6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą kredytową Getin Banku
415°

6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą kredytową Getin Banku

Getin Bank Okazje
22
415°
6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą kredytową Getin Banku
Obowiązuje do 31/12/2020paź 22. 2020
Po kilkumiesięcznej przerwie wraca promocja dla posiadaczy kart kredytowych Getin Banku, którzy dotąd nie zarejestrowali ich w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ponownie do zdobycia jest 6800 punktów na start (równowartość 100 zł), które można wykorzystać u dowolnego partnera programu.

Promocja w pigułce:

CZAS TRWANIA
Trwa do: 31.12.2020
ZYSK
6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile (wymiennych m.in. na vouchery o wartości 100 zł).
ODBIORCA
Nowy lub obecny posiadacz karty kredytowej Mastercard w Getin Banku, który nie zarejestrował jej jeszcze do programu Mastercard Bezcenne Chwile.
ŁATWOŚĆ UZYSKANIA PREMII
Łatwo. Wystarczy przypisać kartę kredytową do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zrealizować warunki aktywności określone w regulaminie.
Akcja "Punkty na start z Getin Noble Bank SA", w której do zdobycia jest 6800 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile potrwa do 31 grudnia 2020 r. Nie można wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż bank przewidział rozdanie tylko 2000 nagród.


Kto ma szansę na bonus?
Warunki uczestnictwa są jasne: szansę na premię ma osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada lub zawrze umowę o kartę kredytową z logo Mastercard od Getin Banku (o numerach początkowych 513026, 520084, 536366 lub 522829). Ważne, by dopełnienie formalności nastąpiło między 1 lipca a 31 grudnia 2020 r.

Nie może to być karta wirtualna ani "kredytówka" związana z działalnością gospodarczą.

Bardzo proste warunki
Ustaliliśmy, kto i co może zyskać. Czas na przedstawienie działań, które dadzą prawo do otrzymania nagrody.

Krok 1
Do 31 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard w Getin Banku, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

Krok 2
Do 15 stycznia 2021 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (możesz to zrobić na tej stronie) poprzez akceptację jego regulaminu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną.
Jeśli już uczestniczysz w tym programie, do wspomnianej daty musisz podpiąć do swojego profilu w Bezcennych Chwilach "kredytówkę" od Getin Banku.

Informacja
Twoje konto w programie zostanie otwarte w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Krok 3
W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta w Bezcennych Chwilach (lub zarejestrowania w nim "kredytówki" Getin Banku z logo Mastercard) wykonaj nią co najmniej 5 transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych (nie liczą się wypłaty i wpłaty w bankomatach) na łączną kwotę min. 100 zł.

Krok 4
W ciągu 30 kolejnych dni od momentu otwarcia konta w programie (lub zarejestrowania w nim "kredytówki") wykonaj ponownie co najmniej 5 transakcji kartą kredytową w sklepach stacjonarnych lub internetowych (nie liczą się wypłaty i wpłaty w bankomatach) na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Punkty zasilą Twoje konto w programie w terminie 15 dni roboczych od chwili spełnienia warunku dotyczącego transakcji.

Warunki aktywności
Zasady spełnienia warunków aktywności są nieco zagmatwane, więc przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że przystąpiłeś do Bezcennych Chwil i zarejestrowałeś w tym programie "kredytówkę" od Getin Banku 2 listopada. Wówczas do 1 grudnia 2020 r. (włącznie) musisz po raz pierwszy wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł. Po raz kolejny powinieneś ten warunek zrealizować do 31 grudnia 2020 r.

Jak wspomnieliśmy transakcje bezgotówkowe, które dadzą Ci prawo do nagrody mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, przy czym musi to być zakup w złotych polskich. Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą brane pod uwagę m.in. transakcje zwrócone, operacje przeniesienia sald i dotyczące czeków, płatności składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych. Wykluczone są też transakcje związane z grami losowymi (w tym zakup losów) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych. Pełna lista wykluczeń zawarta jest w regulaminie promocji.

Przydatne informacje o punktach
Po spełnieniu prostego warunku aktywności otrzymasz 6800 punktów, których wartość to ok. 100 zł. Będziesz mógł je wymienić na bilety do kina, voucher o wartości 100 zł do wykorzystania u partnerów programu (np. stacje Circle K, sklepy RTV EURO AGD) czy inną nagrodę z katalogu programu. Możliwości jest naprawdę wiele.

Punkty będą ważne tylko przez 2 miesiące od ich przyznania, a po tym czasie bezpowrotnie przepadną. Niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w programie, każdemu uczestnikowi przysługuje prawo tylko do jednej nagrody.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Standard w Getin Banku – ile kosztuje?
Karta kredytowa Standard wydawana jest bezpłatnie. Z kolei aby uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł, wystarczy wykonanie 5 transakcji w miesiącu, nie wliczając w to przelewów z rachunku karty.
Aktualizacje społecznościowe
Getin Bank Okazje
22 Komentarze
Prześlij Komentarz