Niestety, ta okazja już wygasła
6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
484° Zakończono

6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

Alior Bank Okazje
105
484° Zakończono
6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
paź 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank.


Do 13 listopada 2019 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard poprzez stronę banku w programie Priceless Specials, wyrażając zgodę na udział w nim i akceptując jego regulamin. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia karty do Priceless Specials, dokonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Nagroda, czyli 6800 punktów, zostanie dopisane do Twojego konta w programie Priceless Specials do 5 dni od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne tylko przez 1 miesiąc od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials.
Aktualizacje społecznościowe
Rejestracja
wybieracie konto - > zakładka karty i przy rozwiniętych szczegółach karty jest poniżej limitów dziennych sekcja "Informacje o karcie" i tam jest "Program Priceless Specials"
Alior Bank OkazjeAlior Bank promocje
105 Komentarzy
Prześlij Komentarz