilogram wychodzi równo 10 złotych) oraz 2 paczki krówek, po 350 gramów wraz z zapychaczem Grześkiem łącznie za 3,08 ( Krówki za 1,99 - cena kg 2,84 i baton 1,09). Przechodzi TYLKO w kasach klasycznych, przed zamknięciem transakcji,a nie po, należy panią kasjerkę poprosić do nabicie kuponu. Do każdego zamówienia można także dołączać tę samą kartę ClubCard, jednak przy którymś z kolei zamówieniu wolałem przejść w tryb incognito (poo).

Sorki za post po postem, ale warty uwagi jest także zakup Snickersów, metodą klasyczną. 6-pack (350g) w promocyjnej cenie na półce kosztuje 5,49 zł. Trzy, z użyciem kuponu, kupujemy za 11,48 zł (1,05 kg). Cena za kilogram wynosi wówczas 10,94 złocisza.

Zeskanowany i wydrukowany kupon też przejdzie? ;-)

Pepper

@Meow Niestety - nie.

Co do reszty - potwierdzam. Właśnie wróciłem z Tesco i faktycznie - jak da się kupon na początku to bezproblemowo można kupić 4 paczki M&M za niecałe 6zł. Można też kombinować - sam kupiłem 2 paczki M&M i czekoladę Studentską za niecałe 7,50zł

ten kupon na słodycze można realizować tylko w kasach normalnych? bo u mnie głównie samoobsługowe tylko czynne Jak to jest?

no i 200 na batony poszło

Ja kupiłem 10 paczek za 22 zł mniam

10 paczek z 22zł ?

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst