63°
Zakończono
60zł na paliwo na stacjach Orlenu @ Nju
60zł na paliwo na stacjach Orlenu @ Nju

60zł na paliwo na stacjach Orlenu @ Nju

admin
Aktualizacja 2
Akcja promocyjna przedłużona została raz jeszcze - tym razem do północy 17 sierpnia!
W Nju możemy skorzystać z promocji, w której otrzymamy 60zł do wydania na stacjach Orlenu!

Wystarczy złożyć zamówienie Nju z rachunkiem, a następnie wpisać nr zamówienia na stronie w celu otrzymania kodu, którym doładujemy nasze konto VItay. Umowę można zerwać po jednym okresie rozliczeniowym (do zapłaty 9zł - jeżeli nie korzystaliśmy z karty) przenosząc nr do innej sieci w ofercie na kartę,


Aktualizacja 1
Akcja promocyjna przedłużona została do 16 sierpnia!

17 Komentarzy

Kupon działa przy tankowaniu powyzej 120 zł.

Autor admin

@wordlord dzięki za uzupełnienie

no to paliwko za polowe ceny jak sie zatankuje za 120 zł

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd tylko czytajcie regulaminy! Po pierwsze zerwać możemy po jednym okr. rozl. ale nie oznacza, że będzie nas to kosztowało 9zł. Wg regulaminu kod przesyłany jest PO pierwszym okr. rozl. - tu już leci drugi miesiąc. Dopiero po otrzymaniu kodu możemy zrezygnować z usługi z miesięcznym okresem wypowiedzenia - tu już leci trzeci miesiąc. Sądzę, że okres wypowiedzenia wpadnie nam dopiero w czwartym okr. rozl. za którego rozpoczęcie trzeba będzie zapłacić ...
Nadal wychodzi wam 9 zł ?

Myślę, że nie zapłaci się za więcej jak za dwa okresy. Nawet z obsówą w ciągu dwu miesięcy powinni przesłać, więc zapłacimy 18 zł jeśli rozwiążemy umowę bez okresu wypiwiedzenia.

Nju i tak jest bardzo korzystną siecią, przez opcje dodatkowego numeru za 9zl, to bardzo możliwe ze się nie bedzie chcialo uciekać

wordlord, nie jest istotne co tam sobie myślisz tyko to co mówi jasno i wyraźnie regulamin...

moonlight, oczywiście tak, koryguję jednak ten hurra optymizm, gdyby przyszło komuś do głowy wchodzenie w te interesy jedynie z zamysłem wyciągnięcia jak najtaniej punktów na paliwo a tu już tak cudnie nie jest jak to poprzednicy piszą, że będzie to kosztowało 9zł.

@nowart możesz poprzeć swoją wypowiedź konkretnymi regulaminami? W tej ofercie nie ma czegoś takiego jak okres wypowiedzenia.

@nowart czytałeś regulamin lub brałeś udział w którejś promocji? Ja tak i moje "myślenie" opieram właśnie na tym, a Ty na czym opierasz swoje teorie o koniecznosci oplacenia nawet 4 abonamentów?

@wordlord ma rację. W poprzedniej promocji nju (z podobnymi warunkami) zapłaciłem za 2 okresy.

Ale po co tu drążyć regulaminy świadczenia usług telekomunikacyjnych, wszędzie są one identyczne i obowiązują każdego operatora.
Także i w nju, cytuję "Okres wypowiedzenia umowy to tylko jeden pełny okres rozliczeniowy" a "Kod zostanie przesłany po upływie pierwszego okresu rozliczeniowego".
Reszta chyba nad wyraz jasna do wyliczenia.

@nowart masz racje nie ma sensu ich drazyć, bo nie tędy droga. Są rzeczy ważniejsze od regulaminu operatora chociażby taka ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, a w niej taki artykuł:

1. Abonent będący stroną umowy z dostawcą usług zapewniającym przyłączenie do
publicznej sieci telefonicznej operatora może żądać przy zmianie operatora
przeniesienia przydzielonego numeru do istniejącej sieci innego operatora na
obszarze:
1) strefy numeracyjnej - w przypadku numerów geograficznych;
2) całego kraju - w przypadku numerów niegeograficznych.
2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do przenoszenia numerów pomiędzy stacjonarnymi
i ruchomymi publicznymi sieciami telefonicznymi.
3. Za przeniesienie przydzielonego numeru przy zmianie operatora może być pobrana
od abonenta przez dotychczasowego dostawcę usług jednorazowa opłata
określona w jego cenniku, której wysokość nie powinna zniechęcać abonenta do
korzystania z tego uprawnienia.

Przekładając to na polski i odnosząc do nju masz prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym i przy tej promocji nie zapłacimy więcej niż 18 zł (9 zł za pierwszy okres rozliczeniowy plus 9 za miesiąc rozwiązania umowy)

akurat w tej promocji trzeba było zapłacić więcej niż za dwa okresy, bo obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, czyli 3. już miesiąc rozliczeniowy, nawet przy przenoszeniu numeru obowiązuje miesiąc wypowiedzenia, przynajmniej mnie obowiazywał

Gdzie jest napisane, że obowiązuje miesiąc wypowiedzenia? Nie jest czasem tak, ze Pani w Play zaznaczyła złe okienko przy przenoszeniu i stąd ten okres? Mi kiedyś też tak chciała zrobić i musiałem jej kilka razy tłumaczyć że nic mi Nju nie zrobi jak zerwę umowę bez okresu wypowiedzenia.

a mi Pani powiedziała "to już zależy od operatora, od którego Pan przenosi numer, jeśli stosują miesięczny okres wypowiedzenia, to taki okres obowiązuje przy przenoszeniu"

można rozwiązać bez wypowiedzenia, ale wtedy i tak pobiorą opłatę za cały okres rozliczeniowy (dociążenie do 9zł)

choć w praktyce za ostatni miesiąc nie stosują tego dociążenia z tego, co zauważyłem i na rachunku jest faktyczny koszt wykonanych połączeń
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst