Niestety, ta okazja już wygasła
6szt filtrów do wody BRITA Maxtra+ Pure Performance, o/os 0zł
104° Zakończono

6szt filtrów do wody BRITA Maxtra+ Pure Performance, o/os 0zł

83,99zł98zł-14% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
13
cze 5.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
taka sama cena również na OleOle:
oleole.pl/wkl…tml
Oryginalne filtry Brita taniej.
  • BRITA MicroFlow Technology wykorzystuje naturalne surowce – węgiel aktywny powstały na bazie łupin orzecha kokosowego
  • Wymiennik jonowy, poprzez redukcję twardości wody, chroni czajniki i inne sprzęty gospodarstwa domowego przed kamieniem
  • Usuwa metale ciężkie, takie jak ołów i miedź
269870.jpg
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Co wam znowu nie pasuje? 14zł to bardzo dobra cena.
IMO oczywiście lepiej za połowę ceny kupić Aquaphora, ale nie każdemu musi smakować i nie każdemu wejdzie do dzbanka.
To są chyba te nowe filtry Brity, które 'wytrzymują' czasowo 1/2 tego co 'klasyki'.
satsat05/06/2020 00:53

To są chyba te nowe filtry Brity, które 'wytrzymują' czasowo 1/2 tego co 'k …To są chyba te nowe filtry Brity, które 'wytrzymują' czasowo 1/2 tego co 'klasyki'.


A co znaczy wytrzymują? Normalnie Brita zaleca wymianę co miesiąc, co zatem stanie się po 2 tygodniach? Woda przestaje lecieć, obudowa zaczyna się rozkładać, wnętrze filtra wypływa do wody? Nie hejtuję, po prostu jestem ciekawy co się dzieje.
eLch05/06/2020 01:33

A co znaczy wytrzymują? Normalnie Brita zaleca wymianę co miesiąc, co za …A co znaczy wytrzymują? Normalnie Brita zaleca wymianę co miesiąc, co zatem stanie się po 2 tygodniach? Woda przestaje lecieć, obudowa zaczyna się rozkładać, wnętrze filtra wypływa do wody? Nie hejtuję, po prostu jestem ciekawy co się dzieje.


Co się dzieje? Przestaje odkamieniać i oczyszczać - zamiast wody leci jakieś świństwo, a ściankach filiżanek osadza się brązowy nalot.
satsat05/06/2020 00:53

To są chyba te nowe filtry Brity, które 'wytrzymują' czasowo 1/2 tego co 'k …To są chyba te nowe filtry Brity, które 'wytrzymują' czasowo 1/2 tego co 'klasyki'.


A testowałeś? Bo u mnie wytrzymują dwa razy dłużej, no ale ja mam bardzo twardą wodę.
Powiedziałbym że ten akurat model jest średni, bo jego wydajność to tylko 100l. Przy używaniu codziennie po 4l już w granicach 20-30 dni średnio były wydajne. Mam wrażenie że Brita Hard Water od początku lepiej się sprawdzają pod względem smaku wody i wydajności.
Fishkin05/06/2020 01:41

A testowałeś? Bo u mnie wytrzymują dwa razy dłużej, no ale ja mam bardzo tw …A testowałeś? Bo u mnie wytrzymują dwa razy dłużej, no ale ja mam bardzo twardą wodę.


No właśnie u mnie też przy twardej wodzie o wiele wcześniej zaczął się wytrącać kamień. Po dwóch próbach wróciłem do klasyka.
4517281-TjfOh.jpg
Hard Water tez jest taniej
Moja wstawka z Selgrosa z ceną 13,85/ szt skończyła z -150 jak na razie. Ludzie gdzie wasza logika. Ta sama cena tu +tam -.

pepper.pl/pro…133
Fishkin05/06/2020 01:41

A testowałeś? Bo u mnie wytrzymują dwa razy dłużej, no ale ja mam bardzo tw …A testowałeś? Bo u mnie wytrzymują dwa razy dłużej, no ale ja mam bardzo twardą wodę.


Ja liczyłem. I uważam, że zmyślasz, albo błędnie oceniasz na oko. Woda zaczyna walić kranem po kilkudziesięciu litrach po 2-3 tygodniach.
Brita wymusza na ludziach używanie gorszych wkładów po 2x wyższej cenie - tu nie ma co bronić w ogóle.
Tarec07/06/2020 16:17

Ja liczyłem. I uważam, że zmyślasz, albo błędnie oceniasz na oko. Woda zacz …Ja liczyłem. I uważam, że zmyślasz, albo błędnie oceniasz na oko. Woda zaczyna walić kranem po kilkudziesięciu litrach po 2-3 tygodniach.Brita wymusza na ludziach używanie gorszych wkładów po 2x wyższej cenie - tu nie ma co bronić w ogóle.


Nie zarzucaj mi kłamstwa skoro nie masz na to żadnych dowodów wuju. U mnie normalny filtr wytrzymuje tydzień, a ten dwa tygodnie. Ty napisałeś, że po 2-3 tygodniach "wali kranem" jak to fachowo nazwałeś, więc chcąc niechcąc tylko potwierdziłeś moje słowa.

Ja opisuję to co widzę, nie mam żadnego powodu, żeby wprowadzać ludzi w błąd. Wystarczy popatrzeć na świeżo zaparzoną herbatę (taką samą) pod światło, w szklanym naczyniu i nie trzeba pomiarów laboratoryjnych, żeby stwierdzić kiedy filtr zaczyna padać.
No i wyjaśnij jak to Brita "wymusza" stosowanie dwa razy droższych wkładów. Biją cię bambusem po stopach, że nie możesz używać zamienników?
Fishkin07/06/2020 16:24

Nie zarzucaj mi kłamstwa skoro nie masz na to żadnych dowodów wuju. U mnie …Nie zarzucaj mi kłamstwa skoro nie masz na to żadnych dowodów wuju. U mnie normalny filtr wytrzymuje tydzień, a ten dwa tygodnie. Ty napisałeś, że po 2-3 tygodniach "wali kranem" jak to fachowo nazwałeś, więc chcąc niechcąc tylko potwierdziłeś moje słowa.Ja opisuję to co widzę, nie mam żadnego powodu, żeby wprowadzać ludzi w błąd. Wystarczy popatrzeć na świeżo zaparzoną herbatę (taką samą) pod światło, w szklanym naczyniu i nie trzeba pomiarów laboratoryjnych, żeby stwierdzić kiedy filtr zaczyna padać. No i wyjaśnij jak to Brita "wymusza" stosowanie dwa razy droższych wkładów. Biją cię bambusem po stopach, że nie możesz używać zamienników?


Zmienia kształt wkładu i komory filtra w dzbankach żeby nie pasowały zamienniki, ignorancie.

I nie wiem ile wody jest w "2 tygodniach", ale oryginalne Maxtry bez plusa wg samego producenta starczały na 50% więcej wody niż Maxtra+.
Tarec07/06/2020 16:41

Zmienia kształt wkładu i komory filtra w dzbankach żeby nie pasowały zam …Zmienia kształt wkładu i komory filtra w dzbankach żeby nie pasowały zamienniki, ignorancie.I nie wiem ile wody jest w "2 tygodniach", ale oryginalne Maxtry bez plusa wg samego producenta starczały na 50% więcej wody niż Maxtra+.


A no tak, bo dzbanek to taka wartość, że całkowicie blokuje zakupy na całe życie
Nie ma znaczenia ile wody jest w 2 tygodniach. Jeśli zużywa się jej mniej więcej tyle samo w każdym tygodniu to zdradzę ci, że w 2 tygodnie zużyjesz 2x więcej wody niż w jeden
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst